آیا می توانید در Medifast تقلب کنید و همچنان وزن کم کنید؟

اغلب از من می پرسند که چقدر تقلب در Medifast مجاز است یا اگر تقلب کنید همچنان وزن کم خواهید کرد. خب، حدس می‌زنم این بستگی به این دارد که منظور شما از تقلب چیست. چون از نظر فنی، من همیشه در رژیم غذایی ام تقلب کرده ام. با این حال، من فکر می کنم یک راه مطمئن و موثر برای انجام آن وجود دارد که در مقاله بعدی به آن خواهم پرداخت.

درک اینکه Medifast واقعا چگونه کار می کند: دلیل موثر بودن این رژیم واقعاً سه برابر است. اول، شما به سادگی کالری کمتری نسبت به حالت عادی دریافت می کنید، زیرا غذاها کالری و کربوهیدرات کمی دارند. دوم، شما شش وعده غذایی کوچک در طول روز می خورید که به افزایش متابولیسم و ​​مبارزه با گرسنگی کمک می کند. در نهایت، از آنجایی که شما کربوهیدرات کمتر و مقدار بیشتری پروتئین می خورید، بدن شما وارد یک حالت متابولیک به نام کتوز می شود که بدن شما را تشویق می کند تا چربی های خود را بسوزاند.

کتوزیس واقعا سرزمین موعود این رژیم و جایی است که در نهایت می خواهید باشید. شما می توانید این را با استفاده از نوارهای کتون آزمایش کنید – که به طور قطع به شما می گوید که آیا به این حالت رسیده اید یا خیر. (اینها را می توانید حداکثر در هر داروخانه یا مرکز فوق العاده ای تهیه کنید.)

آیا تقلب در رژیم غذایی Medifast شما را از کتوز خارج می کند؟: اگر از کتوز خارج شوید، به همان سرعت و به شدت کاهش وزن را متوقف خواهید کرد. با این حال، خبر خوب این است که فقط چند روز طول می کشد تا دوباره به داخل برگردید. بنابراین، اگر متوجه شدید که از نوارهای کتون بیرون آمده اید، واقعاً نیازی به وحشت نیست. و اگر با خوردن کربوهیدرات تقلب کنید، احتمال اینکه از این حالت خارج شوید بسیار بیشتر است. اگر با پروتئین تقلب کنید، وضعیت بسیار بهتری خواهید داشت. بنابراین، از نظر فنی، بهتر است یک همبرگر آبدار خوب به جای اینکه سعی کنید یک دونات یا یک تکه کیک دزدکی تهیه کنید.

تقلبی که فکر می‌کنم در واقع به من در کاهش وزن با Medifast کمک کرده است: خوب، پس اکنون می خواهم اعتراف کنم که همیشه به چیزهایی که طراحی شده اند پایبند نیستم. اما، من در مورد آن باهوش هستم. من چندین بار در روز چیزهایی را به غذاهای آماده اضافه می کنم. منظور من از این کار این است که شربت های بدون چربی و شکر را به شیک ها، پودینگ ها و کاپوچینو اضافه می کنم. من همچنین گاهی اوقات خامه بدون چربی اضافه می کنم. من همچنین پنیر بدون چربی، خامه ترش و هوموس را به فلفل، تخم مرغ و سوپ / خورش اضافه می کنم. من همچنین گاهی اوقات برای نوشیدنی نوشابه ای از نوع فواره ای به شیک ها آب سودا اضافه می کنم. من از مواد خشک پودینگ برای تهیه کلوچه، کیک و کلوچه “ایمن” استفاده می کنم.

به طور خلاصه، من آزادی زیادی در مورد غذاها قائل هستم، اما سعی می کنم از مواد بدون چربی یا بدون قند در هنگام انجام این کار استفاده کنم. این به من تنوع بیشتری می دهد و من را در مورد خوردن غذاها هیجان زده تر می کند.

آزادی هایی که با غذای کم چرب و سبز می گیرم: هر روز، پنج وعده غذایی از پیش بسته بندی شده را در این رژیم می خورید و خودتان یک وعده غذایی را آماده می کنید. (بعضی از افراد این وعده غذایی را حذف می کنند، اما شما نباید این کار را انجام دهید زیرا من معتقدم که انجام این کار باعث کاهش متابولیسم شما می شود. من با این کار آزمایش کرده ام و تقریباً همیشه نتایج من را کند کرده است.) شما قرار است پروتئین بدون چربی و کم مصرف کنید. سبزیجات گلیسمی و در بیشتر موارد، من به این موضوع پایبندم. اما، اگر خانواده من استیک خرد شده می خورند، من گاهی سینه مرغ را فقط برای خودم درست نمی کنم. یا اگر خانواده من نخود سبز شیرین دارند، من خودم را انکار نمی کنم زیرا این نخودها دارای شاخص گلیسمی بالایی هستند. و گهگاه اگر نان را بردارم، برگر را از خودم دریغ نمی کنم.

من فکر می کنم که اگر من تقریباً یک “غذای کم چربی و عمدتا سبز” می خورم، عملکردم بسیار خوب است. و حتی با وجود لغزش‌های کوچک، من همچنان کالری و کربوهیدرات بسیار کمتری نسبت به حالت عادی دریافت می‌کنم. و اگر کاهش وزن من نشانه ای باشد، خوب هستم.


منتشر شده

در

توسط