رژیم های کم کالری چقدر خوب هستند؟

فکر کردن به غذا معمولاً برای بسیاری از ما آرامش بخش است، در حالی که ایده رژیم گرفتن برای کاهش وزن تا حدودی دشوار است. با این حال، ما می دانیم که بدن هایی که در اطراف اندام های حیاتی چربی می سازند یک فاجعه است. به عنوان مثال، کبد چرب می تواند منجر به سرطان شود در حالی که سایر اندام ها مانند قلب ممکن است به طور ناگهانی از کار بیفتند. آزمایش‌های اخیر تأیید کردند که لوزالمعده من القای چربی دارد و من را می‌ترساند زیرا خواهرم اخیراً بر اثر سرطان لوزالمعده درگذشت.

با وجود این، فکر رژیم گرفتن هنوز هم وحشتناک است. این فکر که بسیاری از کسانی که وزن اضافه دارند باید با همین معضل روبرو شوند کمکی نمی کند. این موضوع قدرت اراده و خود انضباطی مرتبط با سلامتی است و با این حال چیزی باعث می شود که من بخواهم علیه آن شورش کنم.

غذاهای کم کالری همیشه در فریزر من هستند تا مجبور نباشم خودم چنین وعده هایی را تهیه کنم. این کمک می کند زیرا آنها به طور کلی خوشمزه هستند و آماده سازی بسیار کمی دارند. سوال این است که آنها در دراز مدت چقدر خوب هستند.

به توصیه دیگران، حذف قند از رژیم غذایی من باعث کاهش چند کیلوگرمی شده است. نمک یکی دیگر از موارد غیر ضروری هنگام تهیه وعده های غذایی من است. با این حال، زندگی در آب و هوای سرد بخشی از مشکل من است، در کنار این واقعیت که نشستن برای ساعت های طولانی پشت کامپیوتر نوشتن به شدت باعث افزایش وزن می شود.

در چند ماه گذشته، یک باشگاه ورزشی جایگزین سالمی را ارائه کرده است و نظم بخشیدن به خودم برای رفتن هر روز در صورت امکان نتایجی را به همراه دارد. با این حال، تنها از طریق رژیم غذایی می توانم امیدوار باشم که چربی را از بین ببرم و درک مصرف غذای کم کالری تنها راه انجام آن است. تحقیقات من نشان می دهد که به طور کلی آنها ارزش بسیار خوبی دارند و چسبیدن به آنها جایگزین خوبی است.


منتشر شده

در

توسط