بهترین چای ماچا برای کاهش وزن و عملکرد بالا

با توجه به نزدیک شدن تابستان، جای تعجب نیست که همه عجله دارند تا هر چه می توانند انجام دهند تا هر چه بیشتر چربی بسوزانند! چه بخواهید آن بیکینی کوچک را بپوشید و چه برای نمایش بدنسازی بعدی، ریو جدید همه چیز درباره چای سبز ماچا است!

ماچا، با یک وعده ارزش غذایی 10 فنجان چای سبز که به طور منظم دم می‌شود، یک پودر ریز آسیاب شده سبز روشن است که زمانی توسط راهبان چینی و ژاپنی باستان برای کمک به حفظ هوشیاری استفاده می‌شد. در امروز ما، به دلیل افزایش متابولیسم، کاهش کلسترول، و توانایی آن در کمک به بدن برای سوزاندن کالری یا آنچه که “ترموژنیک” نامیده می شود، تا 43 درصد شناخته شده است.

در مطالعه ای که در مجله آمریکایی تغذیه بالینی منتشر شد، نشان داده شد که ماچا فواید بیشتری نسبت به آنچه قبلا تصور می شد دارد. ماچا علاوه بر بهبود سلامت کلی مانند کاهش کلسترول “بد”، پیشگیری از سرطان و مزایای ضد پیری، در ارائه چندین مزیت پیشرو بود:

1. به عنوان یک تقویت کننده متابولیک: چای ماچا به سوزاندن کالری کمک می کند و به ساخت توده بدون چربی و سوزاندن چربی کمک می کند. این شریک عالی برای حمایت از اهداف کاهش وزن شما به روش ارگانیک کاملاً طبیعی با افزایش نرخ متابولیسم بدن شما است. چای سبز ماچا حاوی پلی فنل EGCG است، یک جزء ترموژنیک که تصور می شود متابولیسم را افزایش می دهد. چه یک ورزشکار المپیکی باشید و چه فقط به تغذیه درجه یک نیاز دارید، این یک منبع غذایی عالی برای شماست. ورزشکاران نخبه و ورزشکاران مشتاق ما روشی را دوست دارند که عملکرد، مهارت و تمرکز را افزایش می دهد. هیچ تصادف، اعتیاد یا عوارض جانبی منفی وجود ندارد.

2. برای انرژی پایدار، قدرت و اعتماد به نفس! ماچا ارگانیک به تقویت انرژی، سرزندگی و حس قدرت و حرکت با انرژی طبیعی آهسته کمک می کند. کافئین در ماچا وجود دارد، اما به آرامی در جریان خون آزاد می شود و آن را روی معده ملایم تر می کند، به هضم، پاکسازی و التیام کمک می کند. این باعث می شود که آن را موثرتر و بدون لرزش تر کند. ماچا برای طرفداران رژیم غذایی گلیسمی، پالئو و کتوژنیک ایده آل است! این کم کالری است، قند خون را متعادل می کند، گلیسمی پایین و سرشار از مواد مغذی با کیفیت بالا است.

3. غذای مگا برای مغز نهایی – افزایش حافظه، تمرکز و تمرکز! انرژی و عملکرد بهبود یافته حاصل از یک وعده چای سبز ماچا می تواند تا 6 ساعت دوام داشته باشد. ماچا همچنین به عنوان یک تقویت کننده طبیعی خلق و خوی سالم شناخته می شود که به شما احساس عالی می دهد. این مکان به تمرکز و ماندن در “منطقه” کمک می کند، آن مکان شگفت انگیز نیز به عنوان وضعیت جریان تفسیر می شود. برای یوگا، مطالعه و انجام پروژه های خسته کننده فوق العاده است. این عمل نماز و مدیتیشن شما را نیز متحول خواهد کرد. بهترین چای سبز ماچا یک چای ماچای ژاپنی خالص است که به خالص ترین شکل در ژاپن رشد و برداشت می شود.

4. بهبود پوست، مو و ناخن، کاهش کلسترول. افرادی که چای سبز ماچا مصرف می کنند دارای سطوح پایین تری از کلسترول بد (LDL) هستند و در عین حال سطوح بالاتری از کلسترول خوب (HDL) را افزایش می دهند. باعث جوانسازی مو، پوست و ناخن می شود. می توانید پودر را به هر شکلی که دوست دارید استفاده کنید. آن را به صورت چای بنوشید، در کپسول بریزید و در کیف مدرسه و باشگاه خود نگهداری کنید، آن را در اسموتی ها بریزید، لاته درست کنید، با آن بپزید و در صورت تمایل در ماست یخ زده قرار دهید. مغز و بدن شما قدرت را احساس خواهند کرد!


منتشر شده

در

توسط