قهوه ساز سالم بدون قند

هیچ چیز مانند یک فنجان قهوه خوب برای شروع روز شما نیست، که فقط زمانی بهتر می شود که فنجان جو طعم دلپذیر موکا، کرم کارامل، وانیل فرانسوی یا یکی دیگر از موارد مورد علاقه شما مانند فندق را داشته باشد. بهترین خامه قهوه بدون قند باید به طور طبیعی با سبک زندگی سالم شما مطابقت داشته باشد و فاقد لاکتوز، گلوتن و بدون چربی باشد.

خوش طعم؟ شیرین؟ خامه ای؟ مطمئنا!

اگر مراقب وزن خود هستید، آلرژی های خاصی دارید یا فقط می خواهید یک خامه سالم خوش طعم برای قهوه خود داشته باشید، دلایلی برای لبخند زدن دارید. جایگزین های لبنی امروزی فاقد شربت ذرت با فروکتوز بالا، رنگ/طعم مصنوعی و روغن سویای هیدروژنه نیستند. در عوض، آنها کتو دوستانه و بدون کلسترول هستند.

دلایل بسیار خوبی وجود دارد که نارگیل یک لذت گرمسیری است زیرا طعم خوشمزه، شیرین و خامه ای آن با روغن نارگیل آغاز می شود. رژیم لاغری شما به مقداری چربی سالم نیاز دارد. نارگیل حاوی اسیدهای چرب مناسب با زنجیره کوتاه و متوسط ​​است که به کاهش وزن اضافی کمک می کند. همچنین به راحتی هضم می شود و به عملکرد سالم تیروئید و سیستم غدد درون ریز کمک می کند.

روغن نارگیل همچنین به دلیل افزایش سرعت متابولیسم بدن شما با از بین بردن استرس روی پانکراس شناخته شده است. متابولیسم بالاتر همیشه برای کاهش وزن سریعتر مفید است. بنابراین یک خامه قهوه بدون قند با کیفیت (بر اساس روغن نارگیل) سطح انرژی شما را در اول صبح به لرزه در می آورد و از اهداف کاهش وزن شما حمایت می کند.

یک کرم قهوه بدون شکر – شما را لاغر می کند

افراد پرمشغله یک قاشق خامه قهوه بدون شکر می خواهند تا بتوانیم به روز خود ادامه دهیم. خامه های مبتنی بر نارگیل جایگزین بسیار خوبی برای لبنیات هستند. آنچه شما نیاز دارید خامه‌ای است که یک فنجان قهوه 10 کالری را به یک میلک شیک اشباع شده با شکر تبدیل نکند. یک خامه با طعم کامل و سالم فقط حدود 15 کالری به فنجان جاوا شما اضافه می کند و در عین حال متابولیسم شما را برای سوزاندن بسیار بیشتر انرژی می دهد.

همراه با انرژی بالا، شما یک کرم بدون قند می خواهید که التهاب بدن را کاهش دهد (بدون مواد شیمیایی مصنوعی) و تمرکز ذهنی را افزایش دهد. هدف رژیم کتو شما یک حالت متابولیکی است که بدن شما به طور موثر چربی را برای انرژی می سوزاند. رژیم غذایی کم قند و کربوهیدرات کم است که باعث می شود چربی بیشتری بسوزانید.

شاید در مورد برخی از کرم‌های حاوی افزودنی‌های ناخواسته مانند دی اکسید تیتانیوم، روغن‌های هیدروژنه و فسفات دی پتاسیم شنیده باشید. بسیاری از خامه‌ها پر از آشغال‌های ناسالم هستند. بسیاری از آنها مملو از شربت ذرت هستند، که فقط یک راه دشوار برای گفتن شکر است.

تنها چیزی که شما واقعاً می خواهید یک خامه قهوه بدون شکر است که طعمی غنی و با کیفیت غنی را به آن اضافه می کند که بدون وارد کردن کالری های ناخواسته و غیر ضروری سالم است. حقیقت ساده (و طعم دار) این است که فقط یک قاشق چای خوری یا بیشتر به نوشیدنی های شما حالت خامه ای می بخشد.


منتشر شده

در

توسط