وزن با Nutrisystem چقدر سریع کاهش می یابد؟

من سؤالات زیادی در مورد اینکه زندگی در Nutrisystem چگونه است و کدام نتایج معمولی است، دارم. برای این منظور، من سوالات زیادی در مورد سرعت یا سرعت عملکرد رژیم غذایی دارم. مردم می خواهند بدانند در یک هفته، یک ماه یا یک سال چقدر وزن کم می کنند. من سعی می کنم در مقاله زیر به این نگرانی ها پاسخ دهم.

کاهش وزن هفتگی سیستم تغذیه معمولی:اگر به وب سایت شرکت نگاه کنید، خواهید دید که آنها به شما می گویند که 2-3 پوند در هفته تقریباً میانگین است. با این حال، اگر هر زمانی را صرف خواندن وبلاگ ها یا انجمن ها کنید، خواهید دید که زیرمجموعه ای از رژیم گیرندگان وجود دارند که حدود 5 پوند در هفته از دست می دهند. بنابراین، چه چیزی افراد 2 پوندی را از افراد 5 پوندی جدا می کند؟ در زیر بیشتر در این مورد بحث خواهم کرد، اما اکنون به شما می گویم که واقعاً سرعت شروع به ذوب شدن پوندها تا حد زیادی به سرعتی بستگی دارد که می توانید بدن خود را در حالت کتوز قرار دهید.

ببینید، در واقعیت، Nutrisystem نوعی رژیم کم کربوهیدرات است. همه 120 غذای فوق سرشار از پروتئین و کربوهیدرات کم هستند. این شرکت این را “معنای قند خون” می نامد، اما معنای واقعی آن این است که شما بدن خود را مجبور می کنید به جای کربوهیدرات، از چربی تغذیه کند. هنگامی که بدن شما شروع به انجام این کار می کند، به آن کتوز می گویند و این زمانی است که شروع به کاهش وزن بسیار سریع می کنید.

خوب، حالا بیایید این را جمع کنیم. 2 تا 3 پوند در هفته، خیلی ها زیاد به نظر نمی رسند، اما واقعاً می توانند به 8 تا 12 پوند در ماه و 96 تا 144 پوند در سال اضافه کنند. اما، اگر بتوانید به محدوده پنج پوندی برسید، بدیهی است که در حدود 1/2 زمان به آنجا خواهید رسید.

تسریع کاهش وزن در سیستم تغذیه: بسیاری از افرادی که به دنبال نتایج سریع هستند، وسوسه می شوند که وعده های غذایی خود را حذف کنند. این یک اشتباه جدی است. من درک می کنم که چرا این ایده خوبی به نظر می رسد. فکر می کنید کالری کمتری دریافت می کنید و بنابراین سریعتر وزن کم می کنید. اما، در واقع، شما باید به طور منظم و مکرر غذا بخورید تا متابولیسم خود را حفظ کنید و در کتوز باقی بمانید. همه وعده های غذایی بسیار “ایمن” هستند، بنابراین دلیلی برای حذف آنها وجود ندارد.

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که واقعاً مراقب غذاها و مواد غذایی باشید که به آن اضافه می کنید. شرکت از شما می خواهد به هر وعده غذایی خود لبنیات، میوه یا سبزیجات اضافه کنید. آنها دستورالعمل های بسیار خاصی برای این کار به شما می دهند. اما، شما می توانید با انتخاب غذاهایی که دارای شاخص گلیسمی بسیار پایین هستند، سهم خود را انجام دهید. لیست هایی وجود دارد که می توانید از طریق اینترنت دریافت کنید تا در این زمینه به شما کمک کند. سعی کنید برای طرف هایی با مقدار زیادی پروتئین با کیفیت بالا و مقدار کمی قند شلیک کنید. این تضمین می کند که شما به راحتی در حالت چربی سوزی بمانید زیرا پس از خروج، حدود سه روز طول می کشد تا دوباره به منطقه برگردید. (شما می توانید این را با نوارهای کتون تأیید کنید.)

در نهایت، اگرچه نمی‌خواهید در زمانی که بدنتان در حال تطبیق با پروتئین بالا است، زیاده روی کنید، اما می‌توانید ورزش متوسطی انجام دهید. من دیوانه نمی شوم، اما فقط پیاده روی یا دوچرخه سواری با قدرت، چند کالری بیشتر به روشی سالم و ملایم می سوزاند. حتی 50 تا 100 کالری بیشتر سوزانده شده در روز می تواند تفاوتی در آنچه که ترازو در پایان هفته می گوید ایجاد کند.


منتشر شده

در

توسط