آیا NutriSystem ایمن است؟ من به شما خواهم گفت

من سوالات زیادی از مردم می پرسم که آیا NutriSystem واقعا سالم است یا اینکه روشن بودن آن “خطرناک” است. من فکر می کنم که مردم گاهی اوقات کاهش وزن چشمگیر را در افراد مشهوری مانند جیلیان باربری و ماری آزموند مشاهده می کنند و فکر می کنند که این باید نوعی رژیم غذایی بسیار کم کالری یا گرسنگی باشد. واقعا اینطور نیست. نیازی به نسخه یا توصیه پزشک ندارد (اگرچه بدیهی است که باید از عقل سلیم استفاده کرد.) من در مقاله زیر توضیح خواهم داد که چرا معتقدم NutriSystem کاملاً ایمن است.

من معتقدم که شما در NutriSystem کالری کافی دریافت می کنید:اول از همه، این یک رژیم غذایی به شدت محدودکننده از نظر کالری نیست. این یکی در دسته بندی تنها 800 کالری یا کمتر قرار نمی گیرد که اغلب نیاز به نظارت پزشک دارد. کالری دریافتی معمولی در این رژیم بیشتر بین 1000 تا 1200 کالری در روز است که در اکثر “رژیم های غذایی” امروزی معمول است.

چرا من معتقدم که فرآیند کتوز با NutriSystem نیز بی خطر است:این رژیم مانند بسیاری دیگر از رژیم های کم کربوهیدرات یا رژیم های «پسند گلیسمی» کار می کند. شما نسبت کربوهیدرات به پروتئین را محدود می کنید. شما کربوهیدرات های “خوب” بیشتری می خورید و مقدار بیشتری پروتئین مصرف می کنید. این باعث می شود بدن شما به کتوزیس وارد شود، به این معنی که بدن شما شروع به تغذیه از چربی به جای کربوهیدرات می کند. از نظر کاهش وزن، این یک چیز واقعا خوب است. اما همیشه در مورد اینکه آیا کتوز بی خطر است یا خیر بحث وجود دارد. مطالعات زیادی در این مورد انجام شده است و دو مورد به طور خاص به این واقعیت اشاره کرده اند که کتوز نه تنها بی خطر است، بلکه سلامت قلب و عروق، توده عضلانی و سطح انسولین را نیز بهبود می بخشد. (دو مطالعه ای که من در مورد آنها صحبت می کنم به ترتیب “رژیم کتوژنیک بر بیومارکرهای سرم برای بیماری های قلبی عروقی در مردان با وزن طبیعی تاثیر می گذارد” و “ترکیب بدن و پاسخ های هورمونی به رژیم غذایی محدود با کربوهیدرات” نام دارند.)

با این حال، اگر مطمئن نیستید یا متوجه تغییراتی در بدنتان شده اید که برایتان دردسرساز است، از پزشکتان بپرسید ضرری ندارد. تجربه من این است که این حالت کتوز بسیار ملایم است و نگران کننده نیست، اما همانطور که قبلاً گفتم، همیشه باید از عقل سلیم خود استفاده کنید.

تغذیه سیستم تغذیه: من گاهی اوقات افرادی را دارم که به من می نویسند و می گویند که از NutriSystem خرید نمی کنند زیرا نمی توانند باور کنند که هر رژیمی که به شما اجازه می دهد پیتزا، برگر، فاهیتا و کیک بخورید واقعاً کارساز باشد. خوب، چیزی که آنها نمی دانند این است که این غذاها غذاهای راحتی معمولی شما نیستند که اگر نگران وزن خود نبودید در خانه درست می کردید.

بدیهی است که آنها به گونه ای اصلاح شده اند که کالری و کربوهیدرات کمتر و پروتئین بیشتری داشته باشند. و همه آنها با ویتامین ها و مواد معدنی غنی شده اند. اکثر آنها حدود 20 تا 30 درصد از بسیاری از مقادیر توصیه شده روزانه مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را دارند. من می دانم که در مورد من، رعایت این رژیم در واقع تغذیه من را بهبود بخشیده است، زیرا قبلاً در هر وعده غذایی میوه و سبزیجات تازه اضافه نمی کردم و مطمئناً نسبت کربوهیدرات به پروتئین مطلوبی را حفظ نمی کردم. بر اساس تجربه من، به دست آوردن فرمول به تنهایی بسیار سخت است. خیلی ساده تر است که اجازه دهید متخصصان کار و تحقیق کنند.

در مجموع، تجربه من این بوده است که NutriSystem بسیار ایمن است. من هرگز در آن احساس بیماری یا ضعف یا عجیب و غریب نکرده ام. این موضوع وجود داشته و برای مدت طولانی مورد تحقیق و آزمایش قرار گرفته است. آنها مشاوره و منابع رایگان را ارائه می دهند، بنابراین شما باید بتوانید هر سوال یا نگرانی را که به آن پاسخ داده اید دریافت کنید. و البته، اگر نگران سلامتی خود هستید، هرگز نباید از مشارکت پزشک خود دریغ کنید.


منتشر شده

در

توسط