برنامه های iPad برای کمک به شما در حفظ سلامت

ما نسلی هستیم که نسبت به والدین یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایمان بیشتر از گذشته به سلامتی خود آگاه هستیم و از میزان غذا خوردن و ورزش خود آگاه هستیم. از این رو سبک زندگی ما و محصولاتی که می خریم حول محور تناسب اندام و سلامت ما می چرخد. برنامه‌های جدید آی‌پد راه‌های زیادی را ارائه می‌دهند که می‌توانند سطح تناسب اندام ما را افزایش دهند و به ما کمک کنند در طول روال روزانه خود مراقب سلامتی خود باشیم.

برخی از برنامه های iPad به شرح زیر است:

اطلاعاتی در مورد غذاهای سالم و مغذی

برنامه غذایی فوق العاده بهداشتی توسعه یافته توسط Clevermatrix لیستی از غذاهای رایج را ارائه می دهد که سیستم ایمنی شما را تقویت کرده و شما را در برابر بیماری های رایج مقاوم می کند. اطلاعات ارائه شده در این برنامه همچنین دستور العمل ها و لیستی از ویتامین ها و مواد معدنی مفید در هر محصول غذایی را ارائه می دهد. بنابراین این برنامه یک جایگزین سالم است و برای کسانی از شما طراحی شده است که خیلی مشتاق به مصرف داروهای بدون نسخه برای بیماری های رایج نیستند.

همچنین بیماری ها و حالت های مختلف را برای پیشگیری یا درمان بیماری پوشش می دهد. دستور العمل ها برای تمام وعده های غذایی در روز ارائه شده است، و شما می توانید ماده غذایی را که می خواهید در وعده غذایی خاص اضافه کنید، انتخاب کنید. سپس می‌توان آن‌ها را برای مرجع بعدی در iPad شما ذخیره کرد.

رژیم های غذایی

CleverMatirx رژیم‌های سم‌زدایی را پیشنهاد می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند سالم بمانید و بدنتان را از سموم پاک کنید. انواع مختلف رژیم های سم زدایی با توجه به سطح راحتی شخصی پیشنهاد می شود. همچنین بهترین زمان برای امتحان رژیم را به شما می گوید و همچنین کل «روز رژیم» را برای شما برنامه ریزی می کند، از زمانی که از خواب بیدار می شوید تا زمانی که شب دراز می کشید و بخوابید. فواید و همچنین عوارض جانبی برای هر رژیم مشخص شده است.

برنامه دستیار رژیم غذایی کم کربوهیدرات، برنامه توسعه یافته توسط Nanobitsoftware، برای افرادی است که می خواهند مراقب مصرف کربوهیدرات خود باشند. این یک برنامه بسیار کاربرپسند است و به شما کمک می کند وزن، کالری دریافتی کربوهیدرات و از دست دادن کالری و آبی که مصرف می کنید را ردیابی کنید.

یک رژیم غذایی با GI پایین که توسط Webtopia توسعه یافته است، میزان تجزیه غذایی که می خورید را اندازه گیری می کند. هر ماده غذایی را می‌توان به‌عنوان شاخص گلیسمی بالا، متوسط ​​یا پایین طبقه‌بندی کرد که نشان‌دهنده سرعت تجزیه غذا در بدن است. این برنامه GI را برای هر چیزی که می خورید محاسبه می کند و به شما کمک می کند رژیم غذایی سالمی داشته باشید.

ردیاب ورزش

برنامه Tap and Track (توسط نرم افزار Nanobit) برای کمک به کاربران برای پیگیری میزان کالری دریافتی خود طراحی شده است. همچنین کالری مورد نیاز شما در روز را با در نظر گرفتن وزن، سن، جنس و سطح تناسب اندام شما محاسبه می کند. غذاها و کالری‌هایی که مصرف می‌کنید در قالب یک امتیاز غذایی ارسال می‌شوند. همچنین تمرین های مختلف را فهرست می کند و کالری سوزانده شده شما را پیگیری می کند.

ردیاب کاهش وزن

Diet BMI Tracker توسعه یافته توسط CleverMatrix یکی دیگر از برنامه های مفید است که کاهش وزن و تغییرات MBI شما را ردیابی می کند. این یک برنامه بسیار آسان است و تغییرات وزن و BMI را با پیشرفت به سمت هدف کاهش وزن دنبال می کند. پیشرفت در قالب گرافیکی برای مشاهده آسان نشان داده شده است.

اطلاعات در مورد بهداشت و پزشکی

دایره المعارف بهداشت و پزشکی که توسط Carter’s توسعه یافته است، اطلاعاتی در مورد مسائل و بیماری های مختلف بهداشتی ارائه می دهد. این شامل تعاریف اصطلاحات بهداشتی، توضیحات، و حتی یک نمودار بدنی تعاملی است که می تواند توسط هر کسی با درک اولیه از زیست شناسی استفاده شود.


منتشر شده

در

توسط