رژیم همپتونز – بررسی رژیم غذایی – مزایا و معایب

Fred Pescatore MD، مدیر سابق پزشکی مرکز اتکینز، یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات ایجاد کرده است که تاکید بر پروتئین مانند ماهی، کربوهیدرات فرآوری نشده، اسیدهای چرب امگا 3 بالا و غذاهای ارگانیک تازه دارد. یک رژیم غذایی متعادل و با کنترل وعده غذایی و ورزش متوسط پیشنهاد می شود که در درازمدت موثر باشد.

بررسی اجمالی

رژیم همپتونز: کاهش وزن سریع و ایمن با برنامه های غذایی خوشمزه پزشکان یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات محبوب است که توسط دکتر Fred Pescatore MD، مدیر سابق پزشکی مرکز اتکینز ایجاد شده است. این رژیم در اصل یک نسخه کم کربوهیدرات از مدیترانه است. تاکید بر پروتئین با کیفیت مانند ماهی، کربوهیدرات‌های فرآوری‌نشده ارگانیک و چربی‌ها با اسیدهای چرب امگا 3 بالا است. یک وعده غذایی معمولی ممکن است شامل ماهی قزل آلا تازه کبابی، همراه با یک اسفناج ارگانیک سرخ شده، یک لیوان شراب و مقداری میوه تازه برای دسر باشد. رژیم غذایی دارای حیله‌گری است، زیرا عنوان فرعی آن «رازهای رژیم ثروتمندان، مشهور و لاغر» است. ، در بهترین حالت مشکوک است.

طرفداران

  • سالم: رژیم غذایی غذاهای ارگانیک تازه را توصیه می کند و توصیه می کند از غذاهای بسته بندی شده فرآوری شده خودداری کنید.
  • وزن کم خواهید کرد: پیروی از چنین استراتژی کاهش وزن احتمالاً باعث کاهش وزن می شود … تا زمانی که در برنامه بمانید.

منفی

  • گران قیمت: تمام آن فیله های ماهی قزل آلا و سبزیجات ارگانیک روی صورت حساب های مواد غذایی شما اضافه می شود. شاید “راز” ثروتمندان این است که می توانند چنین سبک زندگی سالمی را تحمل کنند.
  • عدم کاربرد در دنیای واقعی: اگر بیرون غذا می خورید، مسافرت می کنید، بچه دار می شوید یا در مراسم اجتماعی شرکت می کنید، این رژیم سخت است.

خط پایین

اساساً این یک رژیم کم کربوهیدرات دیگر است که بسیار سالم‌تر و قابل انجام‌تر از برنامه اتکینز است، اما همچنان احتمالاً در درازمدت برای اکثر افراد بسیار سخت‌گیرانه و ناپایدار خواهد بود. چیزی که در درازمدت موثر است، یک رژیم غذایی متعادل است که تمام گروه های غذایی را در خود جای داده و بر کنترل وعده غذایی همراه با ورزش متوسط ​​تاکید دارد.


منتشر شده

در

توسط