چه زمانی برنامه رژیم غذایی کم کارت برای برنامه های غذایی کاهش وزن مناسب است؟

پس از یک بحث طولانی، کارکنان ویرایش ما نمی توانند شیفتگی در مورد ظاهراً “رژیم های غذایی شکست خورده که کار می کنند” را دریابند؟ چرا مصرف کنندگان می خواهند از سخت کوشی و اجرای رژیم های غذایی موثر فرار کنند؟ به‌طور جدی، چرا وقتی تابستان فرا می‌رسد یا زمانی که شخصی باید برای رویدادی که در نزدیکی است ظاهر خوبی داشته باشد، بسیاری از مردم می‌خواهند به رژیم‌های غذایی سخت متوسل شوند که کارساز هستند! اگر نظم و انضباط را حفظ کنید و ثابت قدم باشید، احتمالاً نباید به مدت سه روز تحت فشار نخوردن غذا باشید. با این حال، اکثر ما در مورد برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات شنیده ایم. محصولاتی مانند پروتئین در حال حاضر برای برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات تولید می شوند. بیایید نگاهی به برنامه غذایی بیندازیم و تاثیرات آن را ببینیم.

کربوهیدرات ها – بیایید به دنبال حقیقت باشیم

بیایید هدف اصلی کربوهیدرات ها را بشکنیم. بخش اعظم کربوهیدرات هایی که می خوریم همراه با گلوکز است. استفاده از گلوکز برای تامین انرژی بدن است. تنها با این بیانیه، هرگز نمی خواهید کربوهیدرات نخورید. با این حال، کلید یادگیری برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات این است که بدانید از کجا باید کربوهیدرات خود را دریافت کنید. اگر کربوهیدرات خود را از آب نبات، نوشابه، سیب زمینی سرخ کرده، شکلات، غلات و شیرینی تولید می کنید، تصور می کنم کاملاً واضح است که این غذاها تأثیر شدیدی بر کاهش وزن شما خواهند داشت. بسیاری از این غذاها دارای شاخص گلیسمی بالایی هستند. مطمئناً آنها انرژی شما را افزایش می دهند، اما مطمئناً به افزایش وزن خود اضافه خواهید کرد. من تقریباً مطمئن هستم که این غذاها برای رژیم‌های سخت که مؤثر هستند توصیه نمی‌شوند.

غذاهایی که می خواهید کربوهیدرات خود را از آنها دریافت کنید عبارتند از: یک فنجان هوموس، یک فنجان بلغور جو دوسر، دوازده کراکر، یک مافین سبوس (2.5 اونس)، یک فنجان لوبیا پخته، یک فنجان توت گندم، یک فنجان نان وحشی. برنج یا یک فنجان لوبیا سیاه. هر وعده غذایی ذکر شده در جمله قبل معادل 200 کالری است. در درجه اول، شما فقط به یک وعده کربوهیدرات در روز نیاز دارید. همچنین، برخی از میوه‌ها و سبزیجات حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات هستند و ما مطمئن هستیم که می‌دانید که میوه‌ها و سبزیجات کلید هر رژیم غذایی سالم هستند. این برای رژیم هایی که برای کاهش وزن کار می کنند بسیار مهم است. با این حال، افراد مختلف بر اساس سبک زندگی و سطح فعالیت خود با روتین های تناسب اندام خود به سطوح مختلف کربوهیدرات نیاز دارند.

بنابراین، توافق بر سر برنامه رژیم کم کربوهیدرات این است که باید بر اساس اهداف شما اعمال شود. اگر به دنبال رژیم‌های کرش هستید که جواب می‌دهند، این باید در لیست شما باشد. اما نباید به ورزشکاران حرفه ای توصیه شود. کلید این رژیم این است که اطمینان حاصل کنید که کربوهیدرات های خود را از محل صحیح دریافت می کنید. مکمل ها هم کار می کنند. بسیاری از شیک های پروتئینی حاوی کربوهیدرات هایی هستند که مقدار مطلوبی دارند. مطمئن شوید که برای رژیم‌های غذایی جدید که کار می‌کنند همراه باشید!


منتشر شده

در

توسط