حقیقت درباره رژیم های کم کربوهیدرات – رژیم غذایی بروس لی

به عنوان یک پسر جوان در دبیرستان، به وضوح می توانم تمام صحبت های دوستانم درباره بروس لی را به یاد بیاورم: همه آنها از نزدیک با فیلم های بروس آشنا بودند. و آنها نه تنها مهارت های رزمی دورانی او را مورد بحث قرار می دادند، بلکه در مورد قدرت باورنکردنی و هیکل لاغر و خرد شده او نیز بحث می کردند. جالب است که تقریباً سه دهه بعد مردم هنوز در مورد جسد بروس لی صحبت می کنند – اگرچه به هیچ وجه تعجب آور نیست. بدن او هرگز یک اینچ چربی نداشت. عضله خالص بود، مثل فولاد. راز آن در رژیم های غذایی کم کربوهیدرات مناسب و تکنیک های تمرینی است که او استفاده می کرد.

اگر به تازگی با مصرف کم کربوهیدرات آشنا هستید، اجازه دهید یک تور سریع از دنیای رژیم غذایی کم کربوهیدرات به شما ارائه دهم. مردم جذب رژیم های کم کربوهیدرات می شوند زیرا کاهش وزن بسیار سریع است و ما دوست داریم نتایج آنی را روی ترازو ببینیم. بسیاری از ستاره‌ها، چه مرد و چه زن، از رژیم‌های کم کربوهیدرات برای شکل دادن به فیلم‌ها استفاده می‌کنند، زیرا این امر به آنها کمک می‌کند تا وزن اضافی خود را به سرعت کم کنند. این رژیم ها نه تنها بی خطر هستند، بلکه اگر به درستی دنبال شوند، می توانند حتی برای سلامت قلب نیز مفید باشند.

فرض اصلی همه برنامه های رژیم کم کربوهیدرات این است: خوردن چربی ما را چاق نمی کند. رژیم غذایی بسیار کم کربوهیدرات منجر به کاهش تولید انسولین در بدن می شود و در نتیجه از ذخایر چربی و پروتئین (عضله) به عنوان منبع اصلی انرژی استفاده می شود. رژیم‌های کم کربوهیدرات بر مصرف انرژی و به‌ویژه کنترل سطوح انرژی به‌دست‌آمده و آزاد شده از کربوهیدرات‌ها تمرکز می‌کنند که به شما انرژی بیشتری می‌دهد و در نتیجه تمایل شما به ورزش را افزایش می‌دهد.

بنابراین بهترین رژیم کم کربوهیدرات چیست؟ برای پاسخ به این سوال، ماه ها روی کتاب های رژیم غذایی تحقیق کردم. این روزها چند برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات خوب در بازار وجود دارد، “حقیقت در مورد شکم شش تکه” شناخته شده ترین آنهاست. این کتاب الکترونیکی است که من برای افرادی مانند ما ارائه کرده ام تا در نهایت به کنترل رژیم کم کربوهیدرات کمک کنیم. همچنین به شما کمک می کند تا اندامی لاغر و خرد شده ایجاد کنید.

اگر می‌خواهید برنامه غذایی رژیمی خود را ایجاد کنید، که شما را از شر مصرف بیش از حد مواد غذایی ناسالم با کربوهیدرات بالا خلاص کند، باید از لینک انتهای مقاله دیدن کنید. ابزارهای رژیم کم کربوهیدرات به شما کمک می کنند تا تعداد کربوهیدرات خود را ردیابی کنید و کربوهیدرات های پنهان را در برچسب های مواد غذایی پیدا کنید. این ابزار بسیار مفیدی است که به شما در ایجاد رژیم غذایی مشابه کمک می کند رژیم غذایی بروس لی.


منتشر شده

در

توسط