برنامه غذایی رژیم کتوژنیک

در صورتی که فرد به دنبال کاهش وزن بسیار زیاد است، استفاده از رژیم کتوژنیک با پروتئین بالا رژیم کتوژنیک توصیه می شود. چرا که مانند رژیم کانادایی یا رژیم شیر و موز، یک برنامه غذایی برای همه افراد طراحی نشده است. باید ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است ممکن است عالی روزه اضافه وزن نشده اید کدام ممکن است تعدادی از روزه از لاغر شوید رژیم غذایی صحیح است کدام ممکن است جدا از ملاحظه به میزان قدرت حال در وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند همه گروه های غذایی به عادات غذایی مفید نیز ملاحظه نماید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادات غلط غذایی همراه خود ( نظارت دکتر، رفتار درمانی، حمایت خانوار، بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش روزانه ) اصلاح تبدیل می شود.

رژیم کتوژنیک چقدر لاغر میکند

[arpw limit=”10″]

دستگیری عامل اغتشاشات پاساژ علاءالدین و یکی از لیدرهای اغتشاشات در شرق تهران

دستگیری عاملان اصلی اغتشاشات همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد. عامل اغتشاشات شرق تهران دستگیر شد معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات … [Source: Kayhan]

متخصص کتوژنیک این بار میخوایم ترکیب ماهی و کره رو آموزش بدیم که در نهایت به یک ناهار کتوژنیک بی نظیر تبدیل میشه. این غذا معادل ۴ وعده هستش که در هر سروینگ ۵ گرم (۴%) کربوهیدرات خالص، ۲ گرم فیبر، ۴۸ گرم (۷۳%) چربی، ۳۵ گرم (۲۴%) پروتئین رو به بدن منتقل میکنه. هر سروینگ از این ناهار کتوژنیک دارای ۸ گرم (۳%) کربوهیدرات خالص، ۶ گرم فیبر، ۱۰۴ گرم (۷۹%) چربی، و ۵۳ گرم (۱۸%) پروتئین هستش. 6.5 گرم کربوهیدرات، 36 گرم چربی، 28 گرم پروتئین و 482 کالری چیزی که هست که شما در نهایت میتونید از این ناهار کتوژنیک انتظار داشته باشید.

طرفی که پوست داره رو توی کره و روی حرارت متوسط سرخ کنید. توی مرحله بعد باید گل کلم خرد شده رو به مدت حدود پنج دقیقه، توی مقدار زیادی کره یا روغن سرخ کنید. نمک و فلفل رو هم اضافه کنید و برای مدت زمان ۱۵ دقیقه یا تا زمانی که رنگ طلایی خوبی پیدا کنن، اجازه بدین تا توی فر پخته بشن. پس اگر حوصله کار کردن با فر رو ندارین یا بهش دسترسی ندارین، میتونید از گزینه های دیگه ناهار کتویی استفاده کنید. چیز برگر کتویی میتونه گزینه ی متفاوتی برای آشپزی کتوژنیک باشه. پس حتما اون رو توی لیست آشپزی کتوژنیک خودتون قرار بدین.

شروع کتوژنیک نی نی سایت

اونارو توی ماهیتابه سرخ یا کباب کنید. حالا نمک و فلفل رو هم بهش اضافه کنید و اونها رو داخل ماهیتابه سرخ کنید .تخم مرغ ها رو هم همونطوری که دوست دارین، سرخ کنید. مرحله بعدی این هست که سبزیجات رو به همراه سینه مرغ خرد شده بپزید. در صورتی که کربوهیدرات در بدن حضور نداشته باشد بدن از جایگزین آن یعنی چربی استفاده کرده و آن را تجزیه می کند. بهتر است روزانه حداکثر ۵۰ گرم کربوهیدرات مصرف کنید که حالت ایدهآل آن ۲۰ گرم در روز است. با این حال، برخی مطالعات نشان می دهد که چربی اشباع شده ممکن است بی ضرر باشد.

کتاب آشپزی کتوژنیک

روغن نارگیل، کره

و روغن حیوانی حاوی سطوح بالایی از چربی های اشباع شده هستند، در حالی که روغن زیتون طبیعی و مارگارین چربی های تک غیراشباع و چند غیراشباع بیشتری دارند.

هرچند که این موضوع سلیقه ای هست اما هدف بررسی ما این هست که ببینیم کدوم یکی برای کاهش وزن مناسب تره. یکی از این عوامل، اتیولوژی یا علت چاقی در فرد درخواست کننده رژیم کتوژنیک می باشد. در این نمونه از نان کتو از آرد نارگیل که یک جایگزین خوشمزه برای آرد بادام می باشد استفاده شده است.

بستنی کتوژنیک خرید

بعد از 30 دقیقه نان کتوژنیک شما آماده سرو و تقسیم کردن است. برای پخت این قارچ ها به 40 دقیقه زمان نیاز دارید. از آنجایی که رژیم کتو نیاز به چربی بالایی دارد، دنبال کنندگان این برنامه باید در هر وعده، غذاهای چرب بخورند. برای میان وعدهها و تامین کالری مورد نیاز یا وقت هایی که دلتان میخواهد چیزی بخورید از انواع آجیل، تخمه و میوه استفاده کنید. توصیه شده است که هنگام شیردهی برای کمک به بدن برای تولید شیر، 30 تا 50 گرم کربوهیدرات اضافی از میوه ها استفاده کنید.

کتوژنیک گلوکوژنیک

مواد لازم گفته شده برای رویه کاپ کیک را درون ظرفی مخلوط میکنیم و سپس در یک قیف ریخته و بهصورت مخروطی بر روی کاپ کیک ها میریزیم و آنها را با میوه های دلخواه تزئین میکنیم. یک تکه پنیر به دیگری منتهی می شود، سپس تکه ای دیگر. 4. این حرکت را 10 ثانیه نگه دارید و برای پای دیگر تکرار کنید. خب حرکت بعدی اینه. خب اولین کاری که باید انجام بدین اینه که قارچ های بزرگ رو کامل بشورید. حالا نمک و فلفل رو هم اضافه کنید و کوفته قلقلی ها رو به شکلی که دوست دارین تبدیل کنید.  Th is data was cre ated by   ​Conten᠎t Gene᠎rato r DEMO!

رژیم اتکینز معتقد است کدام ممکن است مصرف کردن بیش اجتناب کرده اند حد کربوهیدرات ها، ویژه به ویژه قند، آرد سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کربوهیدراتهای تصفیه شده در نتیجه عدم تعادل قند خون، افزایش وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات قلبی عروقی تبدیل می شود. بنابراین از هر نوع رژیم غذایی که استفاده می گردد داشتن تعادل در استفاده از مواد مغذی کلید اصلی حفظ سلامتی فرد می باشد. با تحقیقی که بر روی 135000 فرد بزرگسال از 18 کشور مختلف انجام شد، نشان داد که مصرف کربوهیدرات بالا با خطر بالای مرگ و میر همراه بود، در حالیکه چربی کامل و انواع مختلف چربی، خطر مربوط به مرگ و میر را کاهش داد و چربی کامل و انواع چربی با بیماری قلبی عروقی، انفارکتوس قلبی یا با مرگ بر اثر بیماری قلبی، ارتباطی نداشت.

تنقلات کتوژنیک

این غذا حدود 82 گرم کربوهیدرات، 14 گرم چربی، 28 گرم آهن، 57 گرم پروتئین، 86 گرم کلسیم و حدود 701 کالری به همراه داره. می توانید همراه سالاد از چاشنی هایی مثل آبلیمو، آبغوره و سرکه طبیعی استفاده نمایید. بعد از 2-3 ماه اول، شما می توانید کربوهیدرات را در موارد خاص بخورید – فقط بلافاصله به رژیم غذایی برگردید. خب کباب پیمینتو شما آمادس. خب بریم سراغ سیزدهیم دستور غذاییمون برای ناهار کتوژنیک! خب بریم سراغش ببینیم باید چیکار کنیم. خب میرسیم به نهمین دستور ناهار کتوژنیکمون. خب بیاین از درصد بندی این غذا با هم صحبت کنیم.

و در روزهای عادی ۲۵ درصد چربی، ۲۵ درصد پروتئین و ۵۰ درصد کربوهیدرات دارد.این نوع رژیم کتولوژیک راهی مناسب برای اضافه کردن چربی به رژیم غذایی با محاسبه کالری انواع غذا است. اتفاقا تهیه این غذا خیلی هم سادس. درک افزایش سدیم برای خیلی ها دشوار است ، زیرا آنها مصرف سدیم را با احتباس آب و کاهش چربی مرتبط می دانند. تمرکز افراد در این دسته روی کاهش وزن نیست. مرغ ایتالیایی ( البته این مرغ بلد نیست ایتالیایی صحبت کنه ! ) هم مثل غذای قبلیمون کمی غلط اندازه.

شیرینی کتوژنیک

بهترین انتخابهای پروتئین کتو شامل تخم مرغ (زرده و سفید)، شیر پرچرب، ماست یونانی، پنیر، مرغ، بوقلمون، گوشت خوک، گوشت گاو، بره، ماهی و غذاهای دریایی است. شما طبق این دستور ناهار کتوژنیک، میتونین از تخم مرغ برای آشپزی کتوژنیک استفاده کنید. مرغ ایتالیایی از جمله غذاهای محبوب آشپزی کتوژنیک در کل دنیا هستش. و باز هم رد پای غذاهای دریایی در آشپزی کتوژنیک دیده میشه. در ادامه سیر و ادویه ها رو هم روی مرغ خرد شده بپاشید و روغن زیتون هم که دیگه پای ثابته! This c᠎onte​nt has be en do ne wi​th  C ontent Generator  Demov er si᠎on!

هرگاه شخصی از این رژیم خسته شده و احساس بدی دارد ، ما به او پیشنهاد می کنیم تا یک کاسه سوپ مرغ میل کند و شاهد از بین رفتن تمامی این علائم باشد. مرغ رو با مخلفات به مدت 15 تا 20 دقیقه توی فر بزارین تا پخته بشن. فر رو از قبل با دمای 450 درجه فارنهایت گرم کنید. سبزیجات اضافی (خام و پخته شده) با سس خانگی که ۰ تا ۵ گرم کربوهیدرات خالص دارند. سالسای خونگی هم که دیگه نباید فراموش بشه! ماست یونانی برای تزیین این سالاد میتونه استفاده بشه. بعد از چند دقیقه حرارت رو کم کنید تا مغز پخت بشه.  Con te nt has be en g​enerat​ed by G SA​ C on te nt Gener᠎at or DE MO !

رژیم کتو یک رژیم غذایی بسیار کم کربوهیدرات و پرچرب است. این یک رژیم غذایی بسیار کم کربوهیدرات ، پروتئین متوسط و پرچرب است. نقطه مقابل رژیم کتو کثیف کم کربوهیدرات، “رژیم کتو تمیز” است، این برنامه غذایی بر غذاهای کامل مانند سبزیجات غیر نشاسته ای، گیاهان دارویی، ماهی های صید شده وحشی، گوشت حیوانات تغذیه شده با چمن و… بسیاری از وبسایتها، وبلاگهای غذا، برنامهها و کتابهای آشپزی نیز دستور العملها و ایدههای غذایی مناسب کتو را ارائه میدهند که میتوانید از آنها برای ایجاد برنامه شخصی خود استفاده کنید.

سعی کنید برنامه رژیم کتوژنیک را به صورت متنوع انتخاب کنید. به طور کلی هر غذایی که دارای کربوهیدرات زیادی باشد باید در هنگام استفاده از رژیم لاغری کتوژنیک مصرفش محدود شود. نمیخواهید که از شدت گرسنگی مجبور شوید رژیم را بشکنید. در واقع با پیروی از این رژیم احساس گرسنگی نخواهید نداشت. حالا گلکلم رو با استفاده از میکسر مخلوط کنید. توی لایه دوم قارچ از سس مارینارا روی پنیر ریکوتا استفاده کنید. احتمالا توی این مدت از بوی این ناهار کتوژنیک خوشمزه، حسابی گرسنه شده باشید.

مدت زمان رژیم کتوژنیک چقدر است؟ رژیم کتوژنیک چگونه سریع لاغر می کند؟ به طور کلی، هر چه میزان کربوهیدرات مصرفی شما کمتر باشد، دستیابی و ماندن در کتوز آسان تر می شود. تهیه هر کدوم از موارد گفته شده در قالب ناهار کتوژنیک به غیر از آسون بودن و سریع آماده شدن، برای ورود سریعتر بدن به فاز سوزوندن چربی به شما کمک میکنن. برای تولید کتون و ورود به کتوز، باید به طور مداوم فرایندی را در کبد به نام کتوژنز آغاز کنیم.


منتشر شده

در

توسط