لرزش سریع اسلیم در مقابل لرزش مدیفاست – مقایسه

ایمیل های زیادی دریافت می کنم که از من می خواهند محصولات مدیفست را با سایر محصولات رژیمی مقایسه کنم. یکی از درخواست‌های بسیار محبوب این است که به دو تکان سریع و باریک در کنار هم نگاه کنید. بنابراین، در مقاله زیر، این کار را انجام خواهم داد.

انتخاب ها / طعم ها: قبلاً مدیفاست در این دسته برنده می شد زیرا باعث افزایش 55 شیک “معمولی” و همچنین پروتئین بالاتر 70، تنوع آماده نوشیدن، سرکوب اشتها، گزینه دیابت، سلامت مفاصل، سلامت زنان می شود. سلامتی، آمادگی برای نوشیدن و افزایش سرعت متابولیسم. تقریباً همه اینها طعم های مختلفی دارند، بنابراین گزینه ها و انواع مختلفی در اینجا وجود دارد.

هرچند اخیرا، Slim fast علاوه بر خط “اصلی”، گزینه های بیشتری نیز ارائه کرده است. اکنون یک خط “optima” وجود دارد که گفته می شود گرسنگی را کنترل می کند، خط پروتئین بالاتر، گزینه آسان هضم و انواع “کم کربوهیدرات” است. اگر می‌خواهید در مورد آن واقعاً فنی باشید، مدیفست هنوز هم گزینه‌های بیشتری در دسترس دارد، اما باریک سریع راه طولانی را با این کار طی کرده است، بنابراین من آن را شستشو می‌نامم.

کالری / کربوهیدرات / محتوای پروتئین: من می دانم که افراد کمی این متغیرها را به اندازه من مهم می دانند. اما نظر و تجربه من این است که نوشیدن شیک های رژیمی اتلاف وقت است اگر حاوی کربوهیدرات و کالری بیش از حد (و پروتئین کافی) نباشند تا شما را به حالت چربی سوزی (به نام کتوزیس) برسانند. وقتی شیک ها را با هم مقایسه می کنم، این معمولا جایی که medifast در بالای آن قرار می گیرد. بسیاری از محصولات فروشگاه های مواد غذایی حاوی کالری و قند بسیار زیادی هستند، بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم.

اگر من هر تکان را در هر دو پلان مقایسه کنم، خواندن این مقاله برای همیشه طول می کشد، بنابراین من قصد دارم با آنچه که فکر می کنم محبوب ترین لرزش ها در هر دو پلان است، صحبت کنم. این “اصل” اسلیم فست و “55” مدیفاست خواهد بود. ابتدا به لاغری سریع نگاه می کنیم. این شیک 220 کالری، 25 گرم چربی، 40 گرم کربوهیدرات و 10 گرم پروتئین دارد. در حال حاضر، به medifast. ما به دنبال 90 کالری، 10 گرم چربی، 13 گرم کربوهیدرات و 11 گرم پروتئین هستیم.

پس این تفاوت چقدر قابل توجه است؟ من معتقدم که بسیار مهم است. از نظر کالری، شما می توانید دو مورد از 55 مورد را بنوشید و همچنان کالری برای صرفه جویی داشته باشید. و 40 گرم کربوهیدرات به نظر من خیلی زیاد است که شما را دچار کتوزیس کند. اگر به لاغری سریع علاقه دارید حداقل باید به گزینه کربوهیدرات کمتر نگاه کنید، اما باید به شما بگویم که حتی این گزینه حدود 190 کالری دارد.

مقایسه طعم / بافت / هزینه: راستش را بخواهید، به غیر از کالری و کربوهیدرات بالا، بزرگترین ایرادی که من برای شیک های سریع باریک می بینم، بافت گچی است که به نوعی به آن معروف هستند. طعم های مناسبی وجود دارد، اما این بافت عجیب و غریب دور از ذهن نیست. این نظر من است و می دانم که دیگران ممکن است نظر دیگری داشته باشند.

البته، شیک های مخلوط آماده مدیفاست نیز از نظر بافت مورد علاقه من نیستند. اما، 55 آنقدر همه کاره هستند که می توانید مطمئن شوید که آنها را کرمی و سبک می کنید. این برای من تفاوت زیادی ایجاد می کند. اگر بخواهم به یک رژیم غذایی پایبند باشم، پس باید غذا را خوش طعم باشد.

از نظر هزینه و قیمت، آنقدر که فکر می کنید تفاوت زیادی وجود ندارد. شما به قیمت 8.50 دلار برای یک کیس 6 عددی برای لاغر سریع نگاه می کنید. نمی توان انکار کرد که medifast هزینه کمی بیشتر دارد، اما اگر این را به عنوان بخشی از یک بسته خریداری کنید، فقط حدود 2.00 دلار برای هر بسته پرداخت می کنید. این تفاوت کوچک قطعاً برای من ارزش دارد زیرا ترجیح می دهم کمی بیشتر بپردازم و در واقع خیلی سریع وزن کم کنم و از مصرف محصول لذت ببرم.

همچنین، مدیفست بسیاری از غذاهای دیگر (فلفل قرمز، سوپ، تخم مرغ، بلغور جو دوسر، پودینگ و غیره) را ارائه می دهد که گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و از خسته شدن شما جلوگیری می کند. این باعث می شود به نظر من گزینه بهتری باشد، اما هرکسی معیارهای خود را در این تعیین خواهد داشت.


منتشر شده

در

توسط