هفت راه برای پاکسازی رژیم غذایی!

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای پاکسازی رژیم غذایی خود انجام دهید. تغییرات کوچک می تواند اثرات بزرگی داشته باشد! در ادامه بخوانید و چند نکته مفید را بیابید که به شما در تلاش برای بهتر شدن و سالم‌تر شدن کمک می‌کند.

بوقلمون آسیاب شده یک جایگزین عالی برای گوشت چرخ کرده است. اما، مراقب باشید! برخی از نسخه های بوقلمون چرخ کرده چربی بیشتری نسبت به گوشت چرخ کرده در هر وعده دارند. فقط به این دلیل که 85٪ لاغر را بیان می کند. هنوز هم می تواند تا 19 گرم چربی در هر وعده داشته باشد. بنابراین، اگر گوشت چرخ کرده یا بوقلمون را انتخاب می کنید. برچسب را بررسی کنید

پنیر کوتاژ راهی عالی برای گنجاندن لبنیات در رژیم غذایی شماست. من دوست دارم زغال اخته و توت فرنگی را به پنیر دلمه اضافه کنم. به نظر می رسد یک غذای تقلب است، اما، اینطور نیست! من همچنین از پنیر کم چرب در دستور پخت پنکیک پروتئینی خود استفاده می کنم. به خوبی با میوه، پودر پروتئین، جو دوسر و ترویا ترکیب می شود. مانند سایر محصولات لبنی، من از نسخه کم چرب پنیر دلمه استفاده می کنم. انواع بدون چربی وجود دارد. چربی حذف شده معمولا با شکر جایگزین می شود. قند اضافی به چربی اضافی تبدیل می شود. همیشه برچسب ها را بررسی کنید.

مرغ ارگانیک طبیعی بهترین راه است. بیشتر مرغ ها با محلول نمکی پمپ می شوند تا پرتر به نظر برسند، بنابراین شما مصرف کننده می خواهید آن را بخرید. برچسب مرغ را از نظر میزان سدیم بررسی کنید. مرغ منجمد معمولاً 270 میلی گرم سدیم دارد. مرغ تازه در هر وعده 292 میلی گرم سدیم دارد. مرغ ارگانیک در هر وعده 45 میلی گرم سدیم دارد. در صورت امکان مرغ ارگانیک طبیعی بخرید.

من عاشق کره بادام زمینی هستم. مراقب انواع کم چرب یا کم چرب آن باشید. به یاد داشته باشید زمانی که چربی در یک محصول حذف می شود، به طور کلی با شکر جایگزین می شود. شکر تبدیل به چربی می شود. به برچسب نگاه کنید. سعی کنید کره بادام زمینی که مواد تشکیل دهنده آن بادام زمینی و نمک است بخرید. کره بادام زمینی طبیعی است و برای شما بهتر است.

ماست کم چرب طعم فوق العاده ای دارد. اما متاسفانه در هر وعده می تواند تا 17 گرم شکر داشته باشد. سعی کنید ماست کم چرب را با ماست وانیلی یونانی کم چرب جایگزین کنید. ماست یونانی نسبت به ماست پروتئین، قند کمتر و سدیم کمتری را در هر وعده دو برابر افزایش می دهد. یکی از دستور العمل های مورد علاقه من برای ماست یونانی این است: 1 فنجان ماست یونانی ساده (وانیلی)، 1 بسته ترویا (یا استویا)، 1 پیمانه پودر پروتئین مورد علاقه شما (مال من وانیل BSN است) و هم بزنید! یوم یوم.

باشه. بیایید این موضوع را درست در نظر بگیریم. نان دشمن نیست! “آرد سفید غنی شده” یا “تصفیه شده” دشمنی است که به دنبالش هستیم!! نان حزقیال را امتحان کنید. من انواع غلات کامل و نان کشمشی را دوست دارم. من آنها را در فریزر خود نگه می دارم. وقتی زمان غذاست من فقط آنها را در فر برشته می کنم. انواع غلات کامل برای ساندویچ بوقلمون مناسب است. نان کشمشی برای صبحانه مناسب است. فقط نان تست کنید و کمی کره بادام زمینی و بدون مربای شکر اضافه کنید.

شیک های پروتئینی یک راه عالی برای دریافت یک وعده غذایی خوشمزه هستند. معجون های زیادی وجود دارد که می توانید با آنها بسازید. خط مورد علاقه من از پودر پروتئین پروتئین BSN Lean Dessert یا Syntha Six است. برای برخی از دستور العمل های شیک مورد علاقه من، وب سایت من را بررسی کنید. به راحتی می توانید مواد را به حذف اضافه کنید تا موارد دلخواه خود را ایجاد کنید.

این یک مقاله فوق العاده آسان است. همچنین نشان می دهد که ایجاد تغییرات کوچک در برنامه غذایی شما بسیار آسان است. این تغییرات کوچک تاثیر زیادی بر سلامت و تناسب اندام شما خواهد داشت. یک قدم در یک زمان در مسیر درست تمام چیزی است که برای بهبود زندگی خود نیاز دارید. رم در یک روز ساخته نشد، بلکه ساخته شد.

به سلامتی.


منتشر شده

در

توسط