آیا پروویت بهترین برنامه کاهش وزن است؟

Pruvit یک مکمل رژیمی است که توسط KetoOS به طور انحصاری از طریق بازاریابی شبکه ای تولید و توزیع می شود. این محصول ادعا می کند که یک روش جدید و مبتنی بر علمی برای تولید کتون در بدن است که اعتقاد بر این است که به کاهش وزن اضافی کمک می کند. این محصول را می توان در طیف وسیعی از اندازه ها و قیمت ها، از جمله نسخه بدون کافئین خریداری کرد: 30 وعده “در حال حرکت”، در بسته بندی 160 دلاری. همچنین به صورت قوطی با قیمت 144 دلار موجود است. در صورت ثبت نام با کشتی خودکار ماهانه، قیمت کمتری به شما پیشنهاد می شود، با 30 سرویس «در حال حرکت» 144 دلار و قوطی 133 دلار. به نظر می رسد بهترین معامله بسته VIP باشد که 30 وعده در یک قوطی و 45 وعده “در حال حرکت” در مجموع 350 دلار به شما می دهد.

چگونه کار می کند؟

هدف محصولات پروویت شروع فرآیند کتوز در داخل بدن شما از طریق استفاده از کتون های مشتق شده از منابع بیرونی (بدن) است، به جای اینکه خودتان با مصرف یک رژیم غذایی با کربوهیدرات بسیار کم سعی کنید به آن حالت برسید. پروویت به شکل مخلوط نوشیدنی تولید می شود تا به راحتی با آب مخلوط شود.

ترکیبات اثبات شده Keto-OS

اگرچه مقدار مواد مختلف موجود در پروویت به آسانی در دسترس نیست، وب سایت آنها ماده فعال اصلی را به عنوان بتا هیدروکسی بوتیرات، ماده ای که توسط بدن تولید می شود و به عنوان اجسام کتونی طبقه بندی می شود، فهرست می کند. این ماده به طور طبیعی در طی کتوز توسط بدن تولید می شود. فرض این است که با مصرف مستقیم آن، بدن شما راحت تر وارد حالت کتوز می شود و از مزایای آن بهره مند می شوید. قرار دادن بدن در حالت مداوم کتوز می‌تواند در طول یک دوره زمانی قابل توجه خطرناک باشد، زیرا اجسام کتون اسیدی هستند و می‌توانند شرایطی به نام کتواسیدوز ایجاد کنند. اما تاکنون هیچ عارضه جانبی مستندی از این محصول وجود نداشته است. پروویت همچنین حاوی ویتامین ها و مواد معدنی، پودر استویا و کافئین در برخی از نسخه های آن است. مقدار دقیق این مواد ذکر نشده است. وب سایت آنها برخی از مطالعات را در مورد مزایای کتوز شرح می دهد. در حال حاضر هیچ تحقیق روشنی در مورد این محصول وجود ندارد.

طرفداران

  1. Pruvit در اندازه های مختلفی عرضه می شود.

  2. مصرف مخلوط های نوشیدنی به طور کلی آسان است.

  3. Autoships ممکن است یک گزینه مناسب باشد.

  4. استویا یک شیرین کننده طبیعی است.

  5. هر دو نوع کافئین و بدون کافئین قیمت یکسانی دارند.

  6. این با یک سیاست بازپرداخت 90 روزه ارائه می شود.

منفی

  1. محصول نسبتاً قیمت بالایی دارد.

  2. در حال حاضر هیچ تحقیق بالینی در مورد فرمول محصول ارائه نشده است

ویژگی های کلیدی

هدف این محصول حفظ بدن در حالت کتوز برای تحریک کاهش وزن بدون نیاز به رژیم غذایی کم کربوهیدرات است.

تولید کنندگان توصیه می کنند که همراه با رژیم کم کربوهیدرات مصرف شود.

عوارض جانبی پروویت

تا به امروز، عوارض جانبی مستندی از این محصول، زمانی که به درستی استفاده شود، وجود نداشته است. سازندگان توصیه می کنند در صورت داشتن سابقه سنگ کلیه یا حساسیت به نمک با پزشک خود مشورت کنید.

میزان

تولید کنندگان توصیه می کنند مصرف پروویت را کاهش دهید، با هدف مصرف یک “سرویس” سه بار در روز.

نتیجه

به نظر می رسد پروویت در برخی از فیزیولوژی های بالینی حمایت شده است. در اندازه های مختلف عرضه می شود. آنها ضمانت بازگشت وجه خوبی دارند. با این حال، هیچ مطالعه بالینی با استناد به فرمول خاص آنها وجود ندارد. قیمت آنها نسبتاً بالا است.


منتشر شده

در

توسط