Medifast و گزارش های مصرف کننده

من سوالات زیادی در مورد نحوه عملکرد مدیفاست، طعم غذا و زندگی در رژیم غذایی دارم. اما، در آخر هفته، یک سوال داشتم که قبلاً هرگز آن را مطرح نکرده بودم. یک خانم به من ایمیل زد و پرسید “گزارش های مصرف کننده در مورد رژیم غذایی مدیفست چه می گویند؟” در مقاله زیر به این سوال پاسخ خواهم داد.

آیا گزارش‌های مصرف‌کننده در Medifast رتبه‌بندی دارند؟: من واقعاً پاسخ این سؤال را نمی دانستم، اما من یک اشتراک در این مجله و وب سایت دارم، بنابراین وارد شدم و آن را جستجو کردم. هیچ گزارش یا مطالعه خاصی در مورد این رژیم وجود نداشت، اما یک ورودی وبلاگ در مورد مطالعه ای در مورد اینکه کدام نوع رژیم های غذایی در طولانی مدت بهتر عمل می کنند وجود داشت. این وبلاگ به مقاله BMJ Group اشاره کرد که بررسی می کرد کدام نوع رژیم ها واقعاً منجر به کاهش وزن بیشتر در زندگی واقعی می شوند.

رژیم های کم کربوهیدرات نشان داده شده است که به کاهش وزن بیشتر کمک می کند:در مقاله قبلی، رژیم‌های غذایی زیر با هم مقایسه شدند: رژیم‌های سنتی کم کالری، رژیم مدیترانه‌ای و رژیم‌های کم کربوهیدرات. این مطالعه به مدت دو سال از رژیم‌های غذایی و شیوه‌های زندگی مختلف پیروی کرد. در پایان دوره دو ساله، تقریباً هر یک مقداری وزن کم کردند. اما، افرادی که دارای رژیم مدیترانه ای یا رژیم کم کربوهیدرات بودند، نسبت به افرادی که از رژیم های سنتی تر استفاده می کردند، کمی بیشتر وزن کم کردند. و با کمال تعجب، افرادی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات دارند، سطح کلسترول پایین تری نسبت به افرادی که رژیم غذایی کم چربی داشتند، داشتند.

آیا Medifast یک قالب کم کربوهیدرات است؟ اکثر مردم این را نمی دانند، اما در واقع همینطور است. در واقع، این رژیم غذایی کم کالری، کم چربی و پروتئین بالا را ترکیب می کند. به عنوان مثال، در این رژیم روزانه حدود 1200 کالری می خورید که کمتر از سوزاندن بیشتر افراد است. و، غذاها همچنین دارای چربی و کربوهیدرات کم هستند در حالی که پروتئین بسیار بالایی دارند.

در اینجا به عنوان مثال نگاهی به لرزش داریم. شیک شکلاتی هلندی حاوی 90 کالری، 10 گرم چربی، 13 گرم کربوهیدرات و 11 گرم پروتئین است. این یک وعده غذایی است، اما بیش از 70 انتخاب اضافی وجود دارد. با این حال، تقریباً همه آنها مشابه هستند. تقریبا هیچ چیز در این رژیم حاوی بیش از 100 کالری است. و همه چیز بسیار دوستانه است.

بنابراین این غذاهای از پیش بسته بندی شده است (که شما پنج عدد از آنها را در روز می خورید)، اما هر روز یک “وعده کم چرب و سبز” نیز تهیه خواهید کرد. این شرکت به شما دستورالعمل هایی را ارائه می دهد که کدام غذاها برای این کار بهتر هستند. به طور خلاصه، آنها از شما می‌خواهند که بخش مناسبی از پروتئین/گوشت (یا یک منبع جایگزین اگر گیاه‌خوار هستید) و سه وعده سبزیجات با گلیسمی پایین بخورید. این واقعاً کلیدی است زیرا اگر زیاده روی کنید و به خارج از “منطقه امن” بروید، می توانید تمام پیشرفتی را که می توانستید با وعده های غذایی از پیش بسته بندی شده خود داشته باشید، خنثی کنید. منطقی نیست که تا بعدازظهر جلوتر از بازی باشید تا همه چیز را در شام خود خراب کنید یا هر زمان که انتخاب کردید “لاغر و سبز” خود رخ دهد. شما خیلی سخت کار کرده اید که با یک وعده غذایی خود را خراب کنید.


منتشر شده

در

توسط