برنامه رژیم غذایی سوپ کلم – 5 واقعیت مهمی که در مورد این رژیم به آنها نیاز دارید فاش شد!

برنامه های غذایی زیادی برای سبک های زندگی و نیازهای سلامتی مختلف وجود دارد. بسیاری از کربوهیدرات های کم یا بدون کربوهیدرات حمایت می کنند. هر یک از اینها ضد احمق نیستند، اما باید برنامه ای وجود داشته باشد که برای شما مناسب باشد. بسیاری از رژیم‌های غذایی برای طولانی‌مدت در نظر گرفته نشده‌اند، بنابراین مهم است که قبل از انجام آن حقایق را بدانید.

امروز به طرح سوپ کلم می پردازیم. در اینجا، 5 واقعیت مهم را خواهید دانست. در این مقاله مواردی وجود دارد که باید قبل از شروع بدانید.

• در طول این برنامه می توانید به اندازه دلخواه سوپ کلم بخورید. مواد تشکیل دهنده این سوپ بسیار سالم است و عمدتاً از سبزیجات برگ سبز مانند کرفس، کلم و فلفل دلمه ای سبز تشکیل شده است. گوجه فرنگی که حاوی لیکوپن ضد سرطان است نیز ممکن است اضافه شود.

• فاقد پروتئین، چربی های ضروری و کربوهیدرات است و بنابراین مصرف طولانی مدت آن توصیه نمی شود. بازه زمانی پیشنهادی حدود 7 روز است. در این دوره کاهش وزن سریع را تجربه خواهید کرد، اما این نیز فاقد برخی از مواد مغذی است، بنابراین بهتر است قبل از شروع این رژیم با یک متخصص تغذیه یا پزشک مشورت کنید.

• در طول برنامه، مقدار زیادی آب یا آب میوه بنوشید. الکل مطلقاً ممنوع است. کافئین نیز توصیه نمی شود.

• افزودن مولتی ویتامین به رژیم غذایی به تامین پروتئین، کربوهیدرات و چربی های ضروری بدن شما کمک می کند که سوپ فاقد آن است.

• به «رژیم غذایی کلینیک مایو» معروف است اما ربطی به کلینیک ندارد. بنابراین مراقب تایید نادرست برخی از وب سایت ها که ادعا می کنند توسط کلینیک توصیه می شود، باشید.

با دانستن این حقایق، سعی کنید ارزیابی کنید که آیا این حقایق برای شما مناسب است یا خیر.


منتشر شده

در

توسط