زمانی برای آماده سازی غذا ندارید؟ خدمات تحویل جدید، چسبیدن به پروتکل شما را آسان می کند

در مورد تغییر رژیم غذایی واقعاً هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد، اگر بخواهید از کمی فناوری کمک بگیرید. تغییر رژیم غذایی برای بسیاری می تواند بسیار استرس زا باشد. مخصوصاً وقتی احساس نمی‌کنند که کنترلی روی آن دارند، مانند زمانی که به آنها گفته می‌شود باید از یک پروتکل خاص برای کمک به مدیریت یک بیماری مزمن پیروی کنند، یا اینکه از اختلال در روال عادی خود ناراحت هستند. مسلماً، تغییرات اولیه می‌تواند یک تعدیل باشد، اما خوشبختانه، بسیاری از سرآشپزهای مبتکر تصمیم گرفته‌اند که شما می‌توانید حدس و گمان را از پروتکل جدید خود حذف کنید و به آنها اجازه دهید آشپزی را در محل شما انجام دهند. تحویل غذا و کیت غذا در بین بسیاری از افراد به طور فزاینده ای محبوب می شود. این خدمات از دانش‌آموزانی که دچار مشکل شده‌اند، تا خانواده‌های پرمشغله، تا افرادی که نیاز به رعایت دقیق رژیم غذایی دارند، عالی هستند!

این نوع خدمات بسیار راحت هستند و می توان آنها را به دو دسته اصلی تقسیم کرد (اگرچه تعدادی از آنها ترکیبی از هر دو دارند). برخی غذاهای کامل را آماده می‌کنند که آماده گرم کردن و خوردن هستند، برخی دیگر، مواد تازه و آماده را با دستورالعمل‌های دقیق آشپزی تحویل می‌دهند و بقیه غذا را خودتان آماده می‌کنید. ما یک نوع از خدمات را بر دیگری توصیه نمی کنیم، ما فکر می کنیم بهترین راه برای در نظر گرفتن آنها، که در کنار آن ممکن است بهترین پروتکل خاصی را داشته باشد، این است که چقدر از آن لذت می برید یا چقدر زمان برای اختصاص دادن به بودن دارید. در آشپزخانه؟ آیا بخشی از استفاده از سرویس تحویل برای شما جذاب است زیرا مجبور نیستید آشپزی کنید؟ این کاملاً منصفانه است و دقیقاً به همین دلیل است که این خدمات در وهله اول وجود دارند! همچنین مطلقاً نمی توان گفت که نمی توانید از بیش از یک سرویس استفاده کنید. صرف نظر از اینکه وعده های غذایی شما ممکن است از کجا تهیه شود، همه ما چندین بار در روز، چند بار در هفته غذا می خوریم، درست است؟ برای کسی که عاشق آشپزی است، اما فقط زمانی که در آخر هفته ها وقت داشته باشد، ممکن است به معنای استفاده از یک سرویس چند روز در هفته و دیگری برای شب های هفته که عجله دارند، باشد، که غذاهای کاملاً آماده را فراهم می کند که باعث صرفه جویی در زمان می شود. ممکن است دردسر به نظر برسد، اما با استفاده آسان از اپلیکیشن‌های موبایل و سایت‌های دسک‌تاپ، مطمئناً می‌تواند آسان‌تر از ریختن در کتاب‌های آشپزی و وب‌سایت‌ها و امتحان دستور العمل‌های آزمایش نشده، و سپس رفتن به خواربار فروشی مخوف برای جمع‌آوری همه چیزهایی باشد که نیاز دارید. .

پس از بررسی بسیاری از منوهای ارائه شده توسط شرکت هایی که در زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، می توانیم بگوییم که قیمت آنها برای ارائه آنها منصفانه است. اگر شما از آن دسته آشپزهایی هستید که در پایان هفته با ضایعات زیادی روبه‌رو می‌شوید، حتی می‌توانیم بگوییم که آنها هم می‌توانند در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند. مثل همیشه، ما به هیچ یک از این خدمات وابسته نیستیم و تنها هدفمان این است که به بیماران و خوانندگان خود در سفرشان با تغییر رژیم غذایی کمک کنیم و به آنها کمک کنیم تا در هنگام یادگیری استراتژی های جدید برای غذا خوردن، تصمیمات آگاهانه بگیرند. بهبود کیفیت زندگی آنها در حالی که ما در آن هستیم هرگز ضرری ندارد.

ما هنگام انتخاب کدام یک از این خدمات برای توصیه از چندین معیار کلی استفاده کردیم. برای شروع، ما به دنبال شرکت‌هایی گشتیم که از پروتکل‌های رژیم غذایی خاص مانند: Paleo، Keto، Protocol Autoimmune (AIP)، گیاه‌خواری، بدون گلوتن، وگان و غیره پشتیبانی می‌کنند. سپس، البته، ما قیمت گذاری را بررسی کردیم، زیرا این فقط منطق است. ما فکر می‌کنیم که منطقی‌تر است که هر یک از آن‌ها را به‌جای قضاوت درباره‌ی یکدیگر به‌خاطر ارزش‌شان قضاوت کنیم، زیرا در بسیاری از موارد می‌تواند مانند مقایسه سیب با پرتقال باشد. شرکت‌هایی که غذاهای ارگانیک، آنتی‌بیوتیک، هورمون و بدون GMO ارائه می‌دهند، به دلایل بهداشتی و محیطی بی‌شماری برای ما جذاب بودند. و در نهایت، اگر هدفشان تهیه گوشت و تولید محلی و/یا پایدار باشد، که بهتر بود!

بدون ADO بیشتر.

SunBasket.com – این سرویس با بسیاری از معیارهای ما مطابقت داشت. از نظر پروتکل‌هایی که آنها پشتیبانی می‌کنند، پروتکل‌های زیادی وجود دارد، از جمله: Paleo، بدون گلوتن، گیاه‌خواری، و یک منوی اختصاصی که Lean+Clean نامیده می‌شود (که ما به طور خاص بررسی نکرده‌ایم و نمی‌توانیم برای پروتکل خاصی توصیه کنیم. اینطور نیست. بگوییم که ما شما را تشویق نمی کنیم که اگر علاقه مندید تحقیق کنید، لطفاً انجام دهید!). آنها از غذاهای پایدار و ارگانیک در دستور العمل های خود استفاده می کنند و متعهد هستند که فقط از گوشت های بدون هورمون و آنتی بیوتیک استفاده کنند. غذاهای دریایی آنها همیشه به عنوان بهترین انتخاب یا جایگزین خوب توسط برنامه تماشای غذاهای دریایی آکواریوم Monterey Bay توصیه می شود. دستور العمل های آنها طوری طراحی شده است که در 30 دقیقه روی میز قرار می گیرند، بنابراین برای شب های هفته عالی هستند. سفارشات به صورت هفتگی در مواد بسته بندی 100% قابل بازیافت تحویل می شوند. با منوی کلاسیک خود، آنها 18 منو را با قیمت 6.16 دلار در هر وعده ارائه می دهند. منوهای خانوادگی دارای 6 منو با قیمت 6.62 دلار در هر وعده هستند.

Plated.com – ما با این هشدار شروع خواهیم کرد که آنها منوهای خاص پروتکلی را ارائه نمی دهند، بلکه “منوی های طراحی شده سرآشپز با الهام از جهان.” با این اوصاف، آنها غذاهای ترکیبی و مطابقت زیادی را ارائه می دهند که بسته به ظرف و پروتکل، این سرویس ممکن است همچنان برای شما کار کند. آنها 20 دستور غذا را برای انتخاب و حتی یک گزینه “نرخ و بررسی” ارائه می دهند که به انتخاب منوهای آینده برای شما کمک می کند. این چیزی بود که ما فقط متوجه انجام آن Plated شدیم و معتقدیم که دلیل دیگری برای بررسی آنهاست، حتی اگر ممکن است پروتکل خاص شما را لیست نکنند، ممکن است همچنان غذاهایی داشته باشند که با همه معیارهای شما مطابقت دارند. آنها متعهد به ماهیگیری پایدار هستند و فقط گوشت های بدون هورمون و آنتی بیوتیک سرو می کنند و در صورت امکان با مواد ارگانیک مکمل می شوند. آنها از روش قیمت گذاری حجمی استفاده می کنند، به این معنی که هر چه تعداد وعده های بیشتری خریداری کنید، گران تر می شوند. 2 تا 3 وعده هر کدام 11.95 دلار است در حالی که 4 یا بیشتر به 9.95 دلار کاهش می یابد. آنها برای سفارش های بالای 60 دلار ارسال رایگان ارائه می دهند.

GreenChef.com – این سرویس به دلیل جدیت آنها نسبت به پخت و پز بدون گلوتن واقعاً برای ما متمایز بود. آنها اولین سرویس تحویل وعده غذایی بودند که با برنامه GFFS گروه عدم تحمل گلوتن گواهینامه دریافت کردند. این به ما اعتماد به نفس زیادی می‌دهد که به مصرف‌کنندگان بدون گلوتن توصیه کنیم آنها را بررسی کنند. آنها علاوه بر منوهای بدون گلوتن خود، منوهای همه چیزخوار، گوشتخوار، پالئو، کتو، وگان و گیاهخواری را نیز ارائه می دهند. بسیاری از آنها در اندازه خانواده هستند. آنها از تمام مواد ارگانیک استفاده می کنند. قیمت آنها نسبتاً ساده است اما بستگی به این دارد که از کدام منوها سفارش دهید و چه تعداد از آنها را تغذیه می کنید. از سایت آنها:

“قیمت گذاری ما بر اساس برنامه ای است که شما انتخاب می کنید و اینکه چند نفر در هر شام خواهند خورد.

طرح 2 نفره: 1 جعبه شامل 3 وعده شام ​​برای 2 نفر (در مجموع 6 وعده غذایی / وعده در هر جعبه).

طرح خانواده: 1 جعبه شامل 2 شام برای یک خانواده چهار نفره است که به سبک خانواده برای والدین و بچه ها سرو می شود (در مجموع 8 وعده غذایی / وعده در هر جعبه).

گیاهخواری 10.49 دلار در هر وعده

همه چیزخوار 11.99 دلار در هر وعده غذایی

وگان 11.99 دلار در هر وعده غذایی

گوشتخوار 13.49 دلار در هر وعده غذایی

بدون گلوتن 13.49 دلار در هر وعده غذایی

Paleo 14.99 دلار در هر وعده غذایی

توجه: بر اساس اولویت های پروتئینی که برای طرح همه چیز خوار یا گوشتخوار تنظیم می کنید، ممکن است منویی دریافت کنید که تحت برنامه غذایی متفاوتی قرار می گیرد. نگران نباشید، ما همیشه قیمت کمتری از دو طرح را از شما دریافت خواهیم کرد.

خانواده همه چیزخوار 11.99 دلار در هر وعده غذایی

خانواده گوشتخوار 12.99 دلار در هر وعده غذایی

توجه: قیمت های فوق شامل 9 دلار حمل و نقل و جابجایی در هر جعبه نمی شود.”

CavemanChefs.com – این یک شرکت مستقر در کلرادو است که مستقیماً به منطقه مترو دنور خدمات می دهد، اما آنها روز بعد حمل و نقل را به مناطق خارج از آن ارائه می دهند. یکی از چیزهایی که به نظر ما جالب بود این است که آن‌ها مکان‌هایی را برای جمع‌آوری در جعبه‌های کراس فیت در این منطقه فراهم می‌کنند و برای بسیاری دو پرنده را با یک سنگ می‌کشند. چه چیزی بهتر از یک تمرین و سپس بازگشت به خانه با شام بدون توقف اضافی؟ همانطور که از نام آنها پیداست، آنها بر روی تهیه غذاهای Paleo و حتی پذیرایی Paleo تمرکز می کنند، که مخصوصاً زمانی که میزبان یک رویداد هستید عالی است اما نمی خواهید پیشرفت رژیم غذایی شما را مختل کند. همانطور که در اطراف سایت آنها جستجو می کردیم، متوجه شدیم که آنها همچنین منوهایی را برای SIBO، low fodmap، Keto، Whole30 و PaleoAIP ارائه می دهند. در واقع، طبق سایت آنها، آنها اولین سرویس تحویل غذای خاص SIBO در ایالات متحده هستند! آنها هر هفته حداکثر 10 وعده غذایی را برای انتخاب ارائه می دهند. همچنین، آنها قهرمانان مراقبت از محیط زیست، پایداری، و گوشت های پرورش یافته انسانی هستند. آنها گوشت گاو و گوسفند واگیو 100٪ با علف تغذیه می کنند. و همچنین گوشت خوک و مرغ 100% بدون آنتی بیوتیک و بدون هورمون و ماهی قزل آلا آلاسکا و ورلاسو صید وحشی. آنها سعی می کنند در صورت وجود از سبزیجات محلی، ارگانیک و فصلی استفاده کنند. نکته‌ای که ما متوجه شدیم، که واقعاً آنها را از سایر خدمات متمایز می‌کند، این است که آنها مایلند با مشتریان خود در سفارشی کردن وعده‌های غذایی کار کنند، به این معنی که اگر آلرژی یا محدودیت غذایی دیگری دارید، آنها برای کمک به شما هستند. نه اینکه بگوییم شرکت‌های دیگر انعطاف‌ناپذیر هستند، اما برخی از مدل‌های کسب‌وکار آن‌ها فقط اجازه جایگزینی یا حذف را نمی‌دهند، بنابراین ممکن است برای همه کارایی نداشته باشند. می توانید برای حفظ امنیت و سلامت خود با کارکنان حرفه ای خود تماس بگیرید یا ایمیل بزنید! ما متوجه شدیم که به ویژه برای افرادی که پروتکل های بسیار سختگیرانه دارند جذاب است. ما یک پیوند به صفحه قیمت آنها اضافه کرده ایم، زیرا آنها گزینه های زیادی را ارائه می دهند، از جمله سفارش به پوند، و ما فکر کردیم که دیدن آن ممکن است آسان تر باشد زیرا آنها آن را به طور منظم در سایت خود به جای جملات تکراری ارائه می دهند. توضیح دادن!

SupperBell.com – یکی دیگر از خدمات تحویل مستقر در کلرادو، با نام آشنا در راس، سرآشپز فرانک بونانو. بسیاری از شما که در منطقه متروی دنور و اطراف آن زندگی می کنید، ممکن است با خانواده رستوران های او آشنا باشید که شامل لوکا، میزونا، بونز، اوستریا مارکو می شود. اگر تا به حال در هر یک از آنها غذا خورده اید، می توانید ببینید که چرا ما این سرویس را از سرآشپز آنها توصیه می کنیم! آنها یک ویژگی فیلتر برای منوهای خود ارائه می دهند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید: بدون گلوتن، بدون آجیل، Paleo، گیاهخواری، Light’NFit و بدون لبنیات. این فیلترها را می توان در غذاها، غذاها، سالادها، صبحانه ها، خانواده ها و بچه ها اعمال کرد. و صحبت از بچه ها، حتی چیزی برای کوچکترین آنها وجود دارد! SupperBell خط خود را از غذای کودک ارائه می دهد! آنها به نام Baby Fresh، 4 مرحله از اقلام ارگانیک از پوره گرفته تا مواد جامد را برای نوزادان 6 ماهه تا تمام سنین ارائه می دهند. آنها با بسیاری از تامین کنندگان محلی و پایدار مانند Seattle Fish Co.، Polidori Sausage، The Spice Guy و 5280 Culinary کار می کنند. سیستم قیمت‌گذاری و سفارش آن‌ها ما را کمی به یاد بیرون‌رفتن از رستوران می‌اندازد، به این صورت که می‌توانید سفارش خود را در روز اول (تا ساعت 15:00 به وقت محلی) ثبت کنید. در اواخر همان روز بین یک پنجره زمانی که از قبل انتخاب شده توسط مشتری تحویل داده می شود. هیچ قراردادی وجود ندارد و حداقل سفارش پایین فقط 10 دلار با هزینه تحویل 2.95 دلار در منطقه تحویل آنها وجود دارد.

در نهایت با یک وب سایت و صفحه فیس بوک برای سرویس جدیدی به نام SimplyAIP مواجه شدیم. آنها هنوز تحویل را آغاز نکرده اند اما خدمات خود را در بهار (2018) راه اندازی خواهند کرد. آنها در وعده‌های غذایی، خوراکی‌ها و لذت‌های مناسب با پروتکل خودایمنی تخصص خواهند داشت، که ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بررسی کنیم! صفحه فیس بوک آنها در حال حاضر مملو از اطلاعات، دستور العمل ها و پیوندهای وبلاگ است. ما به شدت توصیه می کنیم آنها را بررسی کنید، بسیار آموزنده! در میان AIP’ers یک احساس واقعی از جامعه وجود دارد و ما انتظار داریم صفحات آنها تفاوتی نداشته باشد. آنها همچنین در حال حاضر یک ایمیل ثبت نام در صفحه وب خود دارند تا بتوانید برای اطلاعات افتتاحیه و اعلان ها در لیست آنها باشید. ما فکر می کنیم که آنها یک منبع جدید فوق العاده برای کسانی هستند که از پروتکل AIP پیروی می کنند!

در مجموع، ما واقعاً هیجان زده هستیم که این خدمات وجود دارد و قویاً توصیه می کنیم تحقیقات خود را انجام دهید تا ببینید کدام یک با نیازها و بودجه خاص شما مطابقت دارد. ما می دانیم که تغییر رژیم غذایی یا پیروی از یک پروتکل سختگیرانه هر روز، می تواند برای اکثر مردم، به خصوص در ابتدا، استرس زا و ترسناک باشد. حتی اگر 7 شب در هفته از خدمات تحویل غذا استفاده نکنید، زمان‌هایی که ممکن است مطمئناً می‌تواند یک نقطه پرش عالی برای یادگیری در مورد پروتکل جدید خود، نکات اساسی و الهام‌گیری از وعده‌های غذایی در آینده باشد. احساس راحتی و اطمینان بیشتری در پروتکل خود داشته باشید. ما طرفداران زیادی برای صرفه جویی در زمان و بدون استرس ماندن تا حد امکان هستیم و این خدمات درست در کوچه ما هستند. زمانی را تصور کنید که می توانید برای فعالیت های دیگر برای بهبود سلامت خود مانند رفتن به باشگاه، شرکت در کلاس یوگا یا مدیتیشن اختصاص دهید. مطمئناً هنگامی که گزینه های راحت، سالم و قابل اعتمادی مانند این وجود دارد، صدای آشپزی کمی کمتر جذاب می شود!


منتشر شده

در

توسط