ایجاد یک وعده غذایی کم کربوهیدرات

ابتدا، قبل از اینکه به سوپرمارکت محلی خود بروید، فهرستی تهیه کنید. با داشتن آن لیست، آماده خرید آنچه برای آن برنامه غذایی مورد نیاز است هستید. پس از خرید لوازم ضروری، آماده برنامه ریزی آن وعده غذایی هستید. این یک گام بسیار مهم است، بنابراین شما می توانید در تهیه آن برنامه غذایی غذایی راهنمایی شوید و شانس مصرف مواد غذایی را که دور از توصیه هستند کاهش دهید.

قبل از خرید سازماندهی کنید!

اگر قصد دارید یک برنامه غذایی رژیمی با کربوهیدرات کم طراحی کنید، ابتدا باید وعده‌هایی را که می‌خواهید بخورید و میل کنید تعیین کنید تا بتوانید به چیزهای ضروری بخرید. پسر، غذاهای لذیذ زیادی وجود دارد، پس چرا چند تا از این غذاهای خوش طعم را امتحان نمی کنید؟

یکی از مواردی که نباید از فهرست آن غافل شوید – میوه ها و سبزیجات تازه. مراقب باشید که این میوه ها و سبزیجات لذیذ و غنی را که می توانید به عنوان میان وعده یا وعده های غذایی سبک در طول روز مصرف کنید، ذخیره کنید.

اکنون اجازه دهید با ترکیب پروتئین و کربوهیدرات کم برای رژیم غذایی شما شروع کنیم. آکادمی ملی علوم توصیه می‌کند مقدار مجاز یا حاشیه بالای 35 درصد کالری از پروتئین دریافت شود. با این حال، برخی از افراد تصور می‌کنند که داشتن پروتئین با کربوهیدرات کم، کاملاً بدون نیاز است. درست نیست. و برای کسانی که به دنبال مرغ هستند، این در واقع یک تصمیم خوب است.

مرغ وقتی به کربوهیدرات کم می رسد بسیار عالی است – چه به شکل بال مرغ، ران، طبل یا سینه مرغ. یکی دیگر از منابع خوب پروتئین ماهی است. ماهی خوشمزه است و افزودنی بسیار خوبی برای یک رژیم غذایی سالم است. از ماهی می توانید برگر ماهی یا ناگت ماهی تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که برای 3 ½ اونس ماهی آماده و پخته شده، یا هر روشی که در طرز تهیه آن ترجیح می دهید، از 22 گرم پروتئین مجاز فراتر نروید.

تخم مرغ و لبنیات؟ آنها را نیز در برنامه غذایی رژیم غذایی خود بگنجانید. گرم پروتئین در رابطه با مقدار کربوهیدراتی که دریافت می کنید به همان اندازه مهم است. دانستن اینکه از چه مقدار کربوهیدرات اجتناب می کنید باید با تغذیه مناسبی که بدن شما دریافت می کند همراه باشد.

این پایان جهان نیست. فقط مطمئن شوید که تمام مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را در هر رژیمی که انتخاب می کنید، دریافت می کنید. اطمینان حاصل کنید که از رژیم غذایی خود دور نمی شوید و مواد غذایی سالم مصرف می کنید. پس برای چی منتظری؟ آن غذای رژیمی کم کربوهیدرات را حفر کنید.


منتشر شده

در

توسط