آشنایی با پروویت: آیا واقعاً می توانید با پروویت درآمد کسب کنید؟

ثابت اولین بار در سال 2013 ثبت شد و خط تولیدی را ارائه می دهد که برای کمک به بدن شما برای رسیدن به کتوزیس طراحی شده است و به شما این توانایی را می دهد که تا یک پوند در روز وزن کم کنید، ضریب هوشی خود را افزایش دهید و انرژی خود را افزایش دهید. Pruvit علاوه بر ارائه محصولی که در آن به بدن شما کمک می کند تا وارد کتوزیس شود، یک فرصت تجاری یا درآمدی نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از بازاریابی خانگی محصول و شرکت خود درآمد کسب کنید. اول، کتوز دقیقا چیست؟ به عبارت ساده، کتوز وضعیتی است که بدن شما می تواند وارد آن شود و به شما امکان می دهد به سرعت چربی بسوزانید و متابولیسم خود را افزایش دهید. با این حال، آیا واقعاً می توانید از بازاریابی شرکت Pruvit یا محصول آنها درآمد کسب کنید؟

موضوع: اکثر شرکت های مشابه پروویت محصولات متنوعی دارند و بسیاری از آنها. با این حال، Pruvit فقط دارد یکی تولید – محصول. آنها کل شرکت خود را حول این محصول قرار داده اند و به صورت علمی برای طراحی این محصول به گونه ای کار کرده اند که به بهترین شکل ممکن کار کند.

 1. KETO//OS (سیستم عامل کتون) – این محصول تنها خط تولید پروویت است. این در اصل یک ترکیب نوشیدنی با فناوری انرژی کتون است که برای تامین مواد مغذی کلان بدن طراحی شده است که به بدن شما توانایی بازسازی و ثبات سلولی را همراه با افزایش انرژی و تمرکز بدن و مهمتر از همه، سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم شما می دهد. شما می توانید 15 وعده از این مخلوط نوشیدنی را با قیمت 85.00 دلار، حداقل مقدار و قیمت، و 75 وعده با 350.00 دلار دریافت کنید. شما به سادگی باید یک بسته از این محصول را در آب سرد حل کنید و آن را دیوانه وار تکان دهید!

این محصول قرار است کارهای زیادی را انجام دهد، در اینجا چند مورد وجود دارد:

 • کاهش سریع چربی را فراهم کنید

 • به بدن خود اجازه دهید تا به طور غیر فعال قدرت کسب کند

 • به بدن خود اجازه هضم بهتر را بدهید

 • تمرکز و انرژی خود را افزایش دهید

 • به شما امکان می دهد از خواب بهتری لذت ببرید

 • به بدن خود پوستی شفاف تر و سالم تر بدهید

 • به طور کلی شما را در روحیه بهتری قرار می دهد

 • فعالیت مغز را افزایش دهید

فرصت: برای درک اینکه آیا افراد واقعاً می توانند از بازاریابی شرکت یا محصولات Pruvit درآمد کسب کنند، باید به برنامه جبران خسارت آنها نگاهی بیندازیم. یک طرح جبرانی صرفاً نحوه پرداخت پرداختی شرکت ها به اعضای خود است. هر شرکتی در کل دنیا یکی دارد! برخی حداقل دستمزد را پرداخت می کنند، برخی دیگر حقوق می پردازند، و شرکت های مشابه پروویت این کار را بسیار متفاوت انجام می دهند.

حدود 5 نوع پرداخت مختلف وجود دارد که Pruvit علاوه بر 14 پرداخت فرعی در هر رشته ارائه می دهد. نوعمانند جوایز شروع (30 روز اول)، جوایز رهبری، جوایز GamePlay، جوایز شریک، و پاداش‌های باقیمانده، ما تنها تعدادی از پرداخت‌های فرعی را بررسی می‌کنیم. من سعی می کنم این را ساده نگه دارم و در عین حال اطلاعات مورد نیاز برای دانستن را ارائه کنم.

 1. جایزه Go Pro (جوایز شروع) – در طی 30 روز اول از درگیر شدن در کسب و کار یا فرصت درآمدی Pruvit، می توانید بسته به حجم تیم شخصی و همچنین حجم تیم خود، مبلغی را دریافت کنید. هرچه این ها بالاتر باشند، حقوق بیشتری دریافت می کنید.
 2. جایزه Go Fast (جوایز گیم پلی) – این پرداخت هفتگی است، با این حال، مروج یا توزیع کننده می تواند برای پرداخت روزانه نیز درخواست دهد، مشروط بر اینکه موفقیت بزرگی را تجربه کند. جایزه Go Fast به مروج ثبت نام یا فروش برای اولین سفارش توسط سایر مروجین توزیع کنندگانی که دارند پرداخت می کند. شخصا ثبت نام کرد.
 3. پاداش تیم رویایی (جوایز رهبری) – برای اعضایی که به رتبه 8 رسیده‌اند، می‌توانند این پاداش سالانه را از سایر مروج/توزیع‌کنندگانی که شخصاً در آن ثبت‌نام کرده‌اند و به تعداد تیم کمک می‌کنند، دریافت کنند. برای ساده نگه داشتن آن، اگر یک مروج شخصاً شخصی را ثبت نام کند، و آن شخصی با خرید محصول به حجم تیم کمک کند، مروج ثبت نام سالانه پرداختی دریافت می کند. به خاطر داشته باشید، برای دستیابی به این نوع پرداخت، باید به رتبه 8 برسید. زمانی که به رتبه 8 برسید، خیلی بیشتر از یک تبلیغ کننده که شخصاً در آن ثبت نام کرده اید، خواهید داشت، بنابراین، پرداخت می تواند کاملاً باشد. عظیم.

برای نتیجه گیری، بله، شما می توان با بازاریابی شرکت Pruvit یا محصول آنها درآمد کسب کنید.

هزینه: اگر می‌خواهید با کسب‌وکار یا فرصت درآمدی Pruvit درگیر شوید یا به آن وابسته باشید، باید بدانید که چقدر پول می‌برد. بدانید که این راهی است که می توانید یک کسب و کار از خانه ایجاد کنید. اگر می خواهید یک شرکت ساختمانی ایجاد کنید، باید مبلغ مشخصی را برای شروع بپردازید. با این اوصاف، دلسرد نشوید که به این یک دلیل به شرکت نپیوندید. راه اندازی کسب و کار نیاز به پول دارد!

راه اندازی VIP – برای اینکه به Pruvit وابسته شوید و از طریق بازاریابی شرکت یا محصولات آنها از خانه درآمد کسب کنید، باید بسته راه اندازی VIP آنها را به قیمت 350.00 دلار خریداری کنید. اگر عضو VIP شرکت شوید، می‌توانید بر روی محصولات آن‌ها تخفیف بگیرید. برای 15 سروینگ فقط 76 دلار به جای 85 دلار قبلی و برای محصول 75 سرو فقط 133 دلار به جای 350 دلار پرداخت خواهید کرد.

نتیجه گیری من: پروویت محصولی را ارائه می دهد که برای ضربه زدن سریع بدن به کتوز برای افزایش متابولیسم و ​​سوزاندن چربی طراحی شده است. محصول منحصر به فرد است اما به نوعی گران است. آنها یک فرصت کسب و کار/درآمد برای کسانی که می خواهند محصولات یا شرکت خود را به بازار عرضه کنند، ارائه می دهند. این فرصت دارای چندین نوع پرداخت مختلف است و بله، شما قطعاً می توانید با معرفی اعضا به کسب و کار یا بازاریابی محصولات آنها و ایجاد فروش، از موفقیت کسب درآمد کنید. هزینه بسیار ارزان است، که منطقی است. اکثر شرکت‌هایی که هزینه راه‌اندازی دارند، بسته به میزان سودآوری طرح جبران خسارت، ارزان یا گران هستند. طرح جبرانی که Pruvit ارائه می‌کند خوب است، اما برای شروع دریافت پرداخت‌های هنگفت به مقدار زیادی کار نیاز دارد.

* داستین هیل به پروویت یا فرصت کسب و کار/درآمد آنها وابسته نیست


منتشر شده

در

توسط