رژیم پروتئین رایگان

طبق تحقیقات، رژیم کتوژنیک موجب کم شدن حملات صرع در کودکان مبتلا به صرع می رژیم کتوژنیک شود. به این ترتیب، مواد مغذی اضافه شده در برگر غیرممکن برای حفظ سلامت این افراد کار می کند. به این ترتیب، اگر از رژیم کتوژنیک سخت پیروی می کنید، باید از برگر غیرممکن اجتناب کنید. با این حال، شایان ذکر است که پیروی از رژیم کتوژنیک در زمانی که محدودیتها یا ترجیحات غذایی بیشتری دارید میتواند دشوار باشد. با توجه به متاآنالیزی که روی غذاهای با کم کربوهیدات با چربی بالا انجام شد، مشخص شد که این سبک غذایی میتونه سطح چربی اطراف کبد رو کم کنه و در نهایت خطر ابتلا به بیماری های کبدی رو هم به همون میزان کمتر کنه.

برخی از مسائل

کلیدی در رژیم لاغری نظامی نیز وجود دارد، از جمله سطح بالای غذاهای فرآوری شده و خطرات کمبود مواد مغذی و… به ویژه، برخی از دانشمندان نگران محصولات GMO هستند که در برابر علفکشهای رایج از جمله گلایفوسیت مقاوم شدهاند. معمولاً از محصولات حیوانی تهیه می شود، اما سازندگان Impossible Burger از هِم بر پایه سویا استفاده کردند که از مخمر به دست می آید. نشان داده شده است که افرادی که رژیم کتوژنیک دارند ۲.۲ برابر بیشتر از وزن خود از دست میدهند. بنابراین اگر بسته به هدف، کاهش وزن یا نه، کالری دریافتی خود را در حد مطلوب و متوسط نگه دارید، این امر برای به حداکثر رساندن فوایدی که از این رژیم انتظار دارید حیاتی خواهد بود.

رژیم های کتوژنیک

در دنیای رژیمهای

کاهش وزن، برنامههای غذایی کم کربوهیدرات و با پروتئین بالا اغلب توجه مردم را به خود جلب میکند. برای نمونه، 1 اونس (28 گرم) پنیر چدار حاوی 1 گرم کربوهیدرات، 6 گرم پروتئین و مقدار مناسبی از کلسیم است. همچنین حاوی GMOs است. مانند همه غذاهای فرآوری شده، متاسفانه برگر غیرممکن دارای معایبی است. اگرچه اکثر دانشمندان موافق هستند که غذاهای GMO بی خطر هستند، برخی در مورد استفاده از آنها نگران هستند.

در بدن افرادی که رژیم کتوژنیک را رعایت می کنند، به جای گلوکز سوزی، چربی سوزی صورت می گیرد. رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند به جلوگیری از دیابت نوع دو کمک کند و کنترل گلیسمی بدن را بهبود بخشد. برای بهبود شرایط پسردار شدن، بهتر است شوهر نیز از چنین برنامه غذایی پیروی کند. به عنوان مثال، روغن آفتابگردان، دکستروز کشت شده و نشاسته غذایی اصلاح شده باید در صورت پیروی از رژیم کتوژنیک تا حد امکان حذف یا محدود شوند. چه از یک رژیم غذایی گیاهی پیروی کنید یا نه، احتمالا نام برگر غیرممکن را شنیده اید. اگرچه این امیدوارکننده است که این مطالعات نشان میدهد که هِم گیاهی هیچ اثر منفی ندارد، اما تحقیقات بیشتری برای تأیید بیخطر بودن آن برای انسان برای مصرف طولانیمدت مورد نیاز است.

اما تا به امروز هیچ تحقیقی درباره اثرات طولانی مدت رژیم کتوژنیک بر روی دیابت و کلسترول انجام نشده است. FDA آن را بی خطر می داند، اما اطلاعات کمی در مورد اثرات طولانی مدت و ایمنی آن وجود دارد. بنابراین، جدای از اینکه یک جایگزین گیاهی خوشمزه برای همبرگرهای گوشتی آبدار است، احتمالاً از خود می پرسید که آیا خوردن برگر غیرممکن مزایایی دارد؟ اکنون که به تمام اطلاعات در مورد برگر غیرممکن مجهز شده اید، احتمالاً از خود می پرسید که آیا این برگر کتوژنیک پسند است؟ همانطور که قبلا ذکر شد، برخی از مواد مغذی اضافه شده در برگر غیرممکن به ویژه برای گیاهخواران و وگان ها مهم است.

از زمان عرضه، برگر غیرممکن به دلیل طعم و بافت واقع گرایانه اش، به سرعت به محبوبیت بزرگی در بین گیاهخواران و وگان ها تبدیل شده است. در واقع بدن در این وضعیت، چربی ها را به عنوان منبع اصلی انرژی در نظر می گیرد. BMI راهی برای آگاهی از سطح تقریبی چربی بدن به روشی آسان و کاملا ارزان است. اعتقاد بر این است که برگر غیرممکن نسبت به همبرگر گوشت گاو گزینه ای پایدارتر است. برگر غیرممکن یک همبرگر گیاهی فرآوری شده است که به طور خاص برای طعمی شبیه گوشت طراحی شده است.

به طور کلی، قبل از آمدن برگر غیرممکن، اکثر “برگرهای” گیاهی و وگان از لوبیا، سویا، غلات و/یا قارچ تهیه می شدند. علاوه بر این، مهم است که پروتئین دریافتی خود را به طور مساوی در طول روز تقسیم کنید، نه اینکه بیشتر آن را در یک وعده غذایی مصرف کنید. در واقع، ترکیبات اصلی آن – هم گیاهی و پروتئین سویا – از نظر ژنتیکی اصلاح شده اند. آنها باید از تنوعی از مواد غذایی سالم در روز استفاده کنند و به فکر محدودیت سختگیرانه نباشند. با تنها 6 گرم کربوهیدرات خالص، این همبرگر باید به راحتی در رژیم کتوژنیک قرار گیرد.

کتوژنیک و کبد چرب

رژیم غذایی لاغری سریع تحقیقات بیشتری برای درک نقش رژیم کتوژنیک در درمان یا بهبود اختلال اسکیزوفرنی لازم است، زیرا مطالعات موجود فعلی، یا مطالعات حیوانی بوده و یا مطالعات موردی هستند، اما مزایای یک رژیم غذایی کم چربی و دارای کربوهیدرات کم در مغز و اعصاب امیدبخش است. رژیم کتوژنیک به عنوان یک روش طبیعی برای کاهش وزن و بهبود سلامت، محبوبیت پیدا کرده است. استفاده از سبزیجات و مواد خوراکی حاوی فیبر نیز به شما کمک می کند تا این عارضه را بهبود دهید. ᠎This a᠎rt icle was g ener᠎at ed by  C᠎on tent Generator Demov​ersi on.

رژیم کتوژنیک نی نی سایت

[arpw limit=”10″]

کتوژنیک نی نی

شکلات هایی که درصد کاکائو کمتری دارند، حاوی قند بیشتری هستند که مصرف کربوهیدرات شما را افزایش می دهد. Foods Impossible مدعی است که همبرگر حدود 87 درصد کمتر از یک همبرگر گوشت گاو معمولی آب مصرف می کند. همچنین گفته می شود که برگر غیرممکن 89 درصد کمتر گازهای گلخانه ای تولید می کند و 96 درصد از زمین کمتری نسبت به روش های کشاورزی سنتی استفاده می کند. سازندگان برگر غیرممکن به طور قابل توجهی از این مواد سنتی منحرف شده اند. بنابراین سعی کنید زرده ی تخم مرغ را حذف نکرده و آن را به طور کامل میل کنید.

رژیم کتوژنیک صبحانه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها تا بتوانید آگاهانه ترین انتخاب های غذایی ممکن را انجام دهید، بخش های زیر را بررسی کنید. کاربران میتوانند در این بخش عکس دلخواه، وزن یا عملکرد غذایی و ورزشی خود را با بقیه به اشتراک بگذارند و نظارت بر محتوای این بخش و دستهبندی غیر از هشتگها احتمالا میتواند ظاهر بهتری به این بخش بدهد. برگر غیرممکن علاوه بر مناسب بودن برای گیاهخواران، وگان ها و سایر افرادی که محصولات گوشتی را از رژیم غذایی خود حذف می کنند، فاقد گلوتن نیز می باشد.

کتوژنیک دیابت

مشخص شده است که گیاهخواران و گیاهخواران نسبت به افرادی که گوشت و سایر محصولات حیوانی مصرف می کنند در معرض خطر بیشتری برای کمبود برخی مواد مغذی و ویتامین هستند. نتیجه اینکه: شما در یک رژیم کتوژنیک غذای بیشتری میخورید اما در عین حال وزن کم میکنید. چرا که مبنای یک رژیم غذایی سالم رعایت دو اصل تنوع و تعادل است. واقعیت این است که انجام دادن مقداری از یک برنامه بهتر از حذف کامل آن برنامه است .

رژیم کتوژنیک میوه

محکوم میشود یا به یک رژیم خسته کننده دائم یا از خیال رژیم و تناسب اندام بگذرد و اندام نامتناسب و عواقب آن را تحمل کند. به این ترتیب، اگر می خواهید برگر غیرممکن را در رژیم غذایی خود بگنجانید تا بتوانید هر از چند گاهی از یک خوراکی لذت ببرید، با خیال راحت این کار را انجام دهید. شما همچنین می توانید آن را به سلیقه خود درست کنید، درست مانند یک همبرگر معمولی با مشاهده رنگ و سفتی پتی. این همبرگر گیاهی که توسط Impossible Foods ساخته شده است، از زمان انتشارش طوفان ایالات متحده را به خود اختصاص داده است – و فهمیدن دلیل آن سخت نیست!

بسیاری از گیاهخواران و وگان ها ادعا می کنند که این برگر طعم و بافتی شبیه گوشت دارد که سایر محصولات گیاهی به شدت فاقد آن هستند. رژیم کتوژنیک نوعی از رژیم غذایی با کربوهیدرات کم و چربی بالا است که فواید بسیار زیادی را برای سلامتی افراد به دنبال دارد. با این حال، همانطور که قبلاً گفته شد، برگر غیرممکن بسیار پردازش شده است. وقتی به اطلاعات تغذیه برای برگر غیرممکن نگاه می کنید، به نظر می رسد که بسیار کتوپسند است. در واقع، برگر غیرممکن حاوی مواد دیگری است که کتوژنیک پسند نیستند. هِم ترکیبی است که حاوی آهن است.

این به این دلیل است که مطالعات فعلی معمولاً فقط برای دوره های زمانی کوتاه انجام می شوند. برای درک بهتر اینکه آیا برگر غیرممکن با رژیم غذایی شما کار می کند یا خیر، باید نگاه دقیق تری به اطلاعات تغذیه ای آن بیندازید. برای رسیدن به این هدف، فرد باید برای مدت قابل توجهی به رژیم غذایی پایبند باشد. مدت زمان رژیم کتوژنیک نباید طولانی مدت باشد. این مسئله که شما کربوهیدرات رژیم غذایی را محدود کنید در ابتدا کمی مشکل است و شاید در نظر شما کنترل کردن مصرف کربوهیدراتها نشدنی باشد. علیرغم فواید فراوان آن، نگرانی هایی در مورد هِم گیاهی وجود دارد.

تحقیقات بسیاری نشان دادهاند که رژیم کتوژنیک مؤثرترین رژیم برای کاهش وزن است که کمترین ریسک را برای بیماریهای ناشی از رژیم بهدنبال دارد. در حالی که بسیاری از محصولات گیاهی و وگان حاوی ویتامین ها و مواد معدنی اضافی هستند، برگر غیرممکن با استفاده از هِم گیاهی از بقیه متمایز است. به طور خاص، حاوی سویا است. به طور خاص، برای تولید هم، DNA از ریشه گیاهان سویا استخراج می شود. این محصول به طور کامل از گیاهان ساخته شده است، اما طعمی شبیه به گوشت … اگرچه آلرژی به سویا نسبت به عدم تحمل گلوتن یا لبنیات کمتر شایع است، اما هنوز یکی از هشت آلرژن رایج در میان بزرگسالان و کودکان است. Da ta h​as been gener ated by G᠎SA Con tent Gen᠎erator ᠎DEMO.


منتشر شده

در

توسط