چگونه با رژیم تاثیر گلیسمیک وزن کم کنیم؟

رژیم گلیسمی از شاخص گلیسمی به عنوان پایه خود استفاده می کند. نحوه کار این است که همه غذاها بر اساس تأثیری که بر سطح قند خون شما خواهند داشت رتبه بندی می شوند. در حالت ایده آل شما می خواهید غذاهایی بخورید که قند را به آرامی در خون شما آزاد می کنند تا در تمام طول روز احساس رضایت داشته باشید. اگر غذاهایی با سطح قند GI بالا بخورید، قند را در خون شما وارد کرده و احساس گرسنگی خواهید کرد.

اول، مهم است که چربی های اشباع شده را کاهش دهید، زیرا آنها می توانند باعث شوند که شما خیلی سریع غذا مصرف کنید. برنامه های عالی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند غذاهای بد را حذف کنید و برخی از غذاهای خوب را افزایش دهید. یافتن وعده‌های غذایی سالم می‌تواند به کاهش وزن و حفظ یک سبک زندگی سالم کمک کند.

ثانیا، هنگامی که در رژیم غذایی با شاخص گلیسمی هستید، برای تعادل کامل، غذاها را با کربوهیدرات ها و غذاهای شاخص GI ترکیب می کنید. بهتر است با این رژیم غذایی آشنا شوید تا بتوانید موفق شوید و به اهداف کاهش وزن خود برسید. در مورد تهیه غذا اطلاعات زیادی در دسترس است، بنابراین کتاب آشپزی خود را بردارید تا غذاهای فوق العاده درست کنید.

در نهایت، این رژیم یک برنامه عالی است زیرا در آن از رژیم های غذایی بسیاری مانند رژیم غذایی منطقه و رژیم غذایی ساحل جنوبی استفاده می شود. ترکیبی از این رژیم ها از بهترین آنها استفاده می کند. اگر فردی هستید که دوست دارید بیرون غذا بخورید، این رژیم گزینه های عالی برای شما ارائه می دهد.


منتشر شده

در

توسط