دوستداران شکر مراقب باشید

[gpt3]

منصفانه است که فرض کنیم تقریباً همه افراد روی کره زمین عاشق شکر و غذاهای شیرین هستند. شکر فرآوری شده در بسیاری از محصولات وجود دارد و یک عنصر کلیدی برای پخت است. به نظر می رسد که همه افراد به نوعی برای برخی از مواد قندی شیرینی دارند. اکثر مردم می دانند که مصرف شکر فرآوری شده را محدود کنند، با این حال، چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که شکر یکی از بدترین موادی است که می توان وارد بدن کرد. واکنش شیمیایی قند در بدن به عنوان یک سم عمل می کند. مطالعات نشان می دهد که قند اثراتی مشابه دارو در بدن دارد.

شکر فرآوری شده اثرات مضر زیادی در سراسر بدن دارد و می تواند باعث عدم تعادل عمده در سیستم های اندام شود. می توان گفت که شکر با افزایش چند برابری تولید آدرنالین، تعادل هموستاتیک کل بدن را از بین می برد. در اصل، شکر با القای واکنش پرواز یا مبارزه، سیستم عصبی را تحریک می کند.

بدیهی است که این یک روند سالم نیست. این واکنش شدید بدن باعث افزایش تولید کورتیزون می شود که عملکرد سیستم ایمنی را سرکوب می کند و می تواند منجر به سایر اختلالات سلامتی شود.

مصرف روزانه قند منجر به بسیاری از عدم تعادل ها و عملکرد نادرست فرآیندهای بدن می شود. مصرف زیاد قند منجر به یک بدن بیش از حد اسیدی می شود و به نوبه خود باعث می شود بدن مواد مغذی را از ذخایر خود خارج کند تا این اثر متعادل شود. این در نهایت می تواند باعث شود بدن کلسیم را از استخوان ها و دندان ها بگیرد زیرا کلسیم ماده معدنی اولیه است که برای خنثی کردن اسید بالا در سلول ها استفاده می شود. پوکی استخوان و شرایط آرتریت می تواند از این روند ادامه یابد.

شکر و ارتباط آن با افزایش وزن

مصرف بیش از حد قند در نهایت بر هر اندام بدن تأثیر می گذارد. در درجه اول، قند به عنوان گلوکز در کبد ذخیره می شود. از آنجایی که ظرفیت کبد برای ذخیره قند به این شکل محدود است، کبد با مصرف مداوم قند روزانه شروع به بزرگ شدن تقریباً مانند یک بالون می کند. هنگامی که ظرفیت کبد پر شد، گلیکوژن اضافی (گلوکز) به شکل اسیدهای چرب (چربی) به خون بازگردانده می شود. سپس ترکیبات اسید چرب به قسمت‌های مختلف بدن برده می‌شوند و به عنوان رسوبات چربی در باسن، شکم، سینه‌ها و باسن ذخیره می‌شوند، زیرا این قسمت‌ها غیرفعال‌ترین قسمت‌های بدن هستند.

مصرف بیش از حد کربوهیدرات های فرآوری شده (تصفیه شده) همین تاثیر را بر بدن دارد. خوردن غذاهای حاوی آرد سفید تصفیه شده و سایر محصولات غنی شده می تواند اثرات فیزیولوژیکی مشابهی داشته باشد. مصرف بیش از حد ماکارونی، برنج، چیپس، چوب شور و سایر کربوهیدرات های فرآوری شده زیاد می تواند منجر به رسوب چربی در بدن شود.

بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه خوردن ماکارونی یا برنج بیش از حد می تواند باعث افزایش وزن شود زیرا این غذاها دارای مقادیر بسیار کمی چربی و کالری هستند. راز این است که … مهم نیست که یک غذا چقدر چربی یا کالری دارد. نکته اصلی این است که یک غذا چه تأثیر بیولوژیکی در بدن دارد.

وقتی قسمت‌های غیرفعال بدن پر از چربی می‌شوند، در نهایت رسوبات اسید چرب اضافی در اطراف سیستم‌های اصلی بدن مانند قلب و کلیه‌ها ذخیره می‌شوند. این منجر به تخریب این اندام ها می شود و به نوبه خود باعث سلامت ضعیف می شود. این می تواند منجر به پاسخ ایمنی ضعیف، گردش خون ضعیف، فشار خون بالا و حتی بر عملکرد مغز شود.

انرژی کاذب بالا

مصرف بیش از حد قند به فرد احساس کاذب انرژی می دهد. وقتی یک غذای شیرین می خورید، انرژی شما بالا می رود، با این حال، فقط احساس می کنید که انرژی شما بالا می رود. در واقع، این انرژی کاذب در واقع بدن شما از طریق واکنش پرواز یا مبارزه ای است که قبلاً در مورد آن صحبت کردم، تحریک می شود. پس از از بین رفتن این واکنش، سطح انرژی شما پایین می آید، همانطور که اکثر مردم هر روز پس از خوردن یک غذای پر قند تجربه می کنند.

اکثر کودکانی که ADD دارند می توانند تنها با حذف قندهای فرآوری شده در رژیم غذایی خود به طور کامل خود را درمان کنند. کودکان قندهای فرآوری شده زیادی مصرف می کنند. رفتارها و پاسخ‌های بدنی که این کودکان احساس می‌کنند واکنش‌های فرار یا مبارزه سیستم عصبی آنهاست. تمام انواع قندهای فرآوری شده مانند نوترا شیرین، آب نیشکر، شربت ذرت، شکر قهوه ای، اسپلندا، پودر قند و غیره تاثیر یکسانی بر بدن دارند. ساختار شیمیایی این ترکیبات برای بدن بسیار مضر است و نباید به طور مکرر مصرف شود.

قندهای میوه برای شما بسیار سالم هستند. مونوساکاریدها (قندهای ساده) در این غذاهای طبیعی ساختاری دارند که برای سلول های شما مفید هستند. قند میوه تأثیر بسیار متفاوتی بر بدن شما نسبت به شکر فرآوری شده دارد. قندهای میوه به طور طبیعی بدن را تغذیه و انرژی می دهند. این انرژی واقعی در مقایسه با انرژی کاذبی است که از قندهای فرآوری شده دریافت می شود. سلول‌های شما به طور مداوم به قندهای ساده موجود در میوه‌ها نیاز دارند، زیرا آنها برای تامین سوخت بدن با بهترین مواد مفید هستند. مطمئن شوید که به طور مداوم میوه های زیادی در روز مصرف می کنید. خوردن 4 تا 5 عدد میوه مختلف در روز را برای سلامتی بهتر توصیه می کنم.

تلخی واقعی نوترا شیرین و سوکرالوز (Splenda tm)

چیزی که می خواهید کشف کنید، اطلاعاتی است که مدتی است توسط سازمان های مختلف بهداشتی شناخته شده است. لطفاً این اطلاعات را جدی بگیرید زیرا برنامه هایی برای پنهان کردن این حقیقت و استفاده از آن علیه شما وجود دارد.

مصرف آسپارتام (نوترا شیرین) در واقع بدتر از شکر است. این نام فنی شامل برندهای زیر شیرین کننده ها می باشد- (مساوی، ناترا شیرین، قاشقی و مساوی).

توجه داشته باشید که این ترکیبات بسیار قوی هستند و می توانند اثرات بیولوژیکی شدیدی در بدن شما ایجاد کنند. گفتن اینکه آنها سمی هستند، دست کم گرفته شده است. سازنده این ترکیبات از خطرات مصرف مقادیر منظم مواد آسپارتام آگاه است. همانطور که قبلاً گفتم دستور کار برای قرار دادن این ترکیبات در محصولات مختلف وجود دارد.

اگر می‌خواهید دستور کار واقعی را بدانید، خودتان درباره آن تحقیق کنید. من کسی نیستم که بخواهم چیزی را به کسی ثابت کنم. من شما را دعوت می کنم که خودتان تحقیق کنید و ببینید آیا می توانید آنچه را که من اشتباه می گویم ثابت کنید. در تلاش برای اثبات اشتباه من، شما به من ثابت خواهید کرد که درست هستم.

تجزیه آسپارتام

آسپارتام یک ماده فرار است، به این معنی که در شرایط ذخیره سازی عادی به راحتی تجزیه می شود. در درجه اول، تمام ترکیبات آسپارتام به متانول (الکل)، که یک نوروتوکسین شناخته شده است، تجزیه می شود. متانول به مرور زمان به فرمالدئید تجزیه می شود که یک ماده شیمیایی بسیار واکنش پذیر است که به سلول ها و ژنتیک بدن آسیب می رساند.

این فرآیند می تواند باعث تعدادی از بیماری های عصبی مانند آلزایمر، لوپوس، ام اس و بیماری پارکینسون شود. متیل الکلی که از آسپارتام تشکیل می شود هزاران برابر قوی تر از الکل موجود در یک نوشیدنی الکلی معمولی است.

واکنش‌ها به محصولات آسپارتام شامل موارد زیر است: سردرد، حالت تهوع، افسردگی، خستگی، تپش قلب، گفتار نامفهوم، مشکلات تنفسی، از دست دادن حافظه، تشنج و حتی مرگ. مصرف مقادیر زیاد آسپارتام همچنین می تواند میل شما به کربوهیدرات ها را افزایش دهد. قبلا توضیح دادم که مصرف مقادیر زیاد کربوهیدرات های خالی (آرد تصفیه شده، پاستا، برنج، چیپس) منجر به افزایش وزن می شود.

در درجه اول، به نظر می‌رسد که اثرات مواد شیمیایی آسپارتام در بدن هورمون‌های کلیدی را تغییر می‌دهد و در نتیجه عدم تعادل در انتقال‌دهنده‌های عصبی ایجاد می‌کند و دیگر پیش سازهای هورمونی را مسدود می‌کند.

پس چرا تا به حال در مورد این خطرات نشنیده اید؟ بیایید ببینیم… صنعت رژیم غذایی برای بسیاری از سازمان ها یک بازار تریلیون دلاری است. بدیهی است که اگر منظور من را بدانید، آنها نمی خواهند این اطلاعات مخفی به گوش عموم برسد.

آسپارتام و کودکان

کودکان عاشق مصرف روزانه شیرینی جات هستند. بسیاری از محصولات غذایی که این کودکان مصرف می کنند دارای شیرین کننده های آسپارتام هستند. من به همه والدین توصیه می کنم که فرزندان خود را از مواد غذایی آسپارتام دور کنند. این غذاها برای آنها مفید نیستند. جایگزین های سالم زیادی برای هر یک از مواردی که آنها از آن لذت می برند وجود دارد.

به من ایمیل بزنید تا اطلاعات زیادی به شما بدهم. بسیاری از کودکان مبتلا به ADD و سایر اختلالات خلقی تشخیص داده می شوند. بسیاری از این بیماری ها به عنوان مشکلات رفتاری بیش از حد، و موارد دیگر طبقه بندی می شوند که در واقع این کودکان تحت تأثیر غذاهایی که می خورند، قرار می گیرند. به میزان متوسط ​​غذای مصرفی یک کودک در یک روز نگاه کنید، متوجه خواهید شد که آنها قند و موادی که ترکیبات آسپارتام و سایر مواد شیمیایی موجود در آنها هستند، بسیار زیاد است.

این مصرف روزانه این شیرین‌کننده‌ها بر سیستم عصبی آن‌ها اثر مضر می‌گذارد و به همین دلیل به صورت اختلالات خلقی و مشکلات رفتاری بیان می‌شود. این بچه ها را از شکر و این شیرین کننده ها بردارید و شاهد بهبود آنها باشید.

مادران باردار و آسپارتام

اگر شما یا کسی که می‌شناسید باردار است، می‌توانم بگویم برای همیشه از این شیرین‌کننده‌های خطرناک دوری کنید. مطمئن شوید که برچسب‌ها را می‌خوانید و قصد آگاهانه این را داشته باشید که تمام خانواده از این محصولات پاکیزه شوند. به شما اطمینان می دهم که به تمام خانواده شما کمک خواهد کرد.

اگر باردار هستید و غذاهای آسپارتام مصرف می‌کنید، فقط به رشد کودک آسیب می‌رسانید. انجام این کار می تواند باعث عدم تعادل عصبی و سایر آسیب های سلولی شود. تو هم داری به خودت صدمه میزنی صرف این که نوشابه رژیمی خود را داشته باشید، ارزش این قیمت را ندارد. لطفاً در مورد این موضوع بیشتر آموزش دهید زیرا می تواند سلامت شما و کودک را حفظ کند.

محصولاتی که باید از آنها دور بمانید

اگر نوشابه رژیمی می نوشید، به احتمال زیاد آسپارتام مصرف می کنید؟ بیشتر نوشابه های رژیمی و بسیاری از نوشیدنی های دیگر با یکی از جایگزین های قند آسپارتام شیرین می شوند. از همه محصولاتی که دارای اشکال مختلف آسپارتام هستند دوری کنید! اینها شامل آسپارتام، نوترا شیرین، اسپلندا، قاشقی، مساوی است. برچسب های خود را بخوانید و تمام اقلامی را که دارای این ترکیبات هستند دور بریزید. مسئولیت رژیم غذایی خود را بپذیرید. اگر بعد از خواندن این فصل به مصرف آسپارتام ادامه دهید، این شما هستید که عواقب آن را می پردازید.

از چه چیزی برای شیرین کردن نوشیدنی و غذای خود استفاده خواهم کرد

آروم باش! من می دانم که شما از شکر لذت می برید و نمی خواهید غذاها و نوشیدنی های خوشمزه را کنار بگذارید. شما مجبور نیستید. چند جایگزین عالی برای شکر طبیعی وجود دارد که طعم آنها نسبت به شکر و سایر مواد سمی که قبلا ذکر شد، بهتر است.

برای شیرین کردن نوشیدنی های خود می توانید از استویا استفاده کنید. استویا یک گیاه طبیعی است که در واقع صدها برابر شیرین تر از شکر معمولی است. هیچ چربی، کربوهیدرات یا کالری ندارد و برای افراد مبتلا به دیابت، رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و افراد مبتلا به کاندیدا و سایر بیماری های انگلی کاملا مناسب است. استویا باعث افزایش قند خون نمی شود و اثر مغذی بر بدن دارد. قرن هاست که در میان فرهنگ های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

می توانید استویا را در هر فروشگاه مواد غذایی سالم در بخش مکمل های غذایی تهیه کنید. 2 محصول وجود دارد: 1 محصول کنسانتره مایع است- من این را برای نوشیدنی های شیرین کننده مانند چای و شیک توصیه می کنم. دیگری نسخه آسیاب شده و به صورت پودر است. من این را برای غذاهایی مانند غلات یا بلغور جو دوسر توصیه می کنم.

شربت آگاو یک محصول غذایی عالی است. این شیرین کننده را به طور تضمینی دوست خواهید داشت. این ترکیبی شبیه به عسل است که فقط از یک گیاه کاکتوس در بیابان بدست می آید. من معتقدم که طعم آن بهتر از عسل است و می توان آن را روی پنکیک، کلوچه و شیرین کردن غذاهای پخته شده استفاده کرد. آن را امتحان کنید و ببینید! این را می توانید در اکثر فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. اگر آن را ندارند، از آنها بخواهید آن را حمل کنند.

شربت برنج نیز جایگزین خوبی برای شکر است. به طرق مختلف قابل استفاده است و طعم مطبوعی دارد.

خمیر خرما بسیار شیرین است و می توان آن را به شیرینی ها و کلوچه ها، وافل و کلوچه ها اضافه کرد.

از کنسانتره آب میوه می توان برای شیرین کردن غذاهای پخته نیز استفاده کرد.

شربت مالت جو یک جایگزین عالی دیگر است.

عسل – مورد علاقه قدیم برای بسیاری است، همچنین می تواند به روش های مختلف از نوشیدنی های شیرین تا شیرین کردن محصولات پخته شده استفاده شود. فقط از انواع ارگانیک استفاده کنید.

من می گویم فقط مقداری از این شیرین کننده ها را بخرید و ببینید کدام یک را دوست دارید. همه آنها برای مصرف روزانه سالم هستند و تفاوت را احساس خواهید کرد. شکر معمولی را از دست نخواهید داد باور کنید. بدن شما با خوردن قندهای طبیعی از شما قدردانی خواهد کرد. اگر می خواهید دستور العمل هایی در مورد نحوه استفاده از این شیرین کننده ها داشته باشید، از طریق ایمیل به من اطلاع دهید.

حقیقت در مورد Sweet-N-Low

گزارش های زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه حالت Sweet-N-Low در صورت استفاده مکرر می تواند سرطان زا باشد. یادم می آید وقتی بچه بودم شنیدم که این می تواند یک ترکیب مضر برای بدن باشد. حقیقت موضوع این است که Sweet-N-Low برای بدن شما مضر نیست. ساختار شیمیایی این ماده مانند جایگزین های قندی که قبلا ذکر شد، هیچ اثر مخربی برای سلول های شما ندارد.

قبلاً گفتم که نکته مهم هر ترکیبی ساختار شیمیایی و اثرات بیولوژیکی آن یک بار در بدن است. Sweet-N-Low یک بار در بدن هیچ اثر منفی ندارد. در واقع جایگزین خوبی برای شکر است.

خب! حالا شما مالک آن هستید. اکنون حقیقت را در مورد شکر و جایگزین های شکر می دانید. لطفاً فوراً از این اطلاعات استفاده کنید.

شما باید یاد بگیرید که از طریق حجاب های توهم ببینید تا به حقیقت برسید!

[/gpt3]

منصفانه است که فرض کنیم تقریباً همه افراد روی کره زمین عاشق شکر و غذاهای شیرین هستند. شکر فرآوری شده در بسیاری از محصولات وجود دارد و یک عنصر کلیدی برای پخت است. به نظر می رسد که همه افراد به نوعی برای برخی از مواد قندی شیرینی دارند. اکثر مردم می دانند که مصرف شکر فرآوری شده را محدود کنند، با این حال، چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که شکر یکی از بدترین موادی است که می توان وارد بدن کرد. واکنش شیمیایی قند در بدن به عنوان یک سم عمل می کند. مطالعات نشان می دهد که قند اثراتی مشابه دارو در بدن دارد.

شکر فرآوری شده اثرات مضر زیادی در سراسر بدن دارد و می تواند باعث عدم تعادل عمده در سیستم های اندام شود. می توان گفت که شکر با افزایش چند برابری تولید آدرنالین، تعادل هموستاتیک کل بدن را از بین می برد. در اصل، شکر با القای واکنش پرواز یا مبارزه، سیستم عصبی را تحریک می کند.

بدیهی است که این یک روند سالم نیست. این واکنش شدید بدن باعث افزایش تولید کورتیزون می شود که عملکرد سیستم ایمنی را سرکوب می کند و می تواند منجر به سایر اختلالات سلامتی شود.

مصرف روزانه قند منجر به بسیاری از عدم تعادل ها و عملکرد نادرست فرآیندهای بدن می شود. مصرف زیاد قند منجر به یک بدن بیش از حد اسیدی می شود و به نوبه خود باعث می شود بدن مواد مغذی را از ذخایر خود خارج کند تا این اثر متعادل شود. این در نهایت می تواند باعث شود بدن کلسیم را از استخوان ها و دندان ها بگیرد زیرا کلسیم ماده معدنی اولیه است که برای خنثی کردن اسید بالا در سلول ها استفاده می شود. پوکی استخوان و شرایط آرتریت می تواند از این روند ادامه یابد.

شکر و ارتباط آن با افزایش وزن

مصرف بیش از حد قند در نهایت بر هر اندام بدن تأثیر می گذارد. در درجه اول، قند به عنوان گلوکز در کبد ذخیره می شود. از آنجایی که ظرفیت کبد برای ذخیره قند به این شکل محدود است، کبد با مصرف مداوم قند روزانه شروع به بزرگ شدن تقریباً مانند یک بالون می کند. هنگامی که ظرفیت کبد پر شد، گلیکوژن اضافی (گلوکز) به شکل اسیدهای چرب (چربی) به خون بازگردانده می شود. سپس ترکیبات اسید چرب به قسمت‌های مختلف بدن برده می‌شوند و به عنوان رسوبات چربی در باسن، شکم، سینه‌ها و باسن ذخیره می‌شوند، زیرا این قسمت‌ها غیرفعال‌ترین قسمت‌های بدن هستند.

مصرف بیش از حد کربوهیدرات های فرآوری شده (تصفیه شده) همین تاثیر را بر بدن دارد. خوردن غذاهای حاوی آرد سفید تصفیه شده و سایر محصولات غنی شده می تواند اثرات فیزیولوژیکی مشابهی داشته باشد. مصرف بیش از حد ماکارونی، برنج، چیپس، چوب شور و سایر کربوهیدرات های فرآوری شده زیاد می تواند منجر به رسوب چربی در بدن شود.

بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه خوردن ماکارونی یا برنج بیش از حد می تواند باعث افزایش وزن شود زیرا این غذاها دارای مقادیر بسیار کمی چربی و کالری هستند. راز این است که … مهم نیست که یک غذا چقدر چربی یا کالری دارد. نکته اصلی این است که یک غذا چه تأثیر بیولوژیکی در بدن دارد.

وقتی قسمت‌های غیرفعال بدن پر از چربی می‌شوند، در نهایت رسوبات اسید چرب اضافی در اطراف سیستم‌های اصلی بدن مانند قلب و کلیه‌ها ذخیره می‌شوند. این منجر به تخریب این اندام ها می شود و به نوبه خود باعث سلامت ضعیف می شود. این می تواند منجر به پاسخ ایمنی ضعیف، گردش خون ضعیف، فشار خون بالا و حتی بر عملکرد مغز شود.

انرژی کاذب بالا

مصرف بیش از حد قند به فرد احساس کاذب انرژی می دهد. وقتی یک غذای شیرین می خورید، انرژی شما بالا می رود، با این حال، فقط احساس می کنید که انرژی شما بالا می رود. در واقع، این انرژی کاذب در واقع بدن شما از طریق واکنش پرواز یا مبارزه ای است که قبلاً در مورد آن صحبت کردم، تحریک می شود. پس از از بین رفتن این واکنش، سطح انرژی شما پایین می آید، همانطور که اکثر مردم هر روز پس از خوردن یک غذای پر قند تجربه می کنند.

اکثر کودکانی که ADD دارند می توانند تنها با حذف قندهای فرآوری شده در رژیم غذایی خود به طور کامل خود را درمان کنند. کودکان قندهای فرآوری شده زیادی مصرف می کنند. رفتارها و پاسخ‌های بدنی که این کودکان احساس می‌کنند واکنش‌های فرار یا مبارزه سیستم عصبی آنهاست. تمام انواع قندهای فرآوری شده مانند نوترا شیرین، آب نیشکر، شربت ذرت، شکر قهوه ای، اسپلندا، پودر قند و غیره تاثیر یکسانی بر بدن دارند. ساختار شیمیایی این ترکیبات برای بدن بسیار مضر است و نباید به طور مکرر مصرف شود.

قندهای میوه برای شما بسیار سالم هستند. مونوساکاریدها (قندهای ساده) در این غذاهای طبیعی ساختاری دارند که برای سلول های شما مفید هستند. قند میوه تأثیر بسیار متفاوتی بر بدن شما نسبت به شکر فرآوری شده دارد. قندهای میوه به طور طبیعی بدن را تغذیه و انرژی می دهند. این انرژی واقعی در مقایسه با انرژی کاذبی است که از قندهای فرآوری شده دریافت می شود. سلول‌های شما به طور مداوم به قندهای ساده موجود در میوه‌ها نیاز دارند، زیرا آنها برای تامین سوخت بدن با بهترین مواد مفید هستند. مطمئن شوید که به طور مداوم میوه های زیادی در روز مصرف می کنید. خوردن 4 تا 5 عدد میوه مختلف در روز را برای سلامتی بهتر توصیه می کنم.

تلخی واقعی نوترا شیرین و سوکرالوز (Splenda tm)

چیزی که می خواهید کشف کنید، اطلاعاتی است که مدتی است توسط سازمان های مختلف بهداشتی شناخته شده است. لطفاً این اطلاعات را جدی بگیرید زیرا برنامه هایی برای پنهان کردن این حقیقت و استفاده از آن علیه شما وجود دارد.

مصرف آسپارتام (نوترا شیرین) در واقع بدتر از شکر است. این نام فنی شامل برندهای زیر شیرین کننده ها می باشد- (مساوی، ناترا شیرین، قاشقی و مساوی).

توجه داشته باشید که این ترکیبات بسیار قوی هستند و می توانند اثرات بیولوژیکی شدیدی در بدن شما ایجاد کنند. گفتن اینکه آنها سمی هستند، دست کم گرفته شده است. سازنده این ترکیبات از خطرات مصرف مقادیر منظم مواد آسپارتام آگاه است. همانطور که قبلاً گفتم دستور کار برای قرار دادن این ترکیبات در محصولات مختلف وجود دارد.

اگر می‌خواهید دستور کار واقعی را بدانید، خودتان درباره آن تحقیق کنید. من کسی نیستم که بخواهم چیزی را به کسی ثابت کنم. من شما را دعوت می کنم که خودتان تحقیق کنید و ببینید آیا می توانید آنچه را که من اشتباه می گویم ثابت کنید. در تلاش برای اثبات اشتباه من، شما به من ثابت خواهید کرد که درست هستم.

تجزیه آسپارتام

آسپارتام یک ماده فرار است، به این معنی که در شرایط ذخیره سازی عادی به راحتی تجزیه می شود. در درجه اول، تمام ترکیبات آسپارتام به متانول (الکل)، که یک نوروتوکسین شناخته شده است، تجزیه می شود. متانول به مرور زمان به فرمالدئید تجزیه می شود که یک ماده شیمیایی بسیار واکنش پذیر است که به سلول ها و ژنتیک بدن آسیب می رساند.

این فرآیند می تواند باعث تعدادی از بیماری های عصبی مانند آلزایمر، لوپوس، ام اس و بیماری پارکینسون شود. متیل الکلی که از آسپارتام تشکیل می شود هزاران برابر قوی تر از الکل موجود در یک نوشیدنی الکلی معمولی است.

واکنش‌ها به محصولات آسپارتام شامل موارد زیر است: سردرد، حالت تهوع، افسردگی، خستگی، تپش قلب، گفتار نامفهوم، مشکلات تنفسی، از دست دادن حافظه، تشنج و حتی مرگ. مصرف مقادیر زیاد آسپارتام همچنین می تواند میل شما به کربوهیدرات ها را افزایش دهد. قبلا توضیح دادم که مصرف مقادیر زیاد کربوهیدرات های خالی (آرد تصفیه شده، پاستا، برنج، چیپس) منجر به افزایش وزن می شود.

در درجه اول، به نظر می‌رسد که اثرات مواد شیمیایی آسپارتام در بدن هورمون‌های کلیدی را تغییر می‌دهد و در نتیجه عدم تعادل در انتقال‌دهنده‌های عصبی ایجاد می‌کند و دیگر پیش سازهای هورمونی را مسدود می‌کند.

پس چرا تا به حال در مورد این خطرات نشنیده اید؟ بیایید ببینیم… صنعت رژیم غذایی برای بسیاری از سازمان ها یک بازار تریلیون دلاری است. بدیهی است که اگر منظور من را بدانید، آنها نمی خواهند این اطلاعات مخفی به گوش عموم برسد.

آسپارتام و کودکان

کودکان عاشق مصرف روزانه شیرینی جات هستند. بسیاری از محصولات غذایی که این کودکان مصرف می کنند دارای شیرین کننده های آسپارتام هستند. من به همه والدین توصیه می کنم که فرزندان خود را از مواد غذایی آسپارتام دور کنند. این غذاها برای آنها مفید نیستند. جایگزین های سالم زیادی برای هر یک از مواردی که آنها از آن لذت می برند وجود دارد.

به من ایمیل بزنید تا اطلاعات زیادی به شما بدهم. بسیاری از کودکان مبتلا به ADD و سایر اختلالات خلقی تشخیص داده می شوند. بسیاری از این بیماری ها به عنوان مشکلات رفتاری بیش از حد، و موارد دیگر طبقه بندی می شوند که در واقع این کودکان تحت تأثیر غذاهایی که می خورند، قرار می گیرند. به میزان متوسط ​​غذای مصرفی یک کودک در یک روز نگاه کنید، متوجه خواهید شد که آنها قند و موادی که ترکیبات آسپارتام و سایر مواد شیمیایی موجود در آنها هستند، بسیار زیاد است.

این مصرف روزانه این شیرین‌کننده‌ها بر سیستم عصبی آن‌ها اثر مضر می‌گذارد و به همین دلیل به صورت اختلالات خلقی و مشکلات رفتاری بیان می‌شود. این بچه ها را از شکر و این شیرین کننده ها بردارید و شاهد بهبود آنها باشید.

مادران باردار و آسپارتام

اگر شما یا کسی که می‌شناسید باردار است، می‌توانم بگویم برای همیشه از این شیرین‌کننده‌های خطرناک دوری کنید. مطمئن شوید که برچسب‌ها را می‌خوانید و قصد آگاهانه این را داشته باشید که تمام خانواده از این محصولات پاکیزه شوند. به شما اطمینان می دهم که به تمام خانواده شما کمک خواهد کرد.

اگر باردار هستید و غذاهای آسپارتام مصرف می‌کنید، فقط به رشد کودک آسیب می‌رسانید. انجام این کار می تواند باعث عدم تعادل عصبی و سایر آسیب های سلولی شود. تو هم داری به خودت صدمه میزنی صرف این که نوشابه رژیمی خود را داشته باشید، ارزش این قیمت را ندارد. لطفاً در مورد این موضوع بیشتر آموزش دهید زیرا می تواند سلامت شما و کودک را حفظ کند.

محصولاتی که باید از آنها دور بمانید

اگر نوشابه رژیمی می نوشید، به احتمال زیاد آسپارتام مصرف می کنید؟ بیشتر نوشابه های رژیمی و بسیاری از نوشیدنی های دیگر با یکی از جایگزین های قند آسپارتام شیرین می شوند. از همه محصولاتی که دارای اشکال مختلف آسپارتام هستند دوری کنید! اینها شامل آسپارتام، نوترا شیرین، اسپلندا، قاشقی، مساوی است. برچسب های خود را بخوانید و تمام اقلامی را که دارای این ترکیبات هستند دور بریزید. مسئولیت رژیم غذایی خود را بپذیرید. اگر بعد از خواندن این فصل به مصرف آسپارتام ادامه دهید، این شما هستید که عواقب آن را می پردازید.

از چه چیزی برای شیرین کردن نوشیدنی و غذای خود استفاده خواهم کرد

آروم باش! من می دانم که شما از شکر لذت می برید و نمی خواهید غذاها و نوشیدنی های خوشمزه را کنار بگذارید. شما مجبور نیستید. چند جایگزین عالی برای شکر طبیعی وجود دارد که طعم آنها نسبت به شکر و سایر مواد سمی که قبلا ذکر شد، بهتر است.

برای شیرین کردن نوشیدنی های خود می توانید از استویا استفاده کنید. استویا یک گیاه طبیعی است که در واقع صدها برابر شیرین تر از شکر معمولی است. هیچ چربی، کربوهیدرات یا کالری ندارد و برای افراد مبتلا به دیابت، رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و افراد مبتلا به کاندیدا و سایر بیماری های انگلی کاملا مناسب است. استویا باعث افزایش قند خون نمی شود و اثر مغذی بر بدن دارد. قرن هاست که در میان فرهنگ های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

می توانید استویا را در هر فروشگاه مواد غذایی سالم در بخش مکمل های غذایی تهیه کنید. 2 محصول وجود دارد: 1 محصول کنسانتره مایع است- من این را برای نوشیدنی های شیرین کننده مانند چای و شیک توصیه می کنم. دیگری نسخه آسیاب شده و به صورت پودر است. من این را برای غذاهایی مانند غلات یا بلغور جو دوسر توصیه می کنم.

شربت آگاو یک محصول غذایی عالی است. این شیرین کننده را به طور تضمینی دوست خواهید داشت. این ترکیبی شبیه به عسل است که فقط از یک گیاه کاکتوس در بیابان بدست می آید. من معتقدم که طعم آن بهتر از عسل است و می توان آن را روی پنکیک، کلوچه و شیرین کردن غذاهای پخته شده استفاده کرد. آن را امتحان کنید و ببینید! این را می توانید در اکثر فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. اگر آن را ندارند، از آنها بخواهید آن را حمل کنند.

شربت برنج نیز جایگزین خوبی برای شکر است. به طرق مختلف قابل استفاده است و طعم مطبوعی دارد.

خمیر خرما بسیار شیرین است و می توان آن را به شیرینی ها و کلوچه ها، وافل و کلوچه ها اضافه کرد.

از کنسانتره آب میوه می توان برای شیرین کردن غذاهای پخته نیز استفاده کرد.

شربت مالت جو یک جایگزین عالی دیگر است.

عسل – مورد علاقه قدیم برای بسیاری است، همچنین می تواند به روش های مختلف از نوشیدنی های شیرین تا شیرین کردن محصولات پخته شده استفاده شود. فقط از انواع ارگانیک استفاده کنید.

من می گویم فقط مقداری از این شیرین کننده ها را بخرید و ببینید کدام یک را دوست دارید. همه آنها برای مصرف روزانه سالم هستند و تفاوت را احساس خواهید کرد. شکر معمولی را از دست نخواهید داد باور کنید. بدن شما با خوردن قندهای طبیعی از شما قدردانی خواهد کرد. اگر می خواهید دستور العمل هایی در مورد نحوه استفاده از این شیرین کننده ها داشته باشید، از طریق ایمیل به من اطلاع دهید.

حقیقت در مورد Sweet-N-Low

گزارش های زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه حالت Sweet-N-Low در صورت استفاده مکرر می تواند سرطان زا باشد. یادم می آید وقتی بچه بودم شنیدم که این می تواند یک ترکیب مضر برای بدن باشد. حقیقت موضوع این است که Sweet-N-Low برای بدن شما مضر نیست. ساختار شیمیایی این ماده مانند جایگزین های قندی که قبلا ذکر شد، هیچ اثر مخربی برای سلول های شما ندارد.

قبلاً گفتم که نکته مهم هر ترکیبی ساختار شیمیایی و اثرات بیولوژیکی آن یک بار در بدن است. Sweet-N-Low یک بار در بدن هیچ اثر منفی ندارد. در واقع جایگزین خوبی برای شکر است.

خب! حالا شما مالک آن هستید. اکنون حقیقت را در مورد شکر و جایگزین های شکر می دانید. لطفاً فوراً از این اطلاعات استفاده کنید.

شما باید یاد بگیرید که از طریق حجاب های توهم ببینید تا به حقیقت برسید!


منتشر شده

در

توسط