از دست دادن آن پوندهای همه گیر

[gpt3]

این واقعا شرم آور است. اما مطمئنم که تنها نیستم.

ماه گذشته به نوعی جرات بالا رفتن روی ترازو را پیدا کردم و متوجه شدم که در طول همه گیری 23 پوند اضافه کرده ام.

آیا منظور آنها از گسترش میانسالی این است؟ احساس می کردم مثل یک حلزون. آه عمیق. مثل آن شعر طنز بود: «چه وقت که چشمان متعجب من باید ظاهر شود، اما 20 پوند اضافی روی باسن، ران ها و عقب».

به اشتراک گذاشتن این واقعیت به خصوص از زمانی که کتابی با عنوان “ده راز کاهش وزن بعد از 50 سالگی” نوشتم سخت است.

چگونه این اتفاق برای من افتاد؟

چندین سال پیش، پس از مراقبت از مادرم که به زوال عقل لووی مبتلا بود، وزن زیادی به وزنم اضافه کردم. بعد از مرگ او از وزن 172 وحشت داشتم. بیشترین وزنی که تا الان در زندگی ام وزن کرده بودم. بنابراین، من تحقیقات و آزمایش های زیادی انجام دادم، 15 پوند از دست دادم – اگرچه مسلماً کاهش وزن با بالا رفتن سن بسیار بد است، سپس نحوه انجام این کار را در این کتاب به اشتراک گذاشتم. من حتی توانستم وزنم را تا زمان همه گیری حفظ کنم.

من قانون 5 پوندی خود را که در کتابم به اشتراک گذاشته شده بود شکستم – اگر 5 پوند اضافه کنم زمان آن رسیده است که 5 پوند وزن کم کنم. بقیه افراد استرس می‌خوردند، زیاده‌روی می‌کردند و شراب می‌نوشیدند. چرا من نه؟ همه ما باید به نوعی خودمان را آرام می کردیم، درست است؟ پس از پایان همه گیری، من دوباره وزن کم می کردم. از این گذشته ، من می دانستم که چگونه این کار را انجام دهم.

خب، مشکل این نوع تفکر این است که کووید خیلی بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده بودم باقی ماند. در ابتدا به خودم گفتم که از اول ژانویه شروع به کاهش وزن خواهم کرد. مطمئناً سال 2021 سال بهتری با استرس کمتر خواهد بود. سپس یک روز، جلوی یک آینه تمام قد در کمد نشسته بودم و انعکاسم مرا شوکه کرد. عکس گرفتم، دندان هایم را به هم فشردم و تصمیم گرفتم با موسیقی روی ترازو روبرو شوم.

ترازو را روی 180 پوند خم کردم. متاسفانه رکورد قبلی ام را شکسته بودم. BMI من 29 است و 30 چاق محسوب می شود. من در اوج بودم. با سرعتی که داشتم می‌رفتم، تا اول سال به راحتی آن کار را انجام می‌دادم.

جدی بودن چاقی در طول یک بیماری همه گیر

من نمی توانستم اجازه دهم این اتفاق بیفتد. بالاخره زمان چاقی نیست. جنوب کالیفرنیا، جایی که من زندگی می‌کنم، کانون کنونی کووید است که به سال 2021 می‌رویم. طبق CDC، چاقی خطر ابتلا به بیماری شدید ناشی از کرونا را افزایش می‌دهد و ممکن است خطر بستری شدن در بیمارستان را سه برابر کند. به زبان ساده، با افزایش BMI، خطر مرگ ناشی از COVID-19 افزایش می یابد.

بله، واکسن در گوشه و کنار است، اما در اینجا چند خبر بد دیگر وجود دارد: مطالعات نشان داده‌اند که چاقی ممکن است با پاسخ‌های کمتر واکسن مرتبط باشد. بله!

بنابراین، بله، از ظاهرم متنفر بودم، اما این انگیزه اصلی من برای کاهش وزن نیست. من می خواهم خطر ابتلا به بیماری جدی یا مرگ بر اثر کووید را کاهش دهم. به علاوه، من چند ماه پیش 60 ساله شدم. من می خواهم سالم و قوی بمانم تا بتوانم وقتی همه چیز تمام شد دوباره سفر کنم، با نوه هایم بازی کنم و بیشتر عمر کنم.

هیچ زمانی مانند زمان حال نیست

دیگر به تعویق انداختن نیست. ماه گذشته، من سفر خود را به سمت من سالم تر آغاز کردم. می‌خواستم پاسخگو باشم، بنابراین شجاعانه وزنم را در صفحه فیس‌بوک نویسنده‌ام گذاشتم و اعلام کردم که می‌خواهم از توصیه‌های خودم در کتابم پیروی کنم. در صورت شکست دادن این اعلامیه بسیار ترسناک بود، اما زمان آن رسیده بود که با خودم و دیگران صادق باشم.

چند هفته بعد، شوهرم عکسی از من در حال پیاده روی گذاشت. من تا آن زمان مقداری وزن کم کرده بودم، اما هنوز کمی سنگین به نظر می رسیدم. به طور معمول، من او را به خاطر گذاشتن این عکس سرزنش می کردم. از آنجایی که وزنم اضافه شده است، شرمنده، فقط اجازه شلیک سر را دادم. ولی می دونی چیه؟ من مالک آن هستم! تاییدیه های فیسبوک را کنار گذاشتم.

من فصل کتابم را درباره تغییر نگرش دوباره خواندم (مانند فکر کردن به کاهش وزن در سنین بالا غیرممکن است و ابراز تاسف از این که روش هایی که در جوانی کار می کردند، دیگر جواب نمی دادند). من نکات خود را در مورد چگونگی غلبه بر متابولیسم کندتر و از دست دادن توده عضلانی، کنترل استرس غذا خوردن، اجتناب از گرسنگی و راه هایی برای عبور از فلات های سرسخت مرور کردم.

چیزهای بسیار خوبی – حالا فقط باید پیشنهادهای خودم را دنبال می کردم.

انتخاب رژیم غذایی مناسب

بنابراین، سفرم را شروع کردم و وزن شروع به کاهش کرد. من تمام کربوهیدرات ها را حذف نکردم، گریپ فروت مصرف نکردم، در ساعات خاصی از روز غذا خوردم، از مکمل های خاص استفاده نکردم یا غذاهای خام مصرف نکردم. هیچ عمل جراحی خطرناک، قرص های لاغری، برنامه های کاهش وزن گران قیمت، مکمل های گران قیمت، حق عضویت گران در باشگاه، یا مربیان شخصی درگیر نبود. و بدون گرسنگی کشیدن یا پیروی از رژیم های غذایی دیوانه وار که نه تنها ناسالم هستند، بلکه در دراز مدت موثر نیستند.

برای کاهش وزن لازم نیست هیچ کدام از این کارها را انجام دهید. از تمام آن رژیم های مرسوم که دوستان شما به طور موقت از آن کار می کنند، اما ناپایدار هستند، دوری کنید. با افزایش سن، مهم است که سلامتی – نه کاهش وزن سریع – را در اولویت قرار دهیم. کارشناسان هشدار می دهند که کاهش وزن سریع می تواند باعث سوء تغذیه و کاهش توده عضلانی بدون چربی شود. رژیم های غذایی معمولی نیز می تواند باعث مشکلات گوارشی شود. به عنوان مثال، بسیاری از رژیم های غذایی مرسوم با پروتئین بالا می توانند باعث یبوست شدید شوند. علاوه بر این، احتمال بازگشت وزن شما بیشتر است. چه کسی به این همه نیاز دارد؟

به یاد داشته باشید، شما بزرگتر و عاقل تر هستید. اکنون اهداف شما متفاوت است. برای اینکه تابستان امسال با بیکینی خوب به نظر برسید یا تا آخر هفته با یک شلوار جین تنگ بپوشید وزنتان را کاهش نمی دهید. شما می خواهید وزن کم کنید تا بتوانید طولانی تر زندگی کنید و سالم و قوی بمانید.

در مورد انتخاب رژیم غذایی مناسب سردرگمی زیادی وجود دارد. شما می‌خواهید از برنامه‌ای استفاده کنید که از نظر تغذیه‌ای متعادل باشد و غذاهای ممنوعه نداشته باشد و پیروی از آن آسان باشد، گاه به گاه زیاده روی کنید و تغییرات دائمی در سبک زندگی سالم را فراهم کند.

در حین نوشتن کتابم، تعدادی از بهترین رژیم‌های غذایی توصیه شده را از فهرست «بهترین رژیم‌های غذایی» در گزارش جهانی نیوز آمریکا امتحان کردم، از جمله رژیم مدیترانه‌ای، رژیم DASH، و مراقب وزن (به هر حال، رژیم محبوب کتو، پالئو، رژیم های اتکینز و غذای خام به عنوان برخی از بدترین رژیم های غذایی در لیست خود رتبه بندی شدند. من مزایا و معایب رژیم های غذایی برتر، نیازهای آنها و افکار شخصی خود را بر اساس تجربه خودم به اشتراک گذاشتم.

Weight Watchers، که رتبه یک را برای بهترین رژیم های کاهش وزن دارد، در آن زمان برای من بهترین کار را داشت، بنابراین این برنامه ای است که در حال حاضر از آن استفاده می کنم. هر کس متفاوت است، با این حال، بنابراین شما باید پیدا کنید که چه چیزی برای شما بهتر است. اگر می‌خواهید هر یک از رژیم‌های غذایی سالم دیگر فهرست شده را امتحان کنید، می‌توانید نسخه‌های ارزان قیمتی از کتاب‌هایی که رژیم‌های غذایی را به همراه دستور العمل‌ها شرح می‌دهند، در آمازون بیابید.

بنابراین، من یک ماه بعد اینجا هستم و خدا را شکر، راهنمایی های من هنوز مانند جادو عمل می کند! چقدر وزن کم کردم؟ من 169 پوند وزن دارم، بنابراین در چهار هفته 11 پوند از دست دادم. من شروع بسیار خوبی دارم و مصمم هستم که برای مدت طولانی در این کار بمانم!

من در حال حاضر از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی خیلی بهتر هستم. در طول همه‌گیری، زمانی که چیزهای زیادی از کنترل ما خارج است، بازیابی کنترل غذای من باعث می‌شود.

تعیین مهلت های کوتاه

کارشناسان تمایل دارند موافق باشند، اگر نیاز به کاهش وزن زیادی دارید، تعیین اهداف کوچکتر بهتر از هدف گذاری برای یک عدد ترسناک و به ظاهر غیرممکن است که به نظر می رسد در آینده چندان دوری است که نمی توانید آن را تصور کنید.

منطقی است. تعیین هدف کاهش وزن 10 پوند در شش هفته نسبت به کاهش وزن 100 پوندی در یک سال دشوارتر است. نقاط عطف کوتاه مدت شما را به جای تمرکز بر میزان وزنی که هنوز باید کاهش دهید، روی موفقیت و پیشرفت خود متمرکز می کند. رعایت مهلت‌های کوتاه خود باعث دلگرمی و انرژی می‌شود.

در مورد من، برای رسیدن به وزن مناسب باید حدود 30 پوند وزن کم کنم. اولین هدف من کاهش وزن 10 پوندی در شش هفته بود که خوشبختانه به آن رسیدم. با این حال، از تجربیات گذشته، می‌دانم که با شروع رژیم غذایی، وزن سریع‌تر کاهش می‌یابد. بعد از آن با چند پلاتو پرتاب می شود که مانع پیشرفت می شود.

بنابراین، من انتظار دارم هفته ای یک تا دو پوند وزن کم کنم. چند هفته ممکن است چیزی از دست ندهم – حتی ممکن است یک یا دو پوند اضافه کنم. اشکالی ندارد. به خاطر داشته باشید، وقتی سن شما از 50 سالگی می گذرد، متابولیسم شما کند می شود و توده عضلانی خود را از دست می دهید. این بدان معناست که کاهش وزن چالش برانگیزتر است و احتمالاً زمان بیشتری را می طلبد. اما قطعا غیرممکن نیست! و ارزش تلاش را دارد

بنابراین، از اینجا به بعد، هدف خود را کاهش پنج پوند در ماه قرار خواهم داد – و به جای تمام وزنی که هنوز نیاز به کاهش دارم، فقط روی آن پنج پوند تمرکز کنم.

کی میخواد به من بپیونده؟

بنابراین، شروع یک سال جدید با تمام آن تصمیمات است. آیا کاهش وزن در لیست شماست؟ آیا روح شجاعی وجود دارد که بخواهد در سفر من به من بپیوندد؟

آیا به کمک نیاز دارید؟ آیا می خواهید بدانید چه “ترفندهای” آزمایش شده و واقعی برای کاهش وزن بعد از 50 سالگی در آستین دارم؟ آیا به پاسخ سوالاتی مانند: چگونه می توانید استرس خوردن را کنترل کنید، نیاز دارید؟ برای جلوگیری از احساس گرسنگی چه کاری می توانید انجام دهید؟ کدام نوع تمرینات بهترین نتیجه را به همراه دارد؟ چگونه می توانید از آن فلات های سرسخت عبور کنید؟

اگر چنین است، در وبلاگ من، BabyBoomerBliss.net مشترک شوید، و یک نسخه رایگان از کتاب من، 10 راز برای کاهش وزن بعد از 50 سالگی دریافت خواهید کرد. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید نسخه Kindle کتاب من را در آمازون خریداری کنید. فقط 2.99 دلار (نسخه شومیز با قیمت 7.99 دلار موجود است). به هر حال، اگر کتاب را بخوانید و از آن لذت ببرید، نظرات بسیار قدردانی می شوند!

شما همچنین می توانید صفحه FB نویسنده من را برای دریافت نکات کاهش وزن لایک کنید و پیشرفت من را دنبال کنید. من هر هفته تصویری از ترازوهایم منتشر می‌کنم و قول داده‌ام که موفقیت‌هایم را به اشتراک بگذارم – و بله، مبارزات و شکست‌هایم را نیز.

به عنوان مثال، می دانستم که هفته آخر سال چالش برانگیز خواهد بود، زیرا از برنامه عادی خود خارج شده بودم. بنابراین، هدفم این بود که به سادگی وزنم را در آن هفته حفظ کنم. من معتقدم تا زمانی که خیلی دیوانه نشوید و یک تاریخ مشخص برای شروع مجدد تغذیه سالم داشته باشید، استراحت های کوتاه دوره ای اشکالی ندارد. احتمالاً در دراز مدت کمک می کند. من به فالوورهایم اطلاع دادم که یک پوند دوباره اضافه کردم. من آن را واقعی نگه می دارم.

اگر تصمیم دارید در سفر کاهش وزن من به من بپیوندید، در اینجا یک نکته دیگر از کتاب من است. مهم نیست که در طول این فرآیند چقدر وزن اضافه می کنید، اهداف بلندمدت خود را جلوتر از خود نگه دارید و در نهایت به تغذیه سالم و ورزش بازگردید. با خود مهربان باشید و انتظار کمال نداشته باشید. یک تصمیم بد نیازی به از بین بردن کل رژیم غذایی شما ندارد مگر اینکه به آن اجازه دهید. چشم انداز موفقیت خود را زنده و زنده نگه دارید. تمام دلایلی که می خواهید وزن کم کنید را به خود یادآوری کنید. اگر روز، هفته، ماه یا حتی سال بدی دارید، هر روز را از نو شروع کنید و خود را به خاطر شکست‌ها شکست ندهید. داشتن یک سبک زندگی سالم یک فرآیند است.

ما میتوانیم این کار را با یکدیگر انجام دهیم!

[/gpt3]

این واقعا شرم آور است. اما مطمئنم که تنها نیستم.

ماه گذشته به نوعی جرات بالا رفتن روی ترازو را پیدا کردم و متوجه شدم که در طول همه گیری 23 پوند اضافه کرده ام.

آیا منظور آنها از گسترش میانسالی این است؟ احساس می کردم مثل یک حلزون. آه عمیق. مثل آن شعر طنز بود: «چه وقت که چشمان متعجب من باید ظاهر شود، اما 20 پوند اضافی روی باسن، ران ها و عقب».

به اشتراک گذاشتن این واقعیت به خصوص از زمانی که کتابی با عنوان “ده راز کاهش وزن بعد از 50 سالگی” نوشتم سخت است.

چگونه این اتفاق برای من افتاد؟

چندین سال پیش، پس از مراقبت از مادرم که به زوال عقل لووی مبتلا بود، وزن زیادی به وزنم اضافه کردم. بعد از مرگ او از وزن 172 وحشت داشتم. بیشترین وزنی که تا الان در زندگی ام وزن کرده بودم. بنابراین، من تحقیقات و آزمایش های زیادی انجام دادم، 15 پوند از دست دادم – اگرچه مسلماً کاهش وزن با بالا رفتن سن بسیار بد است، سپس نحوه انجام این کار را در این کتاب به اشتراک گذاشتم. من حتی توانستم وزنم را تا زمان همه گیری حفظ کنم.

من قانون 5 پوندی خود را که در کتابم به اشتراک گذاشته شده بود شکستم – اگر 5 پوند اضافه کنم زمان آن رسیده است که 5 پوند وزن کم کنم. بقیه افراد استرس می‌خوردند، زیاده‌روی می‌کردند و شراب می‌نوشیدند. چرا من نه؟ همه ما باید به نوعی خودمان را آرام می کردیم، درست است؟ پس از پایان همه گیری، من دوباره وزن کم می کردم. از این گذشته ، من می دانستم که چگونه این کار را انجام دهم.

خب، مشکل این نوع تفکر این است که کووید خیلی بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده بودم باقی ماند. در ابتدا به خودم گفتم که از اول ژانویه شروع به کاهش وزن خواهم کرد. مطمئناً سال 2021 سال بهتری با استرس کمتر خواهد بود. سپس یک روز، جلوی یک آینه تمام قد در کمد نشسته بودم و انعکاسم مرا شوکه کرد. عکس گرفتم، دندان هایم را به هم فشردم و تصمیم گرفتم با موسیقی روی ترازو روبرو شوم.

ترازو را روی 180 پوند خم کردم. متاسفانه رکورد قبلی ام را شکسته بودم. BMI من 29 است و 30 چاق محسوب می شود. من در اوج بودم. با سرعتی که داشتم می‌رفتم، تا اول سال به راحتی آن کار را انجام می‌دادم.

جدی بودن چاقی در طول یک بیماری همه گیر

من نمی توانستم اجازه دهم این اتفاق بیفتد. بالاخره زمان چاقی نیست. جنوب کالیفرنیا، جایی که من زندگی می‌کنم، کانون کنونی کووید است که به سال 2021 می‌رویم. طبق CDC، چاقی خطر ابتلا به بیماری شدید ناشی از کرونا را افزایش می‌دهد و ممکن است خطر بستری شدن در بیمارستان را سه برابر کند. به زبان ساده، با افزایش BMI، خطر مرگ ناشی از COVID-19 افزایش می یابد.

بله، واکسن در گوشه و کنار است، اما در اینجا چند خبر بد دیگر وجود دارد: مطالعات نشان داده‌اند که چاقی ممکن است با پاسخ‌های کمتر واکسن مرتبط باشد. بله!

بنابراین، بله، از ظاهرم متنفر بودم، اما این انگیزه اصلی من برای کاهش وزن نیست. من می خواهم خطر ابتلا به بیماری جدی یا مرگ بر اثر کووید را کاهش دهم. به علاوه، من چند ماه پیش 60 ساله شدم. من می خواهم سالم و قوی بمانم تا بتوانم وقتی همه چیز تمام شد دوباره سفر کنم، با نوه هایم بازی کنم و بیشتر عمر کنم.

هیچ زمانی مانند زمان حال نیست

دیگر به تعویق انداختن نیست. ماه گذشته، من سفر خود را به سمت من سالم تر آغاز کردم. می‌خواستم پاسخگو باشم، بنابراین شجاعانه وزنم را در صفحه فیس‌بوک نویسنده‌ام گذاشتم و اعلام کردم که می‌خواهم از توصیه‌های خودم در کتابم پیروی کنم. در صورت شکست دادن این اعلامیه بسیار ترسناک بود، اما زمان آن رسیده بود که با خودم و دیگران صادق باشم.

چند هفته بعد، شوهرم عکسی از من در حال پیاده روی گذاشت. من تا آن زمان مقداری وزن کم کرده بودم، اما هنوز کمی سنگین به نظر می رسیدم. به طور معمول، من او را به خاطر گذاشتن این عکس سرزنش می کردم. از آنجایی که وزنم اضافه شده است، شرمنده، فقط اجازه شلیک سر را دادم. ولی می دونی چیه؟ من مالک آن هستم! تاییدیه های فیسبوک را کنار گذاشتم.

من فصل کتابم را درباره تغییر نگرش دوباره خواندم (مانند فکر کردن به کاهش وزن در سنین بالا غیرممکن است و ابراز تاسف از این که روش هایی که در جوانی کار می کردند، دیگر جواب نمی دادند). من نکات خود را در مورد چگونگی غلبه بر متابولیسم کندتر و از دست دادن توده عضلانی، کنترل استرس غذا خوردن، اجتناب از گرسنگی و راه هایی برای عبور از فلات های سرسخت مرور کردم.

چیزهای بسیار خوبی – حالا فقط باید پیشنهادهای خودم را دنبال می کردم.

انتخاب رژیم غذایی مناسب

بنابراین، سفرم را شروع کردم و وزن شروع به کاهش کرد. من تمام کربوهیدرات ها را حذف نکردم، گریپ فروت مصرف نکردم، در ساعات خاصی از روز غذا خوردم، از مکمل های خاص استفاده نکردم یا غذاهای خام مصرف نکردم. هیچ عمل جراحی خطرناک، قرص های لاغری، برنامه های کاهش وزن گران قیمت، مکمل های گران قیمت، حق عضویت گران در باشگاه، یا مربیان شخصی درگیر نبود. و بدون گرسنگی کشیدن یا پیروی از رژیم های غذایی دیوانه وار که نه تنها ناسالم هستند، بلکه در دراز مدت موثر نیستند.

برای کاهش وزن لازم نیست هیچ کدام از این کارها را انجام دهید. از تمام آن رژیم های مرسوم که دوستان شما به طور موقت از آن کار می کنند، اما ناپایدار هستند، دوری کنید. با افزایش سن، مهم است که سلامتی – نه کاهش وزن سریع – را در اولویت قرار دهیم. کارشناسان هشدار می دهند که کاهش وزن سریع می تواند باعث سوء تغذیه و کاهش توده عضلانی بدون چربی شود. رژیم های غذایی معمولی نیز می تواند باعث مشکلات گوارشی شود. به عنوان مثال، بسیاری از رژیم های غذایی مرسوم با پروتئین بالا می توانند باعث یبوست شدید شوند. علاوه بر این، احتمال بازگشت وزن شما بیشتر است. چه کسی به این همه نیاز دارد؟

به یاد داشته باشید، شما بزرگتر و عاقل تر هستید. اکنون اهداف شما متفاوت است. برای اینکه تابستان امسال با بیکینی خوب به نظر برسید یا تا آخر هفته با یک شلوار جین تنگ بپوشید وزنتان را کاهش نمی دهید. شما می خواهید وزن کم کنید تا بتوانید طولانی تر زندگی کنید و سالم و قوی بمانید.

در مورد انتخاب رژیم غذایی مناسب سردرگمی زیادی وجود دارد. شما می‌خواهید از برنامه‌ای استفاده کنید که از نظر تغذیه‌ای متعادل باشد و غذاهای ممنوعه نداشته باشد و پیروی از آن آسان باشد، گاه به گاه زیاده روی کنید و تغییرات دائمی در سبک زندگی سالم را فراهم کند.

در حین نوشتن کتابم، تعدادی از بهترین رژیم‌های غذایی توصیه شده را از فهرست «بهترین رژیم‌های غذایی» در گزارش جهانی نیوز آمریکا امتحان کردم، از جمله رژیم مدیترانه‌ای، رژیم DASH، و مراقب وزن (به هر حال، رژیم محبوب کتو، پالئو، رژیم های اتکینز و غذای خام به عنوان برخی از بدترین رژیم های غذایی در لیست خود رتبه بندی شدند. من مزایا و معایب رژیم های غذایی برتر، نیازهای آنها و افکار شخصی خود را بر اساس تجربه خودم به اشتراک گذاشتم.

Weight Watchers، که رتبه یک را برای بهترین رژیم های کاهش وزن دارد، در آن زمان برای من بهترین کار را داشت، بنابراین این برنامه ای است که در حال حاضر از آن استفاده می کنم. هر کس متفاوت است، با این حال، بنابراین شما باید پیدا کنید که چه چیزی برای شما بهتر است. اگر می‌خواهید هر یک از رژیم‌های غذایی سالم دیگر فهرست شده را امتحان کنید، می‌توانید نسخه‌های ارزان قیمتی از کتاب‌هایی که رژیم‌های غذایی را به همراه دستور العمل‌ها شرح می‌دهند، در آمازون بیابید.

بنابراین، من یک ماه بعد اینجا هستم و خدا را شکر، راهنمایی های من هنوز مانند جادو عمل می کند! چقدر وزن کم کردم؟ من 169 پوند وزن دارم، بنابراین در چهار هفته 11 پوند از دست دادم. من شروع بسیار خوبی دارم و مصمم هستم که برای مدت طولانی در این کار بمانم!

من در حال حاضر از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی خیلی بهتر هستم. در طول همه‌گیری، زمانی که چیزهای زیادی از کنترل ما خارج است، بازیابی کنترل غذای من باعث می‌شود.

تعیین مهلت های کوتاه

کارشناسان تمایل دارند موافق باشند، اگر نیاز به کاهش وزن زیادی دارید، تعیین اهداف کوچکتر بهتر از هدف گذاری برای یک عدد ترسناک و به ظاهر غیرممکن است که به نظر می رسد در آینده چندان دوری است که نمی توانید آن را تصور کنید.

منطقی است. تعیین هدف کاهش وزن 10 پوند در شش هفته نسبت به کاهش وزن 100 پوندی در یک سال دشوارتر است. نقاط عطف کوتاه مدت شما را به جای تمرکز بر میزان وزنی که هنوز باید کاهش دهید، روی موفقیت و پیشرفت خود متمرکز می کند. رعایت مهلت‌های کوتاه خود باعث دلگرمی و انرژی می‌شود.

در مورد من، برای رسیدن به وزن مناسب باید حدود 30 پوند وزن کم کنم. اولین هدف من کاهش وزن 10 پوندی در شش هفته بود که خوشبختانه به آن رسیدم. با این حال، از تجربیات گذشته، می‌دانم که با شروع رژیم غذایی، وزن سریع‌تر کاهش می‌یابد. بعد از آن با چند پلاتو پرتاب می شود که مانع پیشرفت می شود.

بنابراین، من انتظار دارم هفته ای یک تا دو پوند وزن کم کنم. چند هفته ممکن است چیزی از دست ندهم – حتی ممکن است یک یا دو پوند اضافه کنم. اشکالی ندارد. به خاطر داشته باشید، وقتی سن شما از 50 سالگی می گذرد، متابولیسم شما کند می شود و توده عضلانی خود را از دست می دهید. این بدان معناست که کاهش وزن چالش برانگیزتر است و احتمالاً زمان بیشتری را می طلبد. اما قطعا غیرممکن نیست! و ارزش تلاش را دارد

بنابراین، از اینجا به بعد، هدف خود را کاهش پنج پوند در ماه قرار خواهم داد – و به جای تمام وزنی که هنوز نیاز به کاهش دارم، فقط روی آن پنج پوند تمرکز کنم.

کی میخواد به من بپیونده؟

بنابراین، شروع یک سال جدید با تمام آن تصمیمات است. آیا کاهش وزن در لیست شماست؟ آیا روح شجاعی وجود دارد که بخواهد در سفر من به من بپیوندد؟

آیا به کمک نیاز دارید؟ آیا می خواهید بدانید چه “ترفندهای” آزمایش شده و واقعی برای کاهش وزن بعد از 50 سالگی در آستین دارم؟ آیا به پاسخ سوالاتی مانند: چگونه می توانید استرس خوردن را کنترل کنید، نیاز دارید؟ برای جلوگیری از احساس گرسنگی چه کاری می توانید انجام دهید؟ کدام نوع تمرینات بهترین نتیجه را به همراه دارد؟ چگونه می توانید از آن فلات های سرسخت عبور کنید؟

اگر چنین است، در وبلاگ من، BabyBoomerBliss.net مشترک شوید، و یک نسخه رایگان از کتاب من، 10 راز برای کاهش وزن بعد از 50 سالگی دریافت خواهید کرد. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید نسخه Kindle کتاب من را در آمازون خریداری کنید. فقط 2.99 دلار (نسخه شومیز با قیمت 7.99 دلار موجود است). به هر حال، اگر کتاب را بخوانید و از آن لذت ببرید، نظرات بسیار قدردانی می شوند!

شما همچنین می توانید صفحه FB نویسنده من را برای دریافت نکات کاهش وزن لایک کنید و پیشرفت من را دنبال کنید. من هر هفته تصویری از ترازوهایم منتشر می‌کنم و قول داده‌ام که موفقیت‌هایم را به اشتراک بگذارم – و بله، مبارزات و شکست‌هایم را نیز.

به عنوان مثال، می دانستم که هفته آخر سال چالش برانگیز خواهد بود، زیرا از برنامه عادی خود خارج شده بودم. بنابراین، هدفم این بود که به سادگی وزنم را در آن هفته حفظ کنم. من معتقدم تا زمانی که خیلی دیوانه نشوید و یک تاریخ مشخص برای شروع مجدد تغذیه سالم داشته باشید، استراحت های کوتاه دوره ای اشکالی ندارد. احتمالاً در دراز مدت کمک می کند. من به فالوورهایم اطلاع دادم که یک پوند دوباره اضافه کردم. من آن را واقعی نگه می دارم.

اگر تصمیم دارید در سفر کاهش وزن من به من بپیوندید، در اینجا یک نکته دیگر از کتاب من است. مهم نیست که در طول این فرآیند چقدر وزن اضافه می کنید، اهداف بلندمدت خود را جلوتر از خود نگه دارید و در نهایت به تغذیه سالم و ورزش بازگردید. با خود مهربان باشید و انتظار کمال نداشته باشید. یک تصمیم بد نیازی به از بین بردن کل رژیم غذایی شما ندارد مگر اینکه به آن اجازه دهید. چشم انداز موفقیت خود را زنده و زنده نگه دارید. تمام دلایلی که می خواهید وزن کم کنید را به خود یادآوری کنید. اگر روز، هفته، ماه یا حتی سال بدی دارید، هر روز را از نو شروع کنید و خود را به خاطر شکست‌ها شکست ندهید. داشتن یک سبک زندگی سالم یک فرآیند است.

ما میتوانیم این کار را با یکدیگر انجام دهیم!


منتشر شده

در

توسط