رژیم غذایی و کاهش وزن یا اضافه وزن و سوء تغذیه، نمی توانم وزن کم کنم!

بنابراین، به من بگویید که شما هر رژیمی را امتحان کرده اید، تمام آن حقه هایی که در تلویزیون نشان داده می شود – یا 300 بار وزن کم کرده و اضافه کرده اید. واقعا پاسخ هایی وجود دارد. شما نمی توانید فقط غذا نخورید! خوردن غذاهای مناسب (می‌دانید که چه هستند!) مصرف مکمل‌های غذایی مناسب، بزرگ‌ترین کمک است. البته، حرکت دادن آن بدن، ورزش – نمی خواهم! در اینجا ما قصد داریم محصولاتی را افشا کنیم که واقعاً کمک کننده هستند. کسانی که به نظم و انضباط یک هنگ مادام العمر نیاز دارند. این بیشتر ما هستیم، زیرا 60 درصد ما چاق هستیم. محصول جدیدی که توسط Now Foods به نام گیاه اسلیمالوما تولید شده است Caralluma Fumbriata (که یک لقمه است) یک گیاه بومی آبدار هندی با کنترل ایمن اشتها، چای سبز و یربا میت است.

ترکیبی بسیار پر انرژی THERMOGENESIS (این چیست) به معنای مواد خاصی است که در هر سلول وجود دارد و در بافت چربی قهوه‌ای (BAT) اتفاق می‌افتد، این جایی است که کالری‌ها به گرمای چربی سوزی منحرف می‌شوند. Trim Maxx Burner by Body Breakthrough دارای گارسینیا (Citrimax) است که با نام HCA نیز شناخته می شود، اجازه نمی دهد کربوهیدرات ها به چربی تبدیل شوند و تیروکسین را برای تیروئید شما تحریک می کند. همچنین دارای کروم و کارنیتین (که چربی را به انرژی تبدیل می‌کند)، دارای لیپوتروپیک است که چربی را از کبد آزاد می‌کند، دارای EFA’S و آنزیم‌های گوارشی است که می‌تواند برای ما که نمی‌توانیم محرک‌ها را مصرف کنیم (بدون کافئین) رویایی باشد. Maxx Burner با یک شیک پروتئین کم کربوهیدرات مانند شیک رژیمی Naturade’s Lean Low Carb Dieter مصرف می شود و باید دنیایی از تفاوت را ایجاد کند. ممکن است چند روز در هفته شیک را برای شام در نظر بگیرید.

همچنین وانیل کم کربوهیدرات Ultramet در بسته بندی ها-وانیل، توت فرنگی، موز وجود دارد. از برش های تیغ توسط محصولات بهداشتی ملی استفاده کنید، آجیل بدون محرک دارای لسیتین، سرکه سیب، گریپ فروت، چمن نیمکت، ابریشم ذرت، گیاهان دارویی برای از بین بردن نفخ آب است که برای نوجوانان نیز بی خطر است. یک چای ناشتا توسط Yogi Teas، در طعم های خوشمزه، آلو و میوه شور. آنها همچنین یک چای سم زدایی با طعم هلو و معمولی دارند تا نفخ را از بین ببرد. اکنون برای همه شما که خواهان نتایج کمی سریعتر هستید، Health From The Sun، دارای رژیم 123 رژیم 10 روزه، به صورت مایع با گیاهان پاک کننده برای سم زدایی و چربی سوزی و دارای مرکبات اورانتیوم، همچنین به نام پرتقال تلخ، به شما می دهد. یک شروع فوق‌العاده، با این حال، کسانی که دارو مصرف می‌کنند یا مشکلات قلبی دارند، باید با پزشک خود مشورت کنند، زیرا ما پیشنهادات بسیار خوبی داریم.

پرداختن به کاهش وزن یک موضوع پیچیده است، آنچه برای یک نفر موثر است ممکن است برای دیگری جواب ندهد. نیاز به نظم و انضباط دارد و برای به دست آوردن رئال! شما نمی توانید همه چیز را بخورید! اکثر ما کم کاری تیروئید داریم، می توانیم گرسنگی بکشیم و هرگز یک کیلو کم نکنیم. این یک استعداد ژنتیکی است، در بیشتر مواقع. Absolute Nutrition دارای Thyrox T3 تا T4 TSH، هورمون محرک تیروئید است. نه، این هورمون مصنوعی نیست، فقط آمینوس، کولین و سایرین برای کمک به تیروئید تنبل، فسفاتیدیل کولین نیز دارد که چربی را در کبد تجزیه می کند و همچنین غذای مغز است. کارنیتین در مایع یا کلاه های NOW FOODS و کارنیتین توسط آزمایشگاه Bricker دارای طعم های بد بو در کارنیتین غیر محرک است که چربی را به انرژی تبدیل می کند. برای سلامت قلب و استقامت ورزش عالی است.

صحبت از تیروئید – وقتی آزمایش خون را انجام می دهید، و نتیجه این است که شما خوب هستید. من داستان های بیشتری در این مورد شنیده ام. هر کس که خوب است، نمی تواند یک پوند از دست بدهد! به گفته جان ال زنکو MD، که نویسنده کتاب “بیشتر زندگی کنید”، او 7-KETO را به دلیل تاثیر آن بر متابولیسم و ​​نقطه تنظیم وزن توصیه می کند. درمان آنزیمی دارای 7-KETO Naturalean و Now Foods دارای 7-KETO نیز می باشد. Anabol Naturals، یکی از بهترین آزاد کننده های اسید آمینه GH را در کلاه دارد، Tropical Oasis دارای Sleep A Weight in Liquid است، در هنگام خواب برای کاهش وزن کار می کند. احساسات بر ما حکومت می کنند، به جای اینکه همه چیز را در یخچال چنگ بزنیم، به جای آن یک شیک پروتئینی بگیرید. شیر ماهیچه ای، کمی کالری بیشتر، اما در تمام طعم هایش بسیار خوشمزه است که نمی توانید آن را کنار بگذارید. و میله ای مانند Low Carb Atkins یا Zone Perfect Bar را با آن بگیرید.

بخشی لذت بخش از وعده غذایی یا میان وعده شما. برای چربی سوزی بیشتر و غذای مغز، چربی های ضروری را در شیک خود اضافه کنید. اکنون غذاهای حاوی امگا 3-6-9، کلاهک یا مایع. Health From The Sun دارای تمام روغن های متعادل است. و موردی که در مورد CLA صحبت می شود، مطالعات دوسوکور در این مورد (اسید لینولئیک مزدوج) توده بدون چربی بدن را افزایش می دهد، همچنین چربی شکمی را کاهش می دهد-(چربی شکمی) JARROW همچنین دارای CLA است. می توان نتیجه مثبت داشت، اما معجزه همیشه در درون شماست. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید فقط یک چیز را انتخاب کنید و انتظار نتیجه را داشته باشید. شما باید یک برنامه مکمل غذایی خوب و ترکیبی از تغییرات سبک زندگی داشته باشید. من خودم این کار را انجام داده‌ام، داشتن تیروئید کم، متابولیسم پایین، و متابولیزه‌کننده بسیار آهسته یعنی جذب غذا بسیار کند است (عوامل ارثی). تمام برنامه 40 ساله من این است که زمان پیری را کندتر کنم و با بالغ شدن ما به بیماری های دژنراتیو نرسیم.

اختلالات تیروئید

4 متابولیسم توسط عملکردهای تغییرات در سلولهای زنده کنترل می شود که توسط آن انرژی تولید می شود

4 پرکاری تیروئید- تیروکسین بیش از حد

4 کم کاری تیروئید – تیروکسین بسیار کم، عدم تحمل سرما و تنبلی

4 مراحل مختلف متابولیسم تحت تأثیر تیروکسین

NATRA-BIO – تیروئید هومیوپاتی، معروف به تیروئیدینوم در اینجا مفید است.

برای محصولات بیشتر اینجا را کلیک کنید حمایت از رژیم غذایی و کاهش وزن


منتشر شده

در

توسط