بررسی مکمل های کاهش وزن 1

مکمل های کاهش وزن بسیار زیادی وجود دارد به طوری که ممکن است تا به حال نام بسیاری از این نام ها را نشنیده باشید. از کدام مکمل های کاهش وزن استفاده می کنید یا از آنها اجتناب می کنید؟ در اینجا تعدادی برای اطلاع شما آورده شده است:

دگزاتریم – مکملی که به شکل اثر غیر محرک اشتها را سرکوب می کند. با Dexatrim Max Complex 7 فعلی، دارای هفت ماده کاهش وزن قدرتمند و 7-Keto برای بهبود اثر در مقایسه با محصولات قبلی در این خط است.

Dex-C20 – همچنین به عنوان Caralluma Dex-C20 Fimbriata شناخته می شود، این مکمل ادعا می کند که تقسیم سلول های چربی و ذخیره چربی را کاهش می دهد. علاوه بر این، حاوی کافئین یا سایر محرک های گیاهی نیست، بنابراین احتمال بروز عوارض جانبی را کاهش می دهد.

HoodiaVex – مکملی که حاوی موادی است که شبیه به 10 غذای فوق العاده محبوب اپرا است (مانند چای سبز، عصاره شراب قرمز). همچنین ادعا می کند که هودیا گوردونی، عنصر کلیدی این مکمل را دارد. با حمایت از درمان آکنه و کاهش وزن، این مکمل را می توان ارزان از طریق eBay خریداری کرد، اما با مسئولیت خود شما

لیپکس 2 – مکملی که ادعا می کند بر چربی سوزی در مناطق خاصی از بدن تمرکز دارد که سایر مکمل ها نمی توانند. اگر به دنبال راه هایی برای خلاص شدن از شر چربی های معده هستید، این مکمل می تواند پاسخ شما باشد. آنها در حال حاضر در صورت خرید آنلاین آنها یک تبلیغ دارند.

لیپیترکس – با تمرکز بر افزایش متابولیسم و ​​سطوح انرژی، همراه با مبارزه با رسوب چربی، این مکمل ادعا می کند که برای تولید این فرمول برنده سال ها تحقیق علمی را پشت سر گذاشته است. اینکه آیا کار می کند یا نه به اختیار شما بستگی دارد زیرا بسیاری از ویژگی های آن را برجسته نمی کند.

مکمل های کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش مناسب بهترین کار را دارند. هیچ کس نمی تواند از دو مورد دوم فرار کند زیرا آنها دست در دست مکمل ها برای ایجاد نتایج بهتر و سریعتر کار می کنند. یاد بگیرید که چگونه رژیم کاهش وزن خود را با یک برنامه مناسب و مصرف مکمل مدیریت کنید.


منتشر شده

در

توسط