نقد و بررسی قرص لاغری آدیپکس

قرص های لاغری آدیپکس یک قرص لاغری تجویزی است که نتایج خوبی در افرادی که چاق هستند و مایل به شرکت در برنامه های رژیم غذایی کوتاه مدت هستند، نشان داده است. Adipex برای افرادی که ممکن است مجبور به کاهش وزن برای مدت طولانی باشند توصیه نمی شود، زیرا این قرص های لاغری در صورت مصرف طولانی مدت می توانند عوارض جانبی جدی داشته باشند.

بر اساس اکثر بررسی های Adipex، درمان بسیار موثر است و اکثر افرادی که Adipex مصرف می کنند نتایج کاهش وزن را گزارش کرده اند.

ماده موثره اصلی در آدیپکس فنترمین است که ماده موثره در فرمول اولیه فاستین نیز بوده است. این ماده برای کاهش وزن موثر است، اما می تواند عوارض جانبی ایجاد کند، به همین دلیل است که Adipex برای افرادی که آن را با تجویز پزشک مصرف می کنند، محدود می شود. اگرچه قطعاً نسخه غیرفعال است که Adipex به نسخه نیاز دارد، اما این کار برای به حداقل رساندن این عوارض انجام می شود.

چه چیز دیگری باید در مورد Adipex بدانم؟

افرادی که دارای بیماری های جدی، مداوم و مزمن هستند، به ویژه هر بیماری که سیستم گردش خون را درگیر می کند، نباید قرص های لاغری آدیپکس را مصرف کند. این بیماری ها عبارتند از: بیماری قلبی، تصلب شرایین و فشار خون بالا. سایر بیماری هایی که می توانند با فنترمین بدتر شوند عبارتند از دیابت، گلوکوم، پرکاری تیروئید و اختلالات اضطرابی. اگر از هر یک از این بیماری ها رنج می برید، مطمئن شوید که پزشک قبل از تجویز چیزی مانند Adipex از آن مطلع است.

آیا گزینه های بدون نسخه وجود دارد؟

مکمل‌های کاهش وزن بدون نسخه وجود دارند که ادعا می‌کنند جایگزین‌های خوبی برای Adipex هستند، با این حال هیچ‌کدام از آنها شامل فنترمین نمی‌شوند، ماده‌ای که به شدت توسط FDA کنترل می‌شود. یکی از مکمل هایی که ادعا می کند جایگزینی برای آدیپکس و سایر داروهای حاوی فنترمین است، نسخه جدید فاستین است. این دارو دیگر حاوی ماده فعال فنترمین نیست و توسط شرکتی تولید می شود که در فعالیت های تجاری مشکوک فعالیت می کند.

اگر به دنبال قرص های لاغری آدیپکس هستید، متأسفانه باید آنها را از طریق پزشک خود دریافت کنید تا در امان بمانید. لطفاً برای نظرات مشتریانی مانند شما درباره قرص های رژیمی، از صفحه اصلی نظرات بهترین قرص های رژیمی دیدن کنید. همچنین می‌توانید نظر خود را ارسال کنید و در مورد اینکه کدام نظرات مفیدتر هستند، رأی دهید.

وقتی افرادی مانند شما در بررسی و بحث در مورد قرص های لاغری شرکت می کنند، می توانیم به حقیقتی برسیم که پشت آن واقعاً قرص های لاغری کار می کنند.


منتشر شده

در

توسط