یک رژیم کم کربوهیدرات برای کاهش وزن

آیا تقریباً همه چیز را برای کاهش وزن امتحان کرده اید و هنوز نتوانسته اید ضریب ترازو را تغییر دهید؟ امید خود را از دست ندهید زیرا ممکن است بتوانم چیز جالبی به شما ارائه دهم. این روش از شما نمی‌خواهد گرسنه بمانید و در باشگاه ورزش کنید. توصیه من به شما یک رژیم کم کربوهیدرات برای کاهش وزن است.

همانطور که به راحتی می توانید حدس بزنید رژیم های کم کربوهیدرات حاوی کربوهیدرات کمتری نسبت به وعده های غذایی روزانه هستند که در آن برنج، نان، اسپاگتی، رشته فرنگی و غلات مصرف می کنید. در عوض شما تشویق می‌شوید که غذاهایی بخورید که حاوی پروتئین بیشتر و کمی چربی هستند. رژیم کم کربوهیدرات راه بهتری برای کاهش وزن است زیرا با حداقل تلاش می توانید نتیجه عالی داشته باشید. همچنین یک راه سریع برای از دست دادن آن پوندهای اضافی است.

اجازه دهید توضیح دهم که چگونه این کل کار می کند. به طور کلی کربوهیدرات ها نقش مهمی در افزایش سطح قند خون و در نتیجه افزایش تولید انسولین دارند. کاری که انسولین انجام می دهد این است که با حمل قند خون به سلول ها از تجزیه چربی های ذخیره شده جلوگیری می کند. در این صورت شما یک اونس چربی یا یک اینچ از کمر خود را از دست نخواهید داد.

هنگامی که برای کاهش وزن رژیم کم کربوهیدرات را انتخاب می کنید، قند خون و انسولین در بدن شما کاهش می یابد. سپس بدن چیزی برای جلوگیری از شکستن چربی و استفاده از آن به عنوان انرژی ندارد و باعث کاهش وزن می شود. و یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات ایده آل شامل گوشت، ماهی، شیر، سبزیجات بدون نشاسته و تخم مرغ است. من باید به شما هشدار دهم که در مرحله اولیه مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست خواهید داد، اما ادامه یا عدم ادامه آن ممکن است بسته به برنامه غذایی و تعهد شما متفاوت باشد. با پیروی از یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات، چندین فواید سلامتی نیز برای شما حاصل می شود. این به شما کمک می کند تا سطح کلسترول خون را کاهش دهید و در نتیجه خطر حملات قلبی را کاهش دهید.

با این حال، اثرات طولانی مدت انتخاب یک رژیم کم کربوهیدرات برای کاهش وزن هنوز ناشناخته است. چندین سازمان تحقیقاتی در این زمینه انجام داده‌اند، اما نتوانسته‌اند عواقب بدی پیدا کنند. بنابراین وقتی تصمیم می‌گیرید برای کاهش وزن یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات را امتحان کنید، چیزی برای از دست دادن ندارید، اما امیدواریم چیزهای زیادی به دست آورید.


منتشر شده

در

توسط