آیا شیک های رژیمی با Medifast قابل مقایسه هستند؟

از بین بیش از هفتاد غذا (70) گزینه های غذایی موجود در Medifast، شیک ها بسیار محبوب ترین هستند. آنها بسیار خوشمزه، سریع، راحت و آسان هستند. بعلاوه، آنها از نظر تغذیه سالم، سرشار از پروتئین و فیبر، و قند و کربوهیدرات کم هستند. این ترکیب به بدن شما کمک می کند تا وارد یک حالت متابولیک به نام کتوز شود که به شما کمک می کند تا به طور بالقوه وزن زیادی را کاهش دهید. بنابراین، علاقه زیادی به این موارد وجود دارد و گاهی اوقات ایمیل‌هایی دریافت می‌کنم که می‌پرسند آیا ایمیل‌هایی وجود دارد که به همان اندازه خوب یا مؤثر هستند. در مقاله زیر به این سوال پاسخ خواهم داد.

تکان هایی که می توانید در فروشگاه مواد غذایی تهیه کنید: مقایسه سریع باریک: من متوجه می شوم که وقتی بسیاری از مردم این سوال را می پرسند، بیشتر آنها واقعاً در مورد لاغری سریع می پرسند زیرا می توانید آنها را در هر خواربار فروشی یا داروخانه ای خریداری کنید. آنها به راحتی در دسترس هستند، اما چقدر خوب هستند؟ خوب، آنها ارزان تر از شیک های مدیفست نیستند. آنها بیش از 2.00 دلار هستند که اصلاً صرفه جویی قابل توجهی ندارد. و کالری، قند و کربوهیدرات بیشتری دارند. به طور خاص، من به شیک شکلاتی سریع باریک نگاه خواهم کرد. 200 کالری، 18 گرم کربوهیدرات (که مقدار زیادی است)، تنها 2 گرم پروتئین و تنها 4 گرم فیبر دارد. به نظر من، این مقدار کالری / کربوهیدرات آنقدر زیاد است که شما را دچار کتوزیس نمی کند. اکثر مردم این را نمی‌دانند، بنابراین با این فکر که واقعاً همان چیزی را دریافت می‌کنند، پرونده‌ای را انتخاب می‌کنند، در حالی که در واقع اینطور نیست.

در مقابل، اکنون به نسخه شکلات هلندی Medifast 55 نگاه می کنم. تنها 90 کالری، 13 کربوهیدرات، 12 گرم پروتئین و پنج گرم فیبر دارد. همانطور که می بینید، تفاوت واقعی در کالری و محتوای پروتئین است و این می تواند بسیار مهم باشد. گزینه Medifast 1/2 کالری و شش برابر پروتئین دارد. تا آنجا که کتوزیس پیش می رود، این تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

گزینه Atkins Advantage برخی از مشکلات و مشکلات مشابه را دارد. به نظر من 160 کالری دارد و طعم آن بسیار گچی و مصنوعی تر است. کل ایده پشت این محصولات رژیمی این است که کمتر از آنچه برای شما مضر است و بیشتر از آنچه برای شما مفید است مصرف کنید. این ها به نظر من از این کوتاهی می کنند.

تکان ها تنها گزینه نیستند: نکته مهم دیگری که باید با مدیفاست در نظر بگیرید این است که شما فقط به گزینه های مایع محدود نمی شوید. بیش از 70 غذا وجود دارد، بنابراین اگرچه این وعده‌های نوشیدنی خوشمزه و سیرکننده هستند، اما می‌توانید با مصرف تخم‌مرغ، بلغور جو دوسر، فلفل، پودینگ، خورش، بارها و غیره نیز به نتایج عالی دست پیدا کنید.

البته، برخی افراد رژیمی می خواهند که در آن فقط درب نوشیدنی خود را ببندند و آن را ترک کنند. اما، به همین راحتی می توان لفاف را از روی نوار جدا کرد یا به مقداری پودینگ شیر اضافه کرد. همه غذاها تقریباً ترکیبات مغذی یکسانی دارند، بنابراین بدون توجه به اینکه کدام “وعده غذایی” را انتخاب کرده اید، نتایج یکسانی خواهید داشت. البته، این شرکت اقلام را به صورت جداگانه می فروشد، بنابراین در صورت تمایل می توانید خودتان را محدود کنید، اما من فکر می کنم این در نهایت باعث می شود که شما زودتر فریب بخورید یا تقلب کنید. من معتقدم که تنوع بسیار مهم است اما این فقط تجربه و نظر من است.


منتشر شده

در

توسط