انتخاب منوی فست فود رژیم کم کربوهیدرات و کتو: چگونه در رستوران ها غذا بخوریم

برای کسانی که از رژیم های کم کربوهیدرات یا کتو استفاده می کنند، تقریبا همیشه چیزی وجود دارد که می توانید در هر فست فود یا رستورانی بخورید. از پیش برنامه ریزی. قبل از ورود به رستوران، منو و اطلاعات تغذیه آنها را به صورت آنلاین در خانه یا با استفاده از تلفن هوشمند خود بررسی کنید. همیشه خوب است قبل از وسوسه شدن توسط آیتم های منو که نباید در رژیم غذایی کم کربوهیدرات داشته باشید، گزینه های ایمن را بدانید.

به منظور آسان‌تر یافتن یک گزینه مناسب برای کتو، فهرستی از چندین رستوران و مکان‌های فست فود و مواردی را که به نظرم انتخاب‌های کم کربوهیدرات (و رضایت‌بخش‌ترین احساس‌ها) هستند، گردآوری کرده‌ام. همه اینها گزینه‌های کاملی نیستند، اما زمانی که به دلیل محدودیت‌های زمانی یا مکانی، هیچ انتخاب دیگری ندارید، به سرعت انجام می‌شوند.

این کمک بزرگی است که مکان‌های فست فود برای ارسال محتوای غذایی مورد نیاز است. پیروی از برنامه کتو هر روز آسان تر می شود. تعداد کربوهیدراتی که من لیست می کنم تقریبی است و گرم خالص است.

به طور کلی، معمولاً در هر جایی که هستید گزینه سالاد وجود دارد. در غذاهای برگر، فقط نان را بردارید، و بسیاری از مکان‌ها به جای آن بسته‌بندی کاهو ارائه می‌کنند. مرغ نباید نان خوری داشته باشد.

به عنوان نکته جانبی، داشتن چاقو و چنگال در ماشین یا کیف شما کمک می کند. همبرگرهای بزرگ و آبدار در تکه های کوچک کاهو در نهایت روی میز یا در دامان شما قرار می گیرند. ظروف پلاستیکی کوچک و سست فست فود نیز غذا خوردن را سخت می کند. ظروف محکم خود را بیرون بیاورید و لذت ببرید!

حالا برای انتخاب غذا… در اینجا چند قانون کلی کاملا واضح وجود دارد که باید رعایت کنید:

  • نان یا بسته بندی را رها کنید
  • ماکارونی، سیب زمینی یا برنج را کنار بگذارید
  • سالاد – بدون کروتون. از گزینه های سس کم شکر استفاده کنید – سزار، پنیر آبی، مزرعه، چیپوتل. به نامی که ممکن است به شما سرنخی بدهد نگاه کنید، چیزهایی مانند «عسل» در هانی دیژون یا «شیرین» در نام پانسمان – اینها معمولاً انتخاب خوبی نیستند. مواد تشکیل دهنده را برای مواردی که محتوای کربوهیدرات بیشتری دارند بررسی کنید.
  • مرغ – کبابی یا سرخ شده را انتخاب کنید. از هر مرغی که نان شده است دوری کنید.

مک دونالد – هر برگر (صفر گرم) یا مرغ کبابی (2 گرم) بدون نان و روی آن را با پنیر، مایونز، خردل، پیاز و غیره انتخاب کنید. بدون سس کچاپ. یک سالاد جانبی (3 گرم) اضافه کنید. سالاد سزار با مرغ کبابی یا سالاد بیکن رنچ با مرغ کبابی 9 گرم است.

پادشاه برگر – همان اطلاعات برگر مک دونالد: برگر (صفر گرم) بدون نان و روی آن پنیر، مایونز، خردل، پیاز و غیره. بدون سس کچاپ. ساندویچ مرغ لطیف بدون نان 3 گرم است. مراقب باشید – ممکن است فکر کنید که همبرگر گیاهی کم است، اما 19 گرم کربوهیدرات دارد، بنابراین تقریباً یک روز کامل کربوهیدرات با کتو است. یک سالاد جانبی (3 گرم) اضافه کنید. سالاد باغچه مرغ نازک 8 گرم بدون سس یا کروتون است. سالاد مرغ لطیف یک گزینه نیست. تلاش نکن.

جایزه – دسر!؟! – سیب زمینی سرخ شده تازه سرخ نشده و حاوی 5 گرم کربوهیدرات خالص و بدون سس کارامل است.

مترو – احتمالاً اگر می توانید از مترو رد شوید. نان‌ها و نان‌ها همگی سرشار از کربوهیدرات هستند. حدس می‌زنم می‌توانید فقط از آنها بخواهید که مواد را در یک بسته بندی بدون نان بریزند، اما این جذاب به نظر نمی‌رسد. من هیچ اطلاعاتی در مورد تعداد کربوهیدرات‌ها برای هر ساب بدون نان ندارم، اما احتمالاً می‌توانید آن را بفهمید – مرغ یا پپرونی خوب است، اما آیا مرغ “پیاز شیرین” خوب است؟ نظری ندارم. به سالادها بچسبید، اما متوجه شوید که فقط کاهوی یخ‌برگ (4 گرم) دریافت خواهید کرد.

کارل جونیور و هاردیس – این زنجیره “کاهو بسته بندی” را ارائه می دهد – همبرگر شما در یک تکه بزرگ کاهو پیچیده شده است تا به راحتی کم کربوهیدرات بخورید. (همانطور که گفتم، آن را امتحان کردم و دوستش ندارم. من دوست دارم به جای آن چنگال خودم را حمل کنم.) گزینه های بدون بون – برگر شش دلاری (7 گرم)، 1/2 برگر غلیظ (5 گرم)، کلوپ مرغ ذغالی ساندویچ (7 گرم / 10 گرم در هاردیس). سالاد مرغ کبابی بدون کروتون 10 گرم است. سالاد جانبی 3 گرم است.

جیمی جان – آنویچ – ساندویچ پیچیده شده در کاهو – در اینجا مناسب است. گوشت ها خوب هستند، فقط مطمئن شوید که مواد غنی از کربوهیدرات نیستند.

وندی – باز هم می توانید برگر خود را در بسته بندی کاهو یا جعبه تهیه کنید. هر برگر با تاپینگ. مایو شربت ذرت دارد و 1 گرم است. فیله گریل مرغ 1 گرم است. می توان آن را در ساندویچ مرغ کلاب یا ساندویچ مرغ گریل نهایی سفارش داد. بهترین سالادها: سزار مرغ (7 گرم)، سالاد مرغ بلت با مرغ کبابی. سالاد جانبی 6 گرم یا 2 گرم برای سزار.

پیتزا هات و سایر مکان های پیتزا – می توان به خوردن پیتزا بدون پوسته عادت کرد. باید دوبرابر بیشتر غذا بخورید، اما اگر مهمانی یا شامی در خارج از خانه وجود دارد که نمی‌توانید در پیتزا فروشی از آن اجتناب کنید، فقط رویه‌های پنیری را از روی آن‌ها بردارید و توده‌های بزرگ و نامرتب پنیر و تاپینگ‌ها را بخورید. سالاد جانبی یک افزودنی خوب است. در غیر این صورت، فقط پیتزا را در خانه با پوسته کم کربوهیدرات درست کنید.

باربیکیو مغولی – آره! کاسه خود را با مرغ، میگو، برش های پیاز و قارچ پر کنید، سپس سس لوبیا سیاه آسیایی را روی آن قرار دهید. من می دانم که لوبیا کربوهیدرات دارد، اما این برچسب سس می گوید 1 گرم کربوهیدرات در هر اونس (هر سس به وضوح برچسب گذاری شده است). کمی سیر اضافه کنید و صبر کنید تا کباب پز کار خود را انجام دهد. ناگفته نماند که از پیش غذاها، تورتیلاها و برنج صرف نظر کنید. از کارکنان انتظار بخواهید که آنها را سر میز نیاورند.

رستوران های ایتالیایی – اینها کمی حیله گری می کنند، اما می توان آنها را تسخیر کرد! ایده ها: مرغ مارسالا در یک مکان ایتالیایی چطور؟ دقت کنید که همراه با پاستا نباشد. کلم بروکلی یا یک غذای جانبی دوستدار کتو را جایگزین کنید – یا یک سالاد بزرگ. پیکاتای مرغ نیز امکان پذیر است.

رستوران های مکزیکی و چینی سخت ترین هستند، زیرا هر گزینه کم کربوهیدرات در وهله اول دلیلی برای رفتن به رستوران نیست. در یک رستوران مکزیکی، من تمایل دارم یک بوریتوی بزرگ بدون لوبیا تهیه کنم و تورتیلای نرم را مانند یک بشقاب پخش کنم. مواد داخلی را بخورید و تورتیلا را بریزید.

اگر باید به a بوفه چینی (من در یک شام تشییع جنازه شرکت کردم)، می‌توانید گزینه‌هایی را پیدا کنید، اما احتمالاً این گزینه‌ها برای ژنرال تسو مورد علاقه شما نیستند. در مورد انتخاب بار سالاد چطور؟ تخم مرغ؟ داخل تخم مرغ، و من حتی فقط داخل خرچنگ رانگون را خوردم. متأسفانه، این ایده‌ها انبوهی از پوسته‌های دور ریخته و قطعات بیرونی سرخ‌شده را در بشقاب شما باقی می‌گذارند و به نظر می‌رسد که واقعاً غذا را هدر می‌دهید.

بال در هر کجا – سس استاندارد بوفالو و همچنین پارمزان سیر معمولاً خوب است

فروشگاه رفاه می تواند گزینه خوبی نیز باشد! 7-11 دارای بسته های تخم مرغ آب پز سفت، صفحات پنیر، جیم های باریک، بادام، و پوست گوشت خوک است. پوست گوشت خوک به طعم کباب می آید و کربوهیدرات صفر است.

به یاد داشته باشید، هر چیزی که انتخاب می کنید، نان، سیب زمینی، برنج، رشته فرنگی، سیب زمینی سرخ شده و تورتیلا را نگه دارید. و مراقب احتمال نشاسته ذرت، خرده نان و سایر مواد پرکننده باشید. با برنامه ریزی مناسب و نگرش خوب، می توانید گزینه های کتو سالم و کم کربوهیدرات را هنگام ناهار خوری پیدا کنید و به برنامه رژیم غذایی کتو موفق خود پایبند باشید.


منتشر شده

در

توسط