رژیم کتو چیست؟

رژیم کتو شامل دوره‌های طولانی مدت کربوهیدرات کم (نه بیشتر از 30 گرم در روز) تا تقریباً صفر گرم در روز و افزایش چربی‌ها به سطح واقعاً بالا است (تا جایی که ممکن است 65٪ از کربوهیدرات را تشکیل دهند. دریافت روزانه درشت مغذی های شما.) ایده پشت این کار این است که بدن شما را به حالت کتوزیس برسانید. در این حالت کتوز قرار است بدن بیشتر تمایل داشته باشد که از چربی برای انرژی استفاده کند- و تحقیقات می‌گویند که این کار را انجام می‌دهد. خالی کردن ذخایر کبدی کربوهیدرات/گلیکوژن و سپس حرکت به سمت چربی برای سوخت به این معنی است که در نهایت باید خرد شوید.

سپس از دوشنبه تا ساعت 12 بعد از ظهر شنبه (بعد از ظهر) (یا شنبه ساعت 7 بعد از ظهر، بسته به نسخه ای که می خوانید)، این پلت فرم اصلی را دنبال کنید. سپس از این ساعت تا ساعت 12 نیمه شب یکشنبه شب (تا 36 ساعت بعد) کربوهیدرات انبوه خود را انجام دهید…

(بعضی ها می گویند، و این به تیپ بدنی شما نیز دیکته می شود، که می توانید کربوهیدرات ها را عصبانی کنید و هر چیزی را که می خواهید بخورید، و سپس کسانی هستند که عاقلانه تر – به نظر من- تجویز می کنند که همچنان به کربوهیدرات های تمیز پایبند باشید. در طول افزایش کربوهیدرات.)

بنابراین محاسبه اعداد شما به سادگی زیر است …

میزان نگهداری مورد نیاز کالری روزانه خود را محاسبه کنید…

(اگر به دنبال کاهش سریع هستید از 13 استفاده کنید- من این را توصیه نمی کنم، اگر می خواهید سطح چربی بدن کاهش یابد از 15 استفاده کنید و اگر واقعاً می خواهید مقداری توده عضلانی بدون چربی را حفظ کنید یا احتمالاً اضافه کنید، از 17 استفاده کنید. )

وزن بدن بر حسب پوند x 15 = a

پروتئین برای روز 1 گرم به ازای هر وزن بدن بر حسب پوند= ب

Bx4=c (c=تعداد کالری اختصاص داده شده به میزان پروتئین روزانه شما).

ac=d (d= مقدار کالری که باید به مصرف چربی اختصاص داده شود).

D/9= گرم در روز چربی مصرفی.

محاسبات پایانی باید عدد بسیار بالایی را برای میزان مصرف چربی در اختیار شما قرار دهد.

حالا برای کسانی از شما که در مورد سطح انرژی فکر می کنید… مخصوصاً برای تمرین، زیرا کربوهیدرات وجود ندارد، با وجود چنین مقدار چربی در رژیم غذایی، احساس سیری می کنید و چربی منبع سوخت بسیار خوبی برای بدن شما است. (یکی از انطباق‌هایی که انجام دادم این است که حدود یک ساعت قبل از تمرین یک فیله ماهی خوب بخورم و متوجه شدم که انرژی کافی برای انجام تمریناتم را به من می‌دهد.) (من از دلایلی که برای نداشتن چربی وجود دارد آگاه هستم 2- در غیر این صورت 3 ساعت تمرین. در حالی که 2 تا 3 ساعت بعد از تمرین چربی نخواهم داشت زیرا می‌خواهم جذب سریع و جریان خون شود، اما مشکلی در کاهش سرعت همه چیز قبل از تمرین نمی‌بینم تا بدنم به منبع انرژی دیر هضم دسترسی داشته باشد. ).

ادامه با دستورالعمل های کلی …

برخی هستند که می گویند بلافاصله پس از تمرین 30 گرم کربوهیدرات مصرف کنید – به اندازه ای که سطح گلیکوژن کبد را پر کند. و سپس کسانی هستند که می گویند داشتن حتی به همان اندازه که ممکن است شما را از حالت کتوز خارج کند – حالتی که می خواهید حفظ کنید. همانطور که در 8+ سال گذشته تمریناتم را انجام داده ام، تصمیم گرفتم مسیر “بدون تمرین” را امتحان کنم! فکر می کنم من هم می توانم تلاش کنم!

در طول دوره مصرف کربوهیدرات – به خاطر کسانی که دوست دارند شما را بدانند می‌توانید به تناسب اندام برسید و چیزهایی را که می‌خواهید بخورید (در حد اعتدال) – در شش هفته اول در مورد آنچه در این دوره می‌خورم آرامش خواهم داشت. اما بعد از آن 6 هفته بعد فقط کربوهیدرات تمیز می خورم.

من همچنین دوست دارم مطمئن شوم که اولین تمرین هفته – مانند تمرین صبح روز دوشنبه – یک ساعت کار کامل و طولانی است، بنابراین از قبل شروع به کاهش گلیکوژن کبد می کنم.

من همچنین مطمئن می شوم که آخرین تمرین واقعا طاقت فرسا را ​​در روز شنبه قبل از مصرف کربوهیدرات انجام دهم.

و من مقدار زیادی ماهی، تخم مرغ، روغن زیتون و گوشت گاو می خورم!

مقاله ارائه شده توسط www.healthelements.net/blog/what-is-keto/


منتشر شده

در

توسط