بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن و چربی چیست؟

همه ما در مورد رژیم های مد روز مانند رژیم گریپ فروت یا رژیم سیب شنیده ایم. من اینجا هستم تا به شما بگویم رژیم های غذایی موثر هستند. همه آن رژیم ها رژیم های مد روز، تصادفی و «احمقانه» هستند. یک رژیم غذایی واقعی حاوی ترکیبی از پروتئین عضله ساز، کربوهیدرات های پر انرژی و چربی های سالم برای قلب شما است.

برای کاهش وزن، کتوز بهترین رژیم غذایی است و مد روز نیست. در رژیم کتو، فرد باید مقدار زیادی پروتئین و چربی و کربوهیدرات کمی بخورد تا بدن را در حالت کتوز قرار دهد. از آنجایی که دیگر گلیکوژن در بدن شما وجود ندارد، به دلیل کمبود کربوهیدرات، بدن شما اجسام کتون را از بافت های چربی شما برای سوخت بدن و مغز شما می سازد. تا زمانی که پروتئین کافی می خورید، ماهیچه های خود را حفظ کرده و به راحتی چند پوند چربی از دست خواهید داد.

ابتلا به کتوز بسته به ذخیره گلیکوژن فعلی شما حدود 3-7 روز طول می کشد. کتوز در ابتدا احساس عجیبی دارد زیرا شما بی حال خواهید بود و ممکن است سردرد و حتی حالت تهوع را تجربه کنید. با این حال، این علائم از بین می روند. همچنین در ابتدا به دلیل وزن آب، وزن زیادی کم خواهید کرد.

غذاهای معمولی در رژیم کتو عبارتند از آجیل، پروتئین آب پنیر، تخم مرغ، بیکن، سوسیس، روغن زیتون، کره، ماهی قزل آلا و غیره. هر چیزی که حاوی مقدار زیادی پروتئین و چربی و بدون کربوهیدرات باشد. یک قرص ویتامین اغلب در رژیم کتو مصرف می شود زیرا شما نمی توانید سبزیجات زیادی بخورید. (با این حال می توانید حداقل یک کاسه سالاد بخورید)

ماندن روی کتو به اراده قوی نیاز دارد زیرا اگر یک بار تقلب کنید یا چیز بدی بخورید بدن شما از کتوز خارج می شود. روندی که 3-7 روز طول کشید اکنون باید دوباره انجام شود.

به طور خلاصه، کتو بهترین رژیم غذایی کوتاه مدتی است که می توانید برای قطع کردن انجام دهید.


منتشر شده

در

توسط