محصولات با کیفیت برای سبک زندگی با کیفیت

شیر تازه فارم شیری است که ارگانیک، طبیعی، خالص بوده و در کمترین زمان ممکن به دست شما می رسد. یافتن هر منبع قابل اعتماد آنلاینی که شیر تازه مزرعه را هر روز به درب منزل شما تحویل می دهد بسیار دشوار است. بنابراین، در اینجا ما باید به همه آن زنان در آنجا کمک کنیم. فقط با یک کلیک به خریداران آنلاین تبدیل شوید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

از میان تمام شیرهای تازه مزرعه ای با کیفیت بالا، نوتوراس یک نام محبوب است. شیر نوتوراس درجه A+ بلافاصله پس از دوشیدن گاوها سرد می شود. فوراً هموژن و پاستوریزه می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام باکتری های موجود در شیر از بین رفته و چربی از شیر جدا نمی شود تا لایه ای روی آن تشکیل شود. دست انسان دست نخورده است، سپس در کیسه هایی بسته بندی شده و در اسرع وقت به خانه شما تحویل داده می شود.

شیر تازه مزرعه سرشار از مواد مغذی و غنی شده با کلسیم است که برای کودکان و زنان در حال رشد بسیار مهم است. این شیر را باید قبل از مصرف بجوشانید و ظرف 3 روز مصرف کنید.

بیایید نگاهی به فواید تغذیه ای این محصول لبنی بیاندازیم

مواد معدنی:

شیر تازه حاوی مقدار زیادی کلسیم و فسفر است. وقتی هر دو ماده مغذی با هم مصرف شوند، جذب کلسیم افزایش می یابد. به بهبود سلامت استخوان کمک می کند و به یکپارچگی اسکلتی کمک می کند. فسفر همچنین به تولید انرژی از غذایی که مصرف می کنید کمک می کند.

یک فنجان از نوشیدنی لبنی 30 درصد از نیاز روزانه هر دو ماده مغذی را برآورده می کند.

پروتئین:

این ماده مغذی به ترمیم عضلات، حفظ خون رسانی و ایجاد آنتی بادی کمک می کند.

پروتئین اسیدهای آمینه را برای بدن شما فراهم می کند. اگرچه، برخی از اسیدهای آمینه را می توان از وعده های غذایی و مواد غذایی دیگر به دست آورد، اما تقریباً 12 اسید آمینه از 20 اسید آمینه وجود دارد که فقط شیر تازه مزرعه می تواند به شما بدهد. شیر منبع غنی پروتئین است. یک وعده از این نوشیدنی لبنی 8 گرم پروتئین می دهد.

ویتامین:

نوشیدنی لبنی ویتامین A، B و گروه ویتامین D را می دهد. این گروه ها سلامت چشم و پوست را حفظ می کنند، به جذب کلسیم از غذای شما کمک می کنند و همچنین به افزایش متابولیسم کمک می کنند. یک وعده شیر تازه حدود 20 درصد ویتامین A، 50 درصد D و 50 درصد ویتامین B به شما می دهد.

قندها:

قند اصلی شیر لاکتوز است. این یک قند پیچیده است و به مقدار کافی لاکتاز در روده شما نیاز دارد تا به قندهای ساده، یعنی گلوکز و گالاکتوز تجزیه شود.

به طور کلی، قند برای حفظ سلامت کلیه و سلامت مغز مورد نیاز بدن است. این قندها کربوهیدرات هایی را برای بدن شما فراهم می کنند که به انرژی تبدیل می شود و باعث می شود روز را سپری کنید. 1 فنجان از این نوشیدنی لبنی 12 گرم قند به بدن می رساند. اما اگر از عدم تحمل لاکتوز رنج می برید، این حساسیت به لاکتوز است، این واقعاً برای شما مفید نخواهد بود.

یک کلمه احتیاط! همیشه باید از یک منبع قابل اعتماد خرید کنید. کیسه ها مستعد تقلب هستند و تقلب می تواند منجر به بسیاری از بیماری ها شود.


منتشر شده

در

توسط