رژیم غذایی ساحل جنوبی ماهی کبابی تند و فلفل – غذای سالم برای رژیم غذایی شما

معمولاً مردم فکر می کنند “رژیم غذایی ساحل جنوبی چیست؟” خوب، رژیم ساحل جنوبی به معنای متعادل کردن چربی ها و کربوهیدرات های مناسب است. این شامل گوشت بدون چربی، مرغ بدون پوست، ماهی، صدف، تخم مرغ و پنیر بدون چربی است. در بیشتر موارد، این معمولاً شامل میوه ها، نان ها و پاستاها و برنج قهوه ای می شود. از آنجایی که این یک رژیم غذایی است، غذا خوردن شما ممنوع است. مصرف شیرینی جات، غلات تصفیه شده، سیب زمینی و آب میوه باید به حداقل برسد. در این دستور طرز تهیه ماهی کبابی تند ساحل جنوبی را خواهید دانست. در اینجا مراحل پخت غذا آورده شده است.

عناصر:

• 1 فنجان سس سالاد ایتالیایی کم چرب

• 1 قاشق چایخوری تکه های فلفل قرمز له شده

• 1 1/2 پوند فیله ماهی سفید سفت

• 2 عدد فلفل قرمز 6 قطعه شده

• 2 عدد فلفل سبز 6 قطعه شده

• 2 قاشق غذاخوری پنیر پارمزان رنده شده

• 2 قاشق غذاخوری گشنیز ریز خرد شده

پختن غذا:

آ. ابتدا تجهیزات خود را آماده کنید؛ گریل را از قبل با حرارت متوسط ​​گرم کنید. اگر از کباب پز معمولی استفاده می کنید زغال سنگ بگذارید و آن را بسوزانید. وقتی گریل آماده شد، یک کاسه آماده داشته باشید و سس و فلفل قرمز خرد شده را با هم مخلوط کنید. نیمی از مخلوط سس را روی ماهی در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و یک کیسه پلاستیکی دیگر را برای بقیه فلفل ها. کیسه ها را ببندید و چند بار برگردانید تا ماهی به طور یکنواخت با مخلوط آغشته شود. آن را در یخچال قرار دهید تا ماریناد را جذب کند، 15 دقیقه برای مرینیت کردن ماهی و فلفل های باقی مانده کافی است.

ب پس از گذشت 15 دقیقه، ماهی و فلفل های باقی مانده را از یخچال خارج کرده و باقیمانده آن را روی ماریناد بریزید. شما به ماریناد ماهی نیاز ندارید. فلفل ها را از کیسه پلاستیکی دیگر با ماریناد خارج کنید، ماریناد را رزرو کنید. پس از آماده شدن، فلفل های ترشی را روی کباب پز قرار دهید و ماهی را روی آن قرار دهید. روی گریل را با درب بپوشانید.

ج. غذا را به مدت 4 دقیقه کباب کنید. پس از اتمام، ماهی را با دقت بچرخانید. ماهی را خیلی تند نچرخانید چون آسیب می بیند و غذا خراب می شود. برس را با ماریناد رزرو شده ای که از فلفل ذخیره کرده اید، بمالید. دوباره گریل کنید و با درب بپوشانید. وقتی از چنگال استفاده می کنید، 2 دقیقه دیگر یا تا زمانی که ماهی به راحتی پوسته پوسته شود. پس از اتمام، ماهی و فلفل را در بشقاب قرار دهید. بگذارید 3 دقیقه بماند. پنیر و گشنیز را روی آن بپاشید تا طعم آن را بگیرد.

این دستور غذا حاوی 26 درصد کالری، سدیم 27 درصد و بالاترین ماده مغذی مورد نیاز پروتئین 44 درصد است. این دستور العمل عالی است و فقط حداقل کالری دارد. این غذا را همیشه بدون دردسر و مشکل تهیه می کنید. چه چیزی می تواند بسیار خوب از خوردن آشپزی خودتان باشد و به عنوان دستور دستور غذای «ماهی کبابی تند رژیم ساحل جنوبی»، تا زمانی که بدانید این دستور غذا چقدر کالری، سدیم و پروتئین دارد، هیچ مشکلی در مورد خراب کردن رژیم غذایی خود نخواهید داشت. می دهد. حالا می توانید بخورید، از خوردن بهترین ماهی کبابی خود لذت ببرید.


منتشر شده

در

توسط