کتاب آشپزی کتو – اطلاعات رژیم غذایی کتوژنیک و 96 دستور العمل برای درمان تشنج و صرع

کتاب آشپزی KETO برای همه خانواده ها، مراقبان و متخصصان مرتبط که نیاز به درک کامل از رژیم غذایی کتوژنیک دارند و برای کمک به کاهش تشنج در کودکان مبتلا به صرع و برخی بیماری های عصبی دیگر، باید داشته باشند است.

کتاب آشپزی Keto، که توسط داون مارتینز و لورا کرامپ، RD، LD، CNSC نوشته شده است، با همان دقت و جزئیاتی نوشته شده است که ماهیت رژیم غذایی دیکته می کند و منعکس کننده آگاهی، مهارت و تجربه گسترده هر دو زن است.

داون مادر شارلوت است که مبتلا به سندرم دروت است و پس از تلاش‌های جامع و ناموفق با داروهای ضدصرع AED به رژیم کتو با موفقیت پاسخ داده است.

لورا یک متخصص تغذیه در مرکز ملی پزشکی کودکان در واشنگتن دی سی است که نه تنها با بیماران و خانواده های آنها کار می کند، بلکه به متخصصان پزشکی و کارکنان غذای بیمارستان در مورد پیچیدگی های استفاده از رژیم کتوژنیک برای درمان صرع و کاهش تشنج مشاوره می دهد.

این افسانه که این رژیم غذایی غیر اشتها آور، ناخوشایند، کسل کننده و ناخوشایند است، از بین رفته است! دستور العمل های زیبا برای 96 وعده غذایی و میان وعده خوشمزه گواه این امر است. همه دستور العمل ها:

– آیا کتو تایید شده است

– کالری شماری کنید

– مواد لازم را برای یک رژیم غذایی با نسبت 4:1 ارائه دهید

– بیشتر با نمادهایی که جنبه های دیگر دستور غذا را نشان می دهند، توصیف می شوند، به عنوان مثال “سریع”، “گیاهخواری”، “خوب یخ می زند”.

رژیم غذایی واقعی، اگرچه همه مهم است، اما تنها یکی از جنبه‌هایی است که خانواده‌های کتو باید به آن بپردازند و کاملاً درک کنند.

فصول دیگری که همه موارد احتمالی را برای کنترل کردن خواسته های جدی رژیم کتوژنیک تا حد ممکن پوشش می دهند عبارتند از:

– انبار کردن انبار برای مواقع اضطراری که هم در اثر بلایای پیش بینی نشده برنامه روزانه به موارد اضطراری بزرگ مانند قطع برق، سیل، برف گرفتگی و غیره ارائه می شود.

– نگهداری از میان وعده های فوری و وعده های غذایی منجمد که می تواند به سرعت …

– ارائه آشپزخانه با حذف هرگونه وسوسه از انگشتان کنجکاو

– تجهیز آشپزخانه به وسایل ضروری برای تهیه غذا، برای کاهش زمان بدون دقت

– نامه های نمونه برای ارائه در فرودگاه ها، مدارس، بیمارستان ها و غیره برای تسهیل وضعیت

من “کتاب آشپزی کتو” را به شدت توصیه می کنم، زیرا در دنیای رژیم غذایی کتوژنیک، تطبیق دانش و تجربه ترکیبی نویسندگانی که دقیق و حرفه ای نوشته اند، اما از روی درد دل و عشق، دشوار است.

وقتی رژیم کتو در کاهش یا از بین بردن تشنج موفق باشد، تخمین شادی برای خانواده کودکی که از تشنج های غیرقابل کنترل رنج می برد، دشوار است. از تماشای درماندگی در حالی که فرزندشان به آرامی زوال می‌یابد و از رشد عقب می‌افتد، تا دیدن موفقیت رژیم – ظهور دوباره کودک با شخصیت قبلی خود، پیشرفت رشد، بازیابی گفتار و سایر نقاط عطف مهم استرس غیرقابل تصوری است که با شادی غیرقابل تصور جایگزین شده است. کسانی که درگیر هستند.


منتشر شده

در

توسط