خرید مواد غذایی در حالت ذهنی کاهش وزن با کربوهیدرات کم

هنگامی که به برنامه کاهش وزن کم کربوهیدرات متعهد شدید، به احتمال زیاد از مرتبط ترین توصیه های رژیم غذایی پیروی کرده اید، انباری و یخچال خود را از تمام آن غذاهای بدی که ممکن است شما را به روش های قدیمی بازگردانند، پاک کنید. وقتی این فرآیند را تمام کردید، لحظه‌ای می‌رسد که می‌فهمید زمان آن رسیده است که خرید مواد غذایی و نوشیدنی‌های جایگزین را شروع کنید. برای موفقیت، باید با کاهش وزن کم کربوهیدرات به خرید مواد غذایی بروید. این مستلزم درک دقیق از غذاها و نوشیدنی‌هایی است که رژیم غذایی شما را تحسین می‌کنند، منوهایی که پیروی از طعم عالی و ارائه و مشاهده جزایر خواربارفروشی شما را از منظری جدید تشویق می‌کنند.

کتاب ها و دی وی دی های زیادی وجود دارد که به دو نکته اول می پردازند. در واقع، مجموعه‌ای عالی از منوها را خواهید یافت که با بهترین رستوران‌هایی که دوست دارید از آن بازدید کنید، رقابت می‌کنند. به علاوه، چه چیزی را در مورد گوشت گاو، مرغ و غذاهای دریایی دوست ندارید، درست است؟ پس بیرون بروید و یکی از چندین کتاب دستور پخت را برای خود بخرید. سرگرم کننده و بسیار مفید خواهد بود. فقط به خاطر داشته باشید که هر مرحله از برنامه شما ممکن است غذاهای خاصی یا مقدار مصرف را محدود کند، بنابراین در صورت لزوم چند فصل از کتاب رژیم غذایی خود را دوباره بخوانید تا مطمئن شوید که هر مرحله را رعایت می کنید. همچنین، خود را در مورد جایگزین های قابل قبول برای غذاهای غیرقابل قبول آموزش دهید. متوجه خواهید شد که یک تجربه کم کربر، گنجینه بسیار زیادی از غذاهای جایگزین و روش های پخت را جمع آوری کرده است. یک مثال عالی تبدیل کدو اسپاگتی به پوره سیب زمینی است. خوشمزه است و به نظر می رسد دقیقا یکسان است. کره را فراموش نکنید، درست است!

حالا برای سفر به خواربارفروشی باید از قبل برنامه ریزی کنیم. منوهای هفته خود را انتخاب کنید، جزئیات مواد مورد نیاز را به تفصیل بیان کنید و در مورد تعهد خود مبنی بر عدم خرید فوری صحبت کنید. داشتن یک لیست مانند داشتن GPS در سفر است، لیست به شما می گوید که در فروشگاه مواد غذایی باید به کجا بروید، چه محصولاتی را انتخاب کنید و چه زمانی زمان خروج است. همچنین شما را به وضعیت ذهنی مناسب می رساند. با مرور منوها و لیست غذاها، متوجه خواهید شد که این هفته پر از ماجراهای غذاخوری خواهد بود. شام بدون نان اما با مقدار زیادی گوشت گاو و کره! صبحانه منهای غلات بسته بندی شده مورد علاقه شما، اما تخم مرغ و بیکن عالی به نظر می رسند.

شما در حال حاضر احساس خوبی نسبت به این موضوع دارید. شاید واقعا بتوانید این کار را انجام دهید. نه تنها می توانید این کار را انجام دهید، بلکه می توانید کاملاً خوب غذا بخورید.

الان وضعیت روحی شما چطوره؟

خوب، ما به فروشگاه مواد غذایی می رویم. این سفر با بقیه فرق دارد. رفت و آمد اجباری به جزیره نان. همچنین باز و بسته شدن مکرر درهای یخچال بخش مواد غذایی منجمد بسته بندی شده از بین رفته است. اما، سلام بخش سبزیجات تازه، چگونه قسمت های گوشت گاو، مرغ و خوک را انجام می دهید و مراقب غذاهای لبنی هستید.

حالا جور دیگری به فروشگاه نگاه کنید. در حاشیه بیرونی ساختمان بمانید. متوجه خواهید شد که بیشتر غذاهای تازه که به طور کلی برای برنامه کاهش وزن کم کربوهیدرات قابل قبول هستند، در این بخش ها هستند. قدم زدن در جزایر اصلی فروشگاه باید ژن‌های مقاومت شما را افزایش دهد، زیرا در واقع وسوسه، فریب و فقط “آشغال” ساده وجود دارد. من فریب را می گویم زیرا در این زمینه ها کم چربی، کربوهیدرات کم و بدون قند لزوماً با تعریف شما از اصطلاحات مطابقت ندارد. هر برچسب را به طور کامل بخوانید و به سرعت متوجه منظور من خواهید شد.

از مناطق “از پیش آماده” فروشگاه مواد غذایی که امروزه بسیار محبوب شده اند، استفاده کنید، اما فقط با ظاهر و بو مجذوب نشوید. بسیاری از این مناطق توسط سرآشپزهای واقعی اداره می شوند. برای شرکت در گفتگو وقت بگذارید. در مورد مواد مورد استفاده در هر غذای مورد علاقه خود مطلع شوید. مطمئن شوید که آنها با رژیم غذایی شما مطابقت دارند. اگر چنین است، آنها یک غذای عالی و آماده برای غذای کم کاربر بسیار شلوغ هستند.

خرید مواد غذایی در حالت کاهش وزن کم کربوهیدرات چندان پیچیده نیست و می تواند بسیار لذت بخش باشد. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که این کار را با شماره قرمز جدید انجام دهید که اتفاقاً 3 اندازه کوچکتر از آخرین باری است که برای نان خرید کرده اید.


منتشر شده

در

توسط