افزایش سایز آلت تناسلی

هر مردی آلت تناسلی بزرگتر می خواهد. این فقط طبیعی است. هر مردی می‌خواهد با ابزاری که هر زنی را راضی می‌کند، ابزاری باشد. اما، اکثر مردان فکر می کنند که به هر اندازه ای که با آنها برخورد شده است، گیر کرده اند. که فقط ژنتیک است. اما، آنها اشتباه می کنند. از زمان انقلاب جنسی تحقیقات جدی انجام شده است که نشان می دهد بسیاری از مردان باید بتوانند طول و دور آلت تناسلی خود را با چند تمرین و تکنیک ساده افزایش دهند.

طول آلت تناسلی با جایی که رباط تعلیقی که آلت تناسلی را به بدن متصل می کند، ارتباط زیادی دارد. مردانی که به طور طبیعی دارای وقف هستند، از نظر ژنتیکی رباط آویزان را در عقب در امتداد شفت متصل می کنند و بنابراین آلت تناسلی بیشتری نشان می دهند. مردان با سایز متوسط، رباط را بیشتر به جلو وصل می کنند تا بخشی از شفت در داخل بدن پنهان شود. مردانی که آلت تناسلی کوتاه‌تری دارند، اندام کوچک‌تری را به دنیا نشان می‌دهند، در حالی که بیشتر طول واقعی آن‌ها در بدن از دید پنهان است، زیرا رباط آن‌ها به شدت به جلو متصل است. ما تمایل داریم این ویژگی ها را بر اساس نژادها اختصاص دهیم. در حالی که این ممکن است به عنوان یک قانون ژنتیکی کلی درست باشد، اما هر فرد اندازه ژنتیکی خود را دارد.

مردان می توانند طول آلت تناسلی خود را با کشش مناسب رباط آویزان افزایش دهند تا بیشتر آلت تناسلی در خارج از بدن نمایان شود. مردانی که طول ابتدایی آنها کوتاه‌تر است، معمولاً افزایش طول بیشتری را تجربه می‌کنند، اغلب 4 اینچ یا بیشتر در طول زمان، در حالی که مردان با استعداد معمولاً کمتر از یک اینچ افزایش می‌یابند.

شانس شما برای افزایش طول قابل توجه را می توان با آویزان شدن آلت تناسلی شما تعیین کرد. اگر آلت تناسلی شما در حالت نعوظ کامل پایین‌تر آویزان شود، احتمالاً تغییر زیادی در هیچ برنامه بزرگ کردن آلت تناسلی نخواهید دید. رباط تعلیق شما بیشتر به عقب متصل شده است و به تکنیک های کشش پاسخ موثری نمی دهد. اگر آلت تناسلی شما در هنگام نعوظ مستقیماً از بدن خود بیرون بیاید، احتمالاً از تکنیک‌های بزرگ کردن تا 2 اینچ افزایش طول می‌برید. مردانی که آلت تناسلی‌شان به سمت بالا در امتداد شکم در حالی که کاملا نعوظ هستند، احتمالاً بهترین نتایج را خواهند دید. رباط‌های معلق آنها سفت بوده و با انجام صحیح تمرینات آلت تناسلی می توانند بهبودهایی را در اندازه 4 اینچ یا بیشتر مشاهده کنند.

من نمی توانم تصور کنم که چرا هر مردی که پتانسیل افزایش طول و دور آلت تناسلی خود را دارد نمی خواهد از تحقیقات انجام شده استفاده کند تا بتواند رضایت کامل تری از شریک یا شریک زندگی خود داشته باشد.


منتشر شده

در

توسط