فواید جوانه ها – یک چربی سوز طبیعی!

فواید باورنکردنی جوانه‌ها برای کاهش وزن، نحوه بهترین تهیه آن‌ها و مقداری که باید بخورید تا حداکثر سود را از یکی از غذاهای شگفت‌انگیز چربی‌سوز طبیعت ببرید، کشف کنید. شبدر، تربچه، کلم بروکلی، لوبیا و یونجه برخی از گونه های محبوب جوانه ها هستند. این سبزی را در هر زمانی از سال می توانید تهیه کنید.

فواید چربی سوزی جوانه ها

آنها دارای فیبر بالا، چربی کم، کالری کم و بدون کلسترول هستند. آنها همچنین مملو از آنزیم هایی هستند که هضم را تسریع می کنند و البته هضم آنها آسان است. آنها آنتی اکسیدان، ویتامین C را فراهم می کنند که برای سرعت بخشیدن به متابولیسم و ​​سوزاندن فولات و چربی ها شناخته شده است.

جوانه ها یک غذای سالم و محبوب هستند که سرشار از مواد مغذی هستند. سویا، شبدر، تربچه، کلم بروکلی و جوانه یونجه دارای قدرت شفابخشی فوق العاده ای هستند زیرا حاوی مقادیر بالایی از مواد شیمیایی گیاهی هستند. کاناوانین یک اسید آمینه است که در جوانه یونجه یافت می شود. این به محافظت در برابر سرطان خون، سرطان روده بزرگ و سرطان پانکراس کمک می کند. با استروژن های گیاهی موجود در جوانه از خود در برابر پوکی استخوان محافظت کنید. آنها برای افزایش تشکیل و تراکم استخوان کار می کنند.

ساپونین یک ماده موجود در انواع یونجه است که به کاهش چربی و کلسترول بد کمک می کند و کلسترول خوب را کاهش نمی دهد. این نوع خاص از جوانه نیز برای محافظت از قلب عالی است. با سطح آنتی اکسیدانی بالای جوانه ها با پیری مبارزه کنید.

تهیه جوانه

می توانید از جوانه ها برای جایگزینی برنج یا رشته فرنگی استفاده کنید. همچنین می توانید آنها را برای تفت دادن اضافه کنید. از سیر، زنجبیل و سایر گیاهان و ادویه ها می توان برای افزودن به طعم جوانه ها استفاده کرد. جوانه ها در املت، ساندویچ، روکش، سالاد، سالاد کلم و غیره عالی هستند. آبگوشت ها با افزودن جوانه ها خوشمزه تر هستند. جوانه ها را می توانید در بخش محصولات در سوپرمارکت پیدا کنید. فورا جوانه بخورید! با این حال، اگر باید آنها را نگهداری کنید، آنها را بیش از 5 روز در یخچال نگهداری نکنید.

جوانه ها چگونه باید به نظر برسند: آنها باید تمیز و سفید باشند. آنها باید ریشه مرطوب داشته باشند. آنها باید ترد باشند. جوانه ها را فقط باید مختصر بپزید. سرخ کردن هم زدن ایده خوبی است.

اندازه سرویس مناسب چیست؟

یک فنجان جوانه اندازه سروینگ خوبی است.


منتشر شده

در

توسط